Jump to content

Reklama mBANKU z Myszaqiem w roli baletnicy


mashter

Recommended Posts

  • Replies 22
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szczerze?? Marnie- motywów z szeroko pojętą głupotą, nieudacznictwem i absurdem było już w reklamach tyle ile teraz liści na ziemi w parkach, czyli ani motyw świeży ani wykonanie powalające. Myszaqa jako pismaka (rym niezamierzony) szanuje i b. lubię, ale w kwestii bankowości pozostanę jednak przy Marku Kondracie

Link to comment

całkiem w pipe, ale moc byłaby jeszcze większa gdyby był jeden kadr z obydwoma debilami (no off :rolleyes:),gdzie możnaby połączyć to co pokazaliście oddzielnie i dałbym kręcacego piruety Myqa a Mashterowi dałbym zawyć fałszem jakąś górną partię ala Bakstrit Bojs (coś jak w tej reklamie ale mocniej i jeszcze bardziej chamsko)

 

anyways, głos poszedł bo licze na dalsze produkcje, wiecie - Paranormal Activity było zrobione za żadna kasę a taki win z tego wyszedł...czekam na polską odpowiedź :teehee:

Link to comment

Obejrzałem filmik i zastanawiam się jaki musiał być poziom innych produkcji, że coś takiego znalazło się w finale :yucky: Chyba tylko lojalni czytelnicy wam w tym pomogli. Film wygląda jak by scenariousz został napisany w 5 minut na kolanie. Zupełnie odbiega od waszych wcześniejszych produkcji, które choć nie idealne i bardzo inspirowane grami były dobre. Może się zarejestruje tam, ale głosu mojego nie macie.

Link to comment

Trzeba przyznac ze slaby odzew chyba ze strony czytelnikow, ledwie 1000 glosow, poza tym chyba jakiś spisek jest, bo pierwszy film trzaska glos co minute, mają ponad 100 przewagi, a konkurs chyba dzisiaj się kończy. obawiam sie ze spisek jest mozliwy.. /chociaz dzisiaj ludzie niechetnie podaja swoje dane.. by potem miec spam w skrzynce

 

Myq nie musisz sie tlumaczyc tym tłuczkom tam w komentach:) ale dobre z tą 1 w nocy

Link to comment
Guest Orson

Głosu nie oddałem, gdyż dopiero teraz obczaiłem temat. Ale rozj.ebaliście mnie, masakra XD Jestem w szoku normalnie, Myszaq, po ujrzeniu cię "takiego" nie wiem co myśleć;-)

Link to comment

Ach, ta polska mentalność - ktoś ma szansę na wygraną to od razu doszukujemy się przekrętów, machlojek i innych tanich zagrywek. Sprawdźcie komentarze pod reklamą - żenada.

 

Co do samego filmu to na początku miałem minę z cyklu "WTF?", ale przy końcówce (i tańcu w wykonaniu Mysza - rządzisz!) udławiłem się herbatą ze śmiechu. Byłbym zadowolony widząc taką reklamówkę w polskiej telewizji :)

 

 

Link to comment

jedno ciekawe zdjecie( chociaz ten aspekt w tym temacie jest akurat najmniej wazny)....nie czuje przekazu....miało byc smiesznie a niestety nie jest...

oczywiscie jesli chodzi o moja skromną (wybredną) osobę.....

reasumując - mnie to nie kręci ani nie bawi...

 

Do Team One jeszcze "troche" brakuje;] ale fajnie, ze cały czas działacie w temacie.

Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.