Skocz do zawartości

Green Day: Rock Band


s1ntex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Fail.

To JEST oddzielna gra. Tak jak Guitar Hero: Metallica czy The Beatles: Rock Band.

Hamburgery się ucieszą.

 

Mimo, że nie gram już w gry muzyczne to się wypowiem co na ten temat myślę...

 

<quadruple facepalm with both feet support>

 

Przecież poza perką to większość utworów będzie na tier 1 i 2 w pozostałych elementach. No ale się sprzeda w USA, a to najważniejsze;p

Odnośnik do komentarza

(pipi)jcie nienawidzę szczerze Green Day. Amerykańskie bezpłciowe pseudo-punkowe ścierwo dla trzynastolatek i Fistacha.

 

Nie no ja pier.dole... Od Beatlesów do Green Day... Tę porażkę HMX wybaczam, mając nadzieję, że ogólnointernetowy bojkot tego megacrapu coś zdziała. NO JA>PIER,DOLE GRIN DEJ?!?! Przyznajcie, że Foo już by było lepsze. Te zielone pedały ze swoim jakże wiele mówiącym amerykańskim idiotą jako jedynym hitem- no ja pie.rdole zaraz zrobią Rock Band: Europe z piętnastoma wersjami "Final Countdown". Pomimo jakiejś tam popularności w US ten Grin Dej nie ma żadnej, ŻADNEJ innej zalety, musieli nieźle posmarować żeby im to wyprodukowali. KU.RWA tyle klasyków- mówili o RB: The Who, Rolling Stonesi są, Queen, Led Zeppelin, Nirvana, Stachursky, Iron Maiden!!!111 NIE- ZAJE.BMY GRIN DEJ!!!11

 

żal.pl

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

(pipi)jcie nienawidzę szczerze Green Day. Amerykańskie bezpłciowe pseudo-punkowe ścierwo dla trzynastolatek i Fistacha.

 

Nie no ja pier.dole... Od Beatlesów do Green Day... Tę porażkę HMX wybaczam, mając nadzieję, że ogólnointernetowy bojkot tego megacrapu coś zdziała. NO JA>PIER,DOLE GRIN DEJ?!?! Przyznajcie, że Foo już by było lepsze. Te zielone pedały ze swoim jakże wiele mówiącym amerykańskim idiotą jako jedynym hitem- no ja pie.rdole zaraz zrobią Rock Band: Europe z piętnastoma wersjami "Final Countdown". Pomimo jakiejś tam popularności w US ten Grin Dej nie ma żadnej, ŻADNEJ innej zalety, musieli nieźle posmarować żeby im to wyprodukowali. KU.RWA tyle klasyków- mówili o RB: The Who, Rolling Stonesi są, Queen, Led Zeppelin, Nirvana, Stachursky, Iron Maiden!!!111 NIE- ZAJE.BMY GRIN DEJ!!!11

 

żal.pl

Nikogo jak widac nie da sie zadowolic. Pisalem wielokrotnie - gra + dlc w postaci albumow po pobrania roznych wykonacow ale wtedy kto bedzie zarabaial kase na kolejnym Blog 27 Rock Bank

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak wyjdzie to zrobimy jakąś ustaweczkę żeby wykoksić GS.

 

Ja Wam mówię, to jest Harmonix. Mogliby nawet GH: Aqua Girl zrobić, a i tak byłoby w pytę i sprzedało by się z dwóch powodów: eksport piosenek i sam fakt tego, jak HMX dopracowuje swoje gry i implementuje do nich do nich swój silnik.

 

Śmiem twierdzić, że GH: Metallica było ch.ujowe z racji użytego silnika WT, mechaniki rozgrywki i braku jakiegokolwiek wsparcia (eksport piosenek, DLC).

 

edyta:

 

Artist Likenesses, Defining Albums from the Band?s Career and Exportable Track List to be Featured in Green Day Music Game Experience

 

<fap fap fap fap fap>

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.