Jump to content

Reklama mBANKU z Myszaqiem w roli baletnicy

mashter

Recommended Posts

Szczerze?? Marnie- motywów z szeroko pojętą głupotą, nieudacznictwem i absurdem było już w reklamach tyle ile teraz liści na ziemi w parkach, czyli ani motyw świeży ani wykonanie powalające. Myszaqa jako pismaka (rym niezamierzony) szanuje i b. lubię, ale w kwestii bankowości pozostanę jednak przy Marku Kondracie

całkiem w pipe, ale moc byłaby jeszcze większa gdyby był jeden kadr z obydwoma debilami (no off :rolleyes:),gdzie możnaby połączyć to co pokazaliście oddzielnie i dałbym kręcacego piruety Myqa a Mashterowi dałbym zawyć fałszem jakąś górną partię ala Bakstrit Bojs (coś jak w tej reklamie ale mocniej i jeszcze bardziej chamsko)

anyways, głos poszedł bo licze na dalsze produkcje, wiecie - Paranormal Activity było zrobione za żadna kasę a taki win z tego wyszedł...czekam na polską odpowiedź :teehee:

Obejrzałem filmik i zastanawiam się jaki musiał być poziom innych produkcji, że coś takiego znalazło się w finale :yucky: Chyba tylko lojalni czytelnicy wam w tym pomogli. Film wygląda jak by scenariousz został napisany w 5 minut na kolanie. Zupełnie odbiega od waszych wcześniejszych produkcji, które choć nie idealne i bardzo inspirowane grami były dobre. Może się zarejestruje tam, ale głosu mojego nie macie.

Trzeba przyznac ze slaby odzew chyba ze strony czytelnikow, ledwie 1000 glosow, poza tym chyba jakiś spisek jest, bo pierwszy film trzaska glos co minute, mają ponad 100 przewagi, a konkurs chyba dzisiaj się kończy. obawiam sie ze spisek jest mozliwy.. /chociaz dzisiaj ludzie niechetnie podaja swoje dane.. by potem miec spam w skrzynce

Myq nie musisz sie tlumaczyc tym tłuczkom tam w komentach:) ale dobre z tą 1 w nocy

Guest Orson

Głosu nie oddałem, gdyż dopiero teraz obczaiłem temat. Ale rozj.ebaliście mnie, masakra XD Jestem w szoku normalnie, Myszaq, po ujrzeniu cię "takiego" nie wiem co myśleć;-)

Ach, ta polska mentalność - ktoś ma szansę na wygraną to od razu doszukujemy się przekrętów, machlojek i innych tanich zagrywek. Sprawdźcie komentarze pod reklamą - żenada.

Co do samego filmu to na początku miałem minę z cyklu "WTF?", ale przy końcówce (i tańcu w wykonaniu Mysza - rządzisz!) udławiłem się herbatą ze śmiechu. Byłbym zadowolony widząc taką reklamówkę w polskiej telewizji :)

jedno ciekawe zdjecie( chociaz ten aspekt w tym temacie jest akurat najmniej wazny)....nie czuje przekazu....miało byc smiesznie a niestety nie jest...

oczywiscie jesli chodzi o moja skromną (wybredną) osobę.....

reasumując - mnie to nie kręci ani nie bawi...

Do Team One jeszcze "troche" brakuje;] ale fajnie, ze cały czas działacie w temacie.

• 4 months later...