Skocz do zawartości

Reklama mBANKU z Myszaqiem w roli baletnicy


mashter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

całkiem w pipe, ale moc byłaby jeszcze większa gdyby był jeden kadr z obydwoma debilami (no off :rolleyes:),gdzie możnaby połączyć to co pokazaliście oddzielnie i dałbym kręcacego piruety Myqa a Mashterowi dałbym zawyć fałszem jakąś górną partię ala Bakstrit Bojs (coś jak w tej reklamie ale mocniej i jeszcze bardziej chamsko)

 

anyways, głos poszedł bo licze na dalsze produkcje, wiecie - Paranormal Activity było zrobione za żadna kasę a taki win z tego wyszedł...czekam na polską odpowiedź :teehee:

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem filmik i zastanawiam się jaki musiał być poziom innych produkcji, że coś takiego znalazło się w finale :yucky: Chyba tylko lojalni czytelnicy wam w tym pomogli. Film wygląda jak by scenariousz został napisany w 5 minut na kolanie. Zupełnie odbiega od waszych wcześniejszych produkcji, które choć nie idealne i bardzo inspirowane grami były dobre. Może się zarejestruje tam, ale głosu mojego nie macie.

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznac ze slaby odzew chyba ze strony czytelnikow, ledwie 1000 glosow, poza tym chyba jakiś spisek jest, bo pierwszy film trzaska glos co minute, mają ponad 100 przewagi, a konkurs chyba dzisiaj się kończy. obawiam sie ze spisek jest mozliwy.. /chociaz dzisiaj ludzie niechetnie podaja swoje dane.. by potem miec spam w skrzynce

 

Myq nie musisz sie tlumaczyc tym tłuczkom tam w komentach:) ale dobre z tą 1 w nocy

Odnośnik do komentarza

Ach, ta polska mentalność - ktoś ma szansę na wygraną to od razu doszukujemy się przekrętów, machlojek i innych tanich zagrywek. Sprawdźcie komentarze pod reklamą - żenada.

 

Co do samego filmu to na początku miałem minę z cyklu "WTF?", ale przy końcówce (i tańcu w wykonaniu Mysza - rządzisz!) udławiłem się herbatą ze śmiechu. Byłbym zadowolony widząc taką reklamówkę w polskiej telewizji :)

 

 

Odnośnik do komentarza

jedno ciekawe zdjecie( chociaz ten aspekt w tym temacie jest akurat najmniej wazny)....nie czuje przekazu....miało byc smiesznie a niestety nie jest...

oczywiscie jesli chodzi o moja skromną (wybredną) osobę.....

reasumując - mnie to nie kręci ani nie bawi...

 

Do Team One jeszcze "troche" brakuje;] ale fajnie, ze cały czas działacie w temacie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...