Skocz do zawartości

UFC 2010 Undisputed


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie a właściwie problem .Nie potrafię skończyć dźwigni, naciskam R, po czym zakładam dźwignię ale nie umiem jej skończyć, cały czas przeciwnik mi ucieka.

Jak ktoś już to obczaił proszę o pomoc :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

zeby zakonczyc dźwignią trzeba kręcić gałą cały czas [wiem - glupie i zabójcze dla pada], przynajmniej tak bylo w poprzedniej czesci. Ponadto nie zrobisz tego na początku walki, przeciwnik musi byc nieco "zmiękczony". Ja szczerze mówiąc tez ejszcze nie wygralem przez dzwignie, ale po prostu nie mam sumienia tak maltretować gałki, a widocznei robie za wolno bo zawsze mi uciekają.

w 2009 bylo tak ze zamiast krecenia mozna bylo naciskac po prostu wszytskie przyciski na padzie. Tutaj tak nie ma ?

Po krotkim ograniu dema nowe UFC mi sie podoba - jest bardziej techniczne niz 2009, no ale ja tej gry nie zamierzam masherowac. Jedynie raz na jakis czas odpalic przy piwie ze znajomymi... :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

żal, ten cały biznes na konsolach schodzi na psy

 

oj tak, tragedia, dlatego ze wydawcy próbują ukrócić proceder z kórego nie mają ani grosza? a moze bylby super biznes na konsolach jakby jeszcze ps3 spiracili? wtedy to moznaby grać za darmo, to by bylo super interes konsolowy na wyżynach! :thumbsup: Myśle ze na tyle to każdy mniej wiecej jest w stanie określić czy kupuje gre pod multi czy nie. Wtedy dajesz kilka dyszek wiecej i masz swięty spokój, online i pewnie jeszcze jakies bonusy.

Odnośnik do komentarza

żal, ten cały biznes na konsolach schodzi na psy

 

oj tak, tragedia, dlatego ze wydawcy próbują ukrócić proceder z kórego nie mają ani grosza? a moze bylby super biznes na konsolach jakby jeszcze ps3 spiracili? wtedy to moznaby grać za darmo, to by bylo super interes konsolowy na wyżynach!

 

Chyba nie piszesz tego poważnie. To jest jedna z największych głupot przemysłu gier ostatnich lat, na drugim miejscu są płatne DLC nic nie wnoszące do gry.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam gre i co z tego skoro na razie z online jest dupa? Burza jest na forum oficjalnym gry bo od czasu premiery nie ma jeszcze łatki i amerykańce głównie tak bluzgają że szok. Nie wiadomo w sumie czyja to wina, czy Gamespy zawiódł czy THQ nawaliło ale online na razie odpada niestety i trza sie bawic karierą i innymi trybami.

Odnośnik do komentarza

Pograłem narazie tylko w singla. Gra się fajnie. I myślałem że teksty "jeden cios może zmienić walke" są trochę przesadzone. (pipi) prawda. Całą walkę kopałem po głowie, po tułowiu. Dostałem jednego szota z łapy i leże. Trzeba wg. mnie bardzo uważąć na ręce. Silniejssze ciosy mozna (pipi)ac reka niz noga. Ogólnie gra kozak. Tylko wolno coś się ruszają. Wolniej niż w pierwszej części. No i na PS3 za darmo dostajemy 5 najlepszych walk UFC w historii. warto zagrać.

Odnośnik do komentarza

 

schab, duza roznica miedzy UFC 2010 a UFC 2009 na korzyść edycji 2010? Napalilem sie na ta gre a w sumie wolalbym wydac 70zł na 2009 niz 170 na 2010. No chyba ze malo osob gra juz online w UFC 2009 albo 2010 jest sporo poprwione (i nie chodzi mi o dodatkowych nowych graczy tylko sama walke) względem wersji 2009

 

 

Ma to byc jeden z startowych tytulow ktore kupie wraz z ps3 wiec nie mam jak demek potestowac ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pare pytań do was. Gre mam od niedawna. Po pierwsze: gdy jesteśmy już w parterze to jak zrobić dźwignie na ręke, noge? Pare razy udało mi się zrobić, bo napie.rdalałem analogiem, ale przeciwnik i tak wyszedł z tego bez szwanku. Po drugie: gdy przeciwnik założy nam taką dźwignie to jak z niej wybrnąć? Czekam na odpowiedzi. Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Mam pare pytań do was. Gre mam od niedawna. Po pierwsze: gdy jesteśmy już w parterze to jak zrobić dźwignie na ręke, noge? Pare razy udało mi się zrobić, bo napie.rdalałem analogiem, ale przeciwnik i tak wyszedł z tego bez szwanku. Po drugie: gdy przeciwnik założy nam taką dźwignie to jak z niej wybrnąć? Czekam na odpowiedzi. Pozdro!

 

 

Jak jesteś w parterze, to żeby zrobić dźwignie na rękę trzeba nacisnąć R3 i zacząć kręcić prawym analogiem dookoła zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Można też założyć inny typ dźwigni i wtedy najpierw naciskasz R3 i jak widzisz, że Twoja postać zaczyna robić ruch naciśnij na raz R1 i R3.

 

Co do sytuacji gdy przeciwnik założy nam dźwignie to musisz szybko kręci prawym analogiem dookoła identycznie jak napisałem powyżej thumbsup.gif.

 

ktoś wie jak, gdzie wpisać ten kod żebym mógł mielić online?

 

W menu głównym wybierasz opcję Online. Przenosi Cię do PSStore i bierzesz opcję redeem codes. Wpisujesz kodzik z tyłu instrukcji i zaczynasz zabawę Online teehee.gif.

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kuno

Jak ktoś bedzie chętny ustawić się na jakąś walke to walić śmiało :thumbsup: chociaż jakieś lagi mam (nie wiem z jakiej paki) narazie stoczyłem 3 walki online i troche zaczynam sie wpieniać.

Odnośnik do komentarza

Czy nie wpisując kodu online da się zagrać chociaż jedną walkę w celu przetestowania czy ten tryb mi w ogóle leży, nie ma lagów? Bo powoli się przełamuje i może kupię grę, bo już sporo staniała, ale jeżeli mam wpisać ten durny kod żeby po kilku walkach stwierdzić, że mi się nie podoba to żaden interes...

Odnośnik do komentarza

Czy nie wpisując kodu online da się zagrać chociaż jedną walkę w celu przetestowania czy ten tryb mi w ogóle leży, nie ma lagów? Bo powoli się przełamuje i może kupię grę, bo już sporo staniała, ale jeżeli mam wpisać ten durny kod żeby po kilku walkach stwierdzić, że mi się nie podoba to żaden interes...

 

Nie da sie. Musisz najpierw wpisac kod, aby w ogole wejsc w zakladke "Online".

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.