Skocz do zawartości

Call of Duty


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy przeczytałem w psx extreme zapowiedź Bad Company 2 myślałem, że Butcher żartuje. Jak on mógł odstawić na miesiąc COD:MW2? Dla Bety B:BC2?

Teraz rozumiem go w zupełności. Mój zapał do kupionego w dniu premiery COD opadł całkiem szybko. Ta gra nie posiada multiplayera godnego współczesnych gier. Nie stawia kompletnie na współpracę. OK. COD4 też w znacznym stopniu na współpracę nie stawiało, ale nie było takie niedorzeczne. Kolesie latający z nożami przy pistoletach to totalna głupota. Wczoraj po ponad miesięcznej przerwie odpaliłem COD:MW2 i na dzień dobry koleś z takim nożem zabił mnie z 3 metrów. Na dodatek przez ścianę... Zasięg normalnego noża to też chyba jakieś 350 stopni. O strzałach w stopę już nie wspomnę.

Dlatego teraz sprzedaję COD:MW razem z całym kontem steam i zbieram kasę na BC2.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kiedy przeczytałem w psx extreme zapowiedź Bad Company 2 myślałem, że Butcher żartuje. Jak on mógł odstawić na miesiąc COD:MW2? Dla Bety B:BC2?

Teraz rozumiem go w zupełności. Mój zapał do kupionego w dniu premiery COD opadł całkiem szybko. Ta gra nie posiada multiplayera godnego współczesnych gier. Nie stawia kompletnie na współpracę. OK. COD4 też w znacznym stopniu na współpracę nie stawiało, ale nie było takie niedorzeczne. Kolesie latający z nożami przy pistoletach to totalna głupota. Wczoraj po ponad miesięcznej przerwie odpaliłem COD:MW2 i na dzień dobry koleś z takim nożem zabił mnie z 3 metrów. Na dodatek przez ścianę... Zasięg normalnego noża to też chyba jakieś 350 stopni. O strzałach w stopę już nie wspomnę.

Dlatego teraz sprzedaję COD:MW razem z całym kontem steam i zbieram kasę na BC2.

 

http://www.youtube.com/watch?v=F4022IEhqzg

 

 

tak wiem, ze to jest anty MW2 a nie pro

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

poje'bana ta społeczność. włączę to to sobie raz na tydzień teraz żeby się rozerwać, no i właśnie 10 minut temu zapodałem merc TDM. wziąłem intervention i - fakt - się przykampiłem, ale żadne to krzaki, żadne chamskie miejsce - po prostu na dachu przy rurach w tej większej śnieżnej, tam każdy siedzi. mogli mnie bez problemu zdjąć jakimś sposobem, ale nie zrobili tego - ich problem. nabiłem harrier->chopper->nuke i koniec. żałowałem, że miałem słuchawki, bo aż podskoczyłem do góry jak 2 naraz zaczęło drzeć mordę na mnie i 2 innych na czacie wyzywać od noob cheaterów i hackerów. a host spier'dolił z serwera przy odliczaniu, bo chyba się wystraszył, że mu komputer wybuchnie. jak tutaj grać?!

 

2 dni temu tak samo - 3 gry pod rząd - w dwóch mi słabo szło i nic się nie działo, w trzeciej nabiłem rushowaniem z famasem streaka pod 35 (uav pod harrierki i później chopper) na kopalni. Jezus no wtedy też spina.

 

bym przypier'dolił takiemu geeko-nerdowi z piskliwym głosem no.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Zacząłem grać kilka dni temu. Singiel jest mega, malkontenci, ktorzy narzekaja, ze za krotki moga sie wypchac albo przejsc na multi. Genialny shooter.

 

 

@firana: jesli pytanie sprzed miesiaca jest aktualne, to mozemy sobie pograc, z tym ze ja tylko na-wiadomo-jakiej-wersji, a CTFa tez niezbyt lubie, wole klasycznego tdm'a albo demoliton.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.