Skocz do zawartości

Mamy jakis staly team?


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec powiem ci ze team jest - nawet kilka teamów. Na turniejach które też się odbywają (mam nadzieje że będzie ich tyle w 2010 co w 2009) w porywach kilkanaście teamów. I akurat żadnego z Krakowa. Ani teamu, ani gracza. Mnie i Lucjana nie liczę bo nie ma czego liczyć :)

 

Nie nadaję się na mentora... Może Barth? ;)

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Gdzię znaleść listę teamów wraz z kontaktami (szukałem na forum , może słabo)?

 

Jeżeli chodzi o team w Krakowie to tutaj mieszkam (chętnie się przyłączę ale dopiero w przyszłym roku, no i musze wciagnąć sie w konsole bo jestem dopiero na etapie "tworzenia" gametaga, nie mówiąc o "achievment" -ach).

 

Tak czy owak , byle naprzód.

Odnośnik do komentarza

Z lekką nutą uszczypliwości (tylko z lekką, bez urazy jako głos "świerzutkiego")

 

Forum przyglądam sie od kilku miesięcy. Fakt nie znam realiów, ale tego z forum sie nie dowiem. Z ilości postów (uczestników) nie stworzy 3 czy 4 teamów (czas pokaże).

Tak czy owak, pytanie jest aktualne - Mamy jakiś team ?.

 

P.S Xboxa mam od prawie dwóch lat (pewnie młody jestem w tym uniwesum). W Halo chyba prawie od samego początku. A ponieważ rajcuje mnie ta gra , szczególnie na FPS to tylko Halo Wars mi brakuje w kolekcji.

 

Konkluzja - potrzebuje mentora. Co ty na to TroniC ?

Co do ilości postów to się tym nie sugeruj my te sprawy raczej poza forum na gg czy mail załatwiamy, co do mentora to z chęcią bym ci pomógł wytłumaczył czy co tam potrzebujesz o Halo, ale dopiero kiedy kupie noweg Xboxa bo mój aktualny już nie działa.

Odnośnik do komentarza

I akurat żadnego z Krakowa. Ani teamu, ani gracza. Mnie i Lucjana nie liczę bo nie ma czego liczyć :)

 

Hola hola! Ja raz zabilem Fil4 i raz Flahe z tego co pamietam, wiec jestem na dobrej drodze do bycia pr0! :potter:

A tak powaznie CSNier to Tronic dobrze pisze - akurat z Krakowa teamu na profesjonalnym poziomie nie ma - w Polsce to bardziej Kietrz jest Halo-mekka ;)

Odnośnik do komentarza

Powodzenia.

Temat jakiś był, ale najbardziej aktualne jet to co w profilu graczy - czyli ich GT. Możesz dodać do znajomych mnie, Bartha , Razgriza.... Na live prowadzimy też GT skupiające graczy Halo - wystarczy wysłać zaproszenie i już masz dostęp do informacji z kim można zagrać w danej chwili. Co prawda ja cię niczego nie nauczę, ale jeśli zupełnie zaczynasz to mogę wprowadzić w multi. Wytłumaczyć balans broni itp. Żeby potem nie było pytań w stylu "Dlaczego obaj strzelamy a ginę tylko ja?" Myślę że zaczynanie z mocnymi, ogranymi ludźmi może bardzo szybko zniechęcić... A granie MM z hamburgerami uczy złych nawyków.

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Jestem zainteresowany.

 

 

Z lekką nutą uszczypliwości (tylko z lekką, bez urazy jako głos "świerzutkiego")

 

Forum przyglądam sie od kilku miesięcy. Fakt nie znam realiów, ale tego z forum sie nie dowiem. Z ilości postów (uczestników) nie stworzy 3 czy 4 teamów (czas pokaże).

Tak czy owak, pytanie jest aktualne - Mamy jakiś team ?.

 

P.S Xboxa mam od prawie dwóch lat (pewnie młody jestem w tym uniwesum). W Halo chyba prawie od samego początku. A ponieważ rajcuje mnie ta gra , szczególnie na FPS to tylko Halo Wars mi brakuje w kolekcji.

 

Konkluzja - potrzebuje mentora. Co ty na to TroniC ?

Co do ilości postów to się tym nie sugeruj my te sprawy raczej poza forum na gg czy mail załatwiamy, co do mentora to z chęcią bym ci pomógł wytłumaczył czy co tam potrzebujesz o Halo, ale dopiero kiedy kupie noweg Xboxa bo mój aktualny już nie działa.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Zgłoszenie wysłane :)

 

Reaktywacje Last Hope, Pany!

 

Skład: JuanMag, Ins, Miniu i ja.

Cieszy mnie, ze powstal taki team i LH dalej "zyje", ale z drugiej strony KILa i Konrad znowu nie beda miec dobrego teamu... a po ostatnim turnieju zasluzyli na taki :(

 

Kila jest dalej cześcią T4 myślę, a że Graniu raczej na amen wypadł, to i miejsce dla Konradossa się znajdzie :)

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...