Skocz do zawartości

Mamy jakis staly team?


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Pojawia się opcja sponsoringu... Dobrego sponsoringu...

Potrzebuję jednego stałego, mocnego teamu. Teamu który mi się nie rozpadnie po miesiącu, bez roszad w składzie, gotowego jeździć na wszelkie turnieje (pod uwagę trzeba brać możliwe turnieje zagraniczne). Propozycja jest poważna i takiego podejścia oczekuję.

Czas na wyklarowanie się drużyny daje do niedzieli rano. Dogadywać się proszę!

Odnośnik do komentarza

Zbanować dziada powyżej!

:tongue:

Ok.

Od siebie dodam, ze kazdy troll w tym temacie bedzie nagradzany warnami (Molowi sie jeszcze upieklo i post trafil do smieci) i blockiem.

 

Bardzo fajna inicjatywa. Mam nadzieje, ze znajdzie sie jakas zgrana ekipa i zycze im powodzenia :).

Nie spierdolcie tej szansy.

Odnośnik do komentarza

Ej kurde, czilałt ludzie, czy tylko Tronic wyczuł żart?

To nawet prowoka nie była, w innych działach zawsze w "poważnych" tematach też taki post(y) się znajdują i nie są gnębione. Dystans do siebie Panowie.

Osobiście to nawet chętnie bym się przyjrzał się powstaniu takiego zjawiska z jednej przyczyny. Zagraniczne turnieje, to byłoby ciekawe zobaczyć jak sobie radzą nasze najlepsze master chiefy poza własnym podwórkiem. No i ja mam nadzieję, że pewne animozje nie zaprzepaszczą tej póki co szansy, światełka w tunelu.

Odnośnik do komentarza

Hmmm... scena chyba naprawdę umiera, skoro ludziom nie chce się odpisać w takim temacie :/

 

Jeżeli od chęci na odpisanie w tym temacie możnaby stworzyć "jeden stały, mocny team." to spoko ale to tak nie działa :P Każdy z góry wie o jaki teoretyczny team może chodzić, jak widać ten team już sie zgłosił więc to tyle :P Problem w tym że tu nie ma w czym wybierać za bardzo w kwestii "MOCNYCH TEAMÓW". Życie potwierdziło że w Polsce można uzyskać MAX 2mocne teamy :P Więc należałoby oczekiwać dwóch odpowiedzi w temacie.

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza

Team w Halo3, taki, który jeździ na turnieje i którego gracze grają na dość wysokim poziomie.

Tylko mam jedno zastrzeżenie, żeby team nie miał żadnych importów... z całym szacunkiem, Mayo to równy gość, Lethal ponoć też Angol, mimo to swojak, ale kurde, jak to ma być coś zaawansowanego to niech będzie bez zagranicznych "domieszek" bo ktoś chce za wszelką cenę wygrać i dopina do drużyny zawodnika o klasę wyższego niż reszta polskiej sceny... nie jestem żadnym prawicowym przypałowcem, ale kurde... "Polska dla Polaków" c'nie? :P

Odnośnik do komentarza

A ile kasy będziemy dostawać za mecze? Bo jestem poważnie zainteresowany.

 

Oprócz chęci trzeba też mieć jakieś doświadczenie turniejowe na koncie.

No i sponsoring nie do końca tak działa, że dostaje się kasę za mecze, na pewno nie na początku.

rozumiem, ten twój niby sponsor będzie zgarniał szmal od reklamodawców wykorzystując nasze umiejętności a nam sie nic za to nie dostanie, no pięknie toś sobie wykombinował. ale jeleni szukaj w lesie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze panie poiuytr - kim jesteś? Jakoś nie kojarzę...

Po drugie - Barth jeleni nie szuka - raczej sam jest jeleniem że za darmo robi to co robi...

Po trzecie - pytanie na początku rozmowy o pieniądze jest chyba nie na miejscu? No chyba że rozmawiam z jakimś "miszczem"...? Pochwal się osiągnięciami, a ja ci powiem ile są warte w naszym kraju...

Odnośnik do komentarza

A ile kasy będziemy dostawać za mecze? Bo jestem poważnie zainteresowany.

 

Oprócz chęci trzeba też mieć jakieś doświadczenie turniejowe na koncie.

No i sponsoring nie do końca tak działa, że dostaje się kasę za mecze, na pewno nie na początku.

rozumiem, ten twój niby sponsor będzie zgarniał szmal od reklamodawców wykorzystując nasze umiejętności a nam sie nic za to nie dostanie, no pięknie toś sobie wykombinował. ale jeleni szukaj w lesie.

A kim Ty w ogole jestes? Bo jakos odkad sie interesuje tematem to nie widzialem Cie na zadnym turnieju, ani nawet tez nie slyszalem zebys gral w ktoryms z teamow. Poza tym zdaje sie Ty pisales, ze kazdy kto ma X360 to frajer, wiec skad nagle mistrzowskie umiejetnosci i zainteresowanie Halo? :) Poza tym jak piszesz, ze Barth czy Tronic szukaja jeleni to chyba powinienes zauwazyc, ze sami maja poroza najwieksze w calym lesie ;]

 

A jako sklad proponuje:

- Lucek

- Adam Wieczorek

- nasz mistrz Tronic

- ktos chetny - czekamy na zgloszenia

 

;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

- nasz mistrz Tronic

;)

 

Nie mistrz tylko MISZCZ! Bo się lepiej rymuje z NISZCZ!

Wracając do tematu - tez liczyłem na zainteresowanie 3 teamów... Tak czy inaczej jeśli wszystko dojdzie do skutku, (kto by to nie był), będzie to spora promocja Halo czyli NAS jako sceny. Wiem że temat tajemniczy, ale zainteresowani wiedzą trochę więcej niż mogę na forum wypisywać.

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, szczególnie ponieważ będzie to moja pierwsza wypowiedz na forum.

 

Mamy jakiś stały team ? - to pytanie moim zdaniem ma szerszy kontekst. Dotyczy bowiem kwestii rozwoju środowiska graczy Halo jak domyślam się na konsoli. Z racji przyjęcia tego rozwiązania (hardware) - liczba osób, kóra może zaistnieć w tym "uniwersum" jest mocno ograniczona, choć nie oznacza to, że należy ograniczać się do PC ( w moim przekonaniu ta platforma będzie się rozwijąć w przyszłości w połączeniu z telewizją HD, sam jestem posiadaczem).

 

Najważniejsze będzie podejście TroniC'a do sprawy sponsoringu.

Czego oczekuje potecjalny sponsor, czy tylko reklamy lokalnej, może wyników w postaci rozgrywek mniej czy bardziej spopularyzowanych. Nie koncentrowałbym się na kwestii "szmalu" komu, za co, ile , lecz jak ten "zastrzyk" wykorzystać ?

 

Aby powstała niezła liga musi powstać kilka drużyn (jak widze po wpisach na forum dominuje Kraków). Proponuje do przedyskutowania temat rozwoju Halo Areny - pozyskania nowych fanów gry Halo posiadających już konsole a niezdecydowanych, mających problemy czy tez obawy w wykorzystaniu xbox'w trybie MP. Jednym z takich elementów powinna byc "platforma" podobna do tej z zaimplementowanymi rozwiązaniami softwarowymi wspomagającymi komunikacja pomiędzy istniejącymi już fanami Halo a potecjalnymi (mam tu na mysli, instrukcje do konfiguracji Xbox'a, kontaXBL itd., sami pewnie wiecie lepiej, kalendarium wydarzen spotkań itp.).

 

Co do rozgrywek proponuje ustalić teminy spotkań (wybrany dzień tgodnia) tak aby weszło to w nawyk. Informacje o grze jak i o konsoli są mocno rozproszone w sieci, a zatem trudno dostępne dla mniej doświadczonych konsolowców. Każdemu "nowemu" przydałby się "mentor", który pomógłby ominąc błędy oraz przyspieszyłby proces zaznajomienia się z tym światem cyber-przestrzeni.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Eeeee...

Zatkało kakao...

A poważnie:

Sama wypowiedz nie jest pozbawiona sensu - nawet się z nią w pewnych aspektach zgadzam ("pozyskania nowych fanów gry", "Nie koncentrowałbym się na kwestii "szmalu"")... CSNier - nie chce cie atakować czy coś - tym bardziej ze to twój pierwszy post na forum, ale poczytaj je trochę... Niestety zupełnie nie znasz naszej sceny, realiów, mozliwosci itp. Już sam tytuł tematu z motkiem pokazuje że to pytanie bardzo retoryczne, z lekka szpilką dla naszych kolegów. Tak czy inaczej pozdrawiam i zapraszam do udzielania się - świeża krew zawsze jest mile widziana...

Aczkolwiek...

Eeeeee...

Czy ten post nie nadaje się bardziej do "Wynurzenia nt. Polskiej Sceny Halo"??

Odnośnik do komentarza

Z lekką nutą uszczypliwości (tylko z lekką, bez urazy jako głos "świerzutkiego")

 

Forum przyglądam sie od kilku miesięcy. Fakt nie znam realiów, ale tego z forum sie nie dowiem. Z ilości postów (uczestników) nie stworzy 3 czy 4 teamów (czas pokaże).

Tak czy owak, pytanie jest aktualne - Mamy jakiś team ?.

 

P.S Xboxa mam od prawie dwóch lat (pewnie młody jestem w tym uniwesum). W Halo chyba prawie od samego początku. A ponieważ rajcuje mnie ta gra , szczególnie na FPS to tylko Halo Wars mi brakuje w kolekcji.

 

Konkluzja - potrzebuje mentora. Co ty na to TroniC ?

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.