Skocz do zawartości

UFC 2010 Undisputed


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

 

To już było dawno wiadomo :P . Ja bardziej liczę na wierne oddanie Machida style :D .

 

edit: tu Komandos, kumpel był u mnie i się wylogować zapomniał

Edytowane przez Pitrex
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-career-ufc-undisputed/64613 Exclusive Career Mode Walkthrough

 

Od razu lepiej to wygląda a raczej się zapowiada. Bo tak jak nie raz mówiłem, kariera w 2009 była nudna.

W ogóle sędzia reaguje dynamiczniej, co bardzo mnie cieszy. Wywiady po walce hehe. UFC 2009/2010 może się nie podobać ale jest to najlepiej oddane przedsięwzięcie sportowe w grach. Nie mówię o samych walkach ale o całej otoczce. Wszystko na licencji. Wszystko oddane z najmniejszym szczegółem.

 

Po tym filmiku grubo się napaliłem na nowe UFC ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

"Jutro na Xbox Live i PlayStation Network wyląduje wersja demonstracyjna gry UFC Undisputed 2010. Żeby ją pobrać będzie jednak potrzebny kod. Skąd go wziąć? Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej tego tytułu http://community.ufcundisputed.com/user/login (najbezpieczniej wybrać UK lub USA). Demko pozwoli rozegrać walkę w trybie Exibition lub Tournament. Na liście dostępnych zawodników zobaczysz następujące nazwiska: Mauricio "Shogun" Rua, Lyoto "The Dragon" Machida, Rashad "Sugar" Evans i Quinton "Rampage" Jackson." http://www.onlinecenter.pl/6375/Aktualnosci/UFC-Undisputed-2010-demo-jutro.html

 

Zarejestrowałem się, no zobaczymy. Podobno już wysłali kod.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

"Jutro na Xbox Live i PlayStation Network wyląduje wersja demonstracyjna gry UFC Undisputed 2010. Żeby ją pobrać będzie jednak potrzebny kod. Skąd go wziąć? Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej tego tytułu http://community.ufcundisputed.com/user/login (najbezpieczniej wybrać UK lub USA). Demko pozwoli rozegrać walkę w trybie Exibition lub Tournament. Na liście dostępnych zawodników zobaczysz następujące nazwiska: Mauricio "Shogun" Rua, Lyoto "The Dragon" Machida, Rashad "Sugar" Evans i Quinton "Rampage" Jackson." http://www.onlinecenter.pl/6375/Aktualnosci/UFC-Undisputed-2010-demo-jutro.html

 

Zarejestrowałem się, no zobaczymy. Podobno już wysłali kod.

 

Zarejestrowałem się ale żadnego kodu jeszcze nie dostałem :P No zobaczymy, mam nadzieję, że jednak uda mi się sprawdzić to demo, bo napaliłem się strasznie :D

Odnośnik do komentarza

tez sie zalogowalem, nie podoba mi sie takie wyciąganie danych do spamerów [taaa obiecują..] skoro wystarczy sie tylko zalogowac i kazdy dostanie kod to po co fatygować sie z tą rejestracją... otóż to, po maila..

Taaa dokładnie. Choć lepsze to już niż czasowy exlusiv dema Split Second.

 

Póki co:

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-demo-ufc-undisputed/65036 Exclusive Demo Lyoto vs Shogun Gameplay

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-demo-ufc-undisputed/65040 Exclusive Demo Tournament Gameplay

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-demo-ufc-undisputed/65034 Exclusive Demo Rampage vs Rashad Gameplay

 

http://www.ultima.pl/UFC_2010_Undisputed_Knocking_Pack/i8843/ UFC 2010: Undisputed Knocking Pack, fajny bonus DVD ? ?Knockouts 7?

 

http://www.ufc.pl/artykul/czytaj/ufc-2010-full-roster,633?url= pełna lista zawodników

 

No co jest z kodem z tym demem ;/;/;/ Ktoś dostał ?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Niech się w d.upę walą.

 

Najpierw jakiś poroniony pomysł z demami na kody. Po czym h.ujowa realizacja tego pomysłu.

 

Po co d.upska zawracali. Nie prościej byłoby wrzucić po ludzku demo na psstore/marketplace..............................................

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Własnie mnie olśniło i znalazłem swoje kody aktywacyjne w folderze spam [maile od UFC tez mi tam wrzuca] na www, bo program pocztowy mi tego syfu nie ściaga. Sugeruje tam sprawdzić jakby ktos jeszcze szukal. Mowa o kodzie aktywacyjnym owe konto a nie demo. I tak jest ch.j wielki jak szelki bo od kilku minut ta strona sie nie moze wczytac... o,

 

"Site off-line

 

The site is currently not available due to technical problems. Please try again later. Thank you for your understanding."

 

gratuleuje przygłupy, demko na kody - :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

ok, klikam na link z maila i "You are not authorized to access this page. " :turned: świetnie

 

jakby co to ten error nie przeszkadza zeby wejsc w zakładke rewards jak informuje slupek i dostać kod. Juz wątpilem czy dane mi bedzie zagrac w to demo.

 

 

1sze koty zniesione z ringu [ za płoty ]. Myśle ze moje sceptyczne nastwienie przelozylo siue na pozytywny odbiór tej gry. Otóz moge z czystym sumieniem powiedziec ze jest lepiej niz 09 i gra sie calkiem zajawkowo. Stójka wyglada lepiej, nie jest to juz klepanie tekturowych, dziwnie drepczących pamperków. Animacja nadal nie ejst taka jaką bym sobie wymarzył ale to kwestia moich wygórowanych oczekiwań - praktycznie nie widać ze ktos przyjmuje low'a, no i te kolanka - wystrzeliwane z częstotliwością karbinu maszynowego troche śmiesznie to wygląda.. Sporo walki w klinczu, musze nadrobić braki w sterowaniu bo jak wdalem sie w klincz to pół rundy to trwało :) Ogólnie in plus, końcowe wnioski są takie: na pewno nie polece do sklepu zaraz, ale poczekam ea mma. Jeśli nie ebdzie gorsze [licze ze chociaz troszke lepsze] do UFC to kupuje bo jestem bardziej zaangażowany w Strikeforce niz w ufc wiec sklad zawodników bardziej bedzie mi odpowiadał [Fedor!]. Rozbudowana kariera i masa opcji [treningi itp] jaką pozkazują na filmikach z ufc2010 wygląda ciekawie i moze to byc mocna strona tej pozycji. Czekam na EA mma, a jesli wypadnie gorzej - wtedy inwestuje w używke ufc, no i git.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Nie chcę mi się rozpisywać, powiem krotko.

 

Łoł a jednak zmiany są odczuwalne jak diabli w stosunku do 09 nawet po tym demie. Podoba mi się, oj bardzo.

Teraz tylko jedna z ważniejszych kwestii która i tak wyjdzie dopiero po premierze, online. Byle dobrze się grało, byle nie lagowało. Tym bardziej po początkowym filmiku który nas wita i po poprzednich informacjach można wywnioskować, że duży nacisk położyli właśnie na multi.

 

Nawet taka pierdoła a wkurzająca w 09; ślamazarne menu. Teraz wszystko elegancko śmiga jak np. wybór zawodnika.

Jestem ciekaw jeszcze co EA MMA pokaże w temacie. Najwyżej dwie pozycje się obada ;], bu UFC to dla mnie już pewniak (w sumie od początku był).

 

Gdyby nie RDR brałbym na premierę. Tak poczekam do wakacji, przy okazji stanieje.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ja musze troche zweryfikować swój początkowy entuzjazm, bo w zasadzie pogralem jeszcze torche i boli mnie to samo co w 09, jest lepiej, to na pewno ale nadal to nie to. Własnie steroanie tez troche mi nie leży, ciekaw bardzo jestem tego systemu w EAmma z użyciem gałek do ciosów co jest zje*istym patentem w boksie. Tutaj czasami wychodzi taka klepanina, ciosy, albo low kicki w klinczu - beta testerzy widzieli jak to wyglada? parodia. Kręcenie gałą to jest wychodzenie z dźwigni? To juz bym chyba (pipi)a wolał QTE niz takie katowanie biednego pada :biggrin: nie leży mi to sterowanie :( pomęcze to demo jeszcze ale przez dłuższy czas ale cos czuje ze nawet na używke UFC sie nie skuszę w przyszłości. Eh nie bede smordzil tu juz, mi 2gie wrażenie z dema przyniosło znany z poprzedniej odslony niesmak.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

humanno, wiesz na początku to jest taka maszerka. Prawdziwa gra zaczyna się jak masz już system opanowany w 100%. Teraz walka w stójce jest o wiele bardziej skillowa, nie ma już takiego lamienia na kolana w klinczu i slamy, które wcześniej brały pół życia. Uniki jak na razie wydają się trochę randomowe, ale będzie to trzeba lepiej obadać i potem ocenić.

Walka w parterze natomiast zyskała zdecydowanie na dynamiczności, nie ma już leżenia i czekania, aż przeciwnik zrobi przejście, żeby zreversować. Teraz KO można zrobić z każdej pozycji.

Ogólnie każdy element gry został usprawniony i pogłębiony co cieszy. Ja chyba się skusze na preorder :P

Odnośnik do komentarza

Zagralem w demko i mam mieszane wrazenia. Jest inaczej, kilka rzeczy usprawniono, ale ciezko powiedziec czy jest lepiej.

Tworcy tej gry to chyba jacys (pipi)eni idioci. Jaki jest sens wrzucac demko nowej odslony gry, z CALKOWICIE przemodelowanym modelem rozgrywki, nie wrzucajac tutoriala?

 

Nie jestem w stanie ocenic tej gry grajac na slepo, nie wiedzac jak co sie robi itd.

 

Czekam na demko MMA od EA - zobaczymy jak tam to bedzie wygladalo.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Zgodzę się, że brak tutoriala to mały fail, ale jeśli ktoś miał obcykane UFC 2009 to na UFC 2010 powinien się przestawić dość szybko. System nie został całkowicie przemodelowany a jedynie lekko usprawniony. Z resztą nawet w tutorialu do UFC 2009 nie było wszystkiego i niektórych rzeczy trzeba się było nauczyć na własną rękę :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.