Skocz do zawartości

Mirror's Edge 2


Sanryu

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wypuszczając na start nowej generacji będą mieć znacznie łatwiej aniżeli teraz, bo wtedy znacznie prościej jest wypromować nową czy starą ale nieudaną markę. Poza tym DICE pewnie za tą grę wzięło się dopiero teraz, więc w rok na pewno się nie wyrobią, a w 2013 będziemy już raczej grać na PS4/X720...

Edytowane przez Kre3k
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale wypuszczając na start nowej generacji będą mieć znacznie łatwiej aniżeli teraz, bo wtedy znacznie prościej jest wypromować nową czy starą ale nieudaną markę. Poza tym DICE pewnie za tą grę wzięło się dopiero teraz, więc w rok na pewno się nie wyrobią, a w 2013 będziemy już raczej grać na PS4/X720...

ME "nieudaną marką"?! :o Wydaje mi się, że i gracze i recenzenci ją dobrze przyjęli, a sprzedaż na poziomie 2mln (plus to co sprzedało się na PC) to jak na tego typu grę jest bardzo dobrym wynikiem.

Odnośnik do komentarza

No w końcu jakieś wieści na temat jednej z lepszych gier jakie wyszły na tą gen konsol.Oby tylko na premierę nie trzeba było czekać do ukazania się kolejnych pudełek do grania. Niech bardziej zoptymalizują silnik, zwiększą obszar po którym będziemy mogli się poruszać, dodadzą jakieś sub-questy z roznoszeniem/zbieraniem paczek, jakieś nowe ruchy i będzie ok. No i Solar Fields jako goście odpowiedzialni za muzykę ofc.

Odnośnik do komentarza

LOL MBeniek, przecież sam napisałeś, że EA narzekało na sprzedaż ME1, w tym więc zakresie napisałem "nieudaną". Dla mnie akurat sprzedaż w okolicach 2 mln, w dodatku mając do czynienia z tak oryginalnym tytułem jest bardzo udana.

Tak, pisałem, że EA nie było do końca zadowolone ze sprzedaży, ale nie pisałem, że uważają ME za nieudaną markę (jedno z drugim nie ma nic wspólnego). Sami (o ile dobrze pamiętam) przyznali, że była to wina słabej promocji gry oraz to, że ME wyszedł w nieodpowiednim okresie, a nie tego, że gra była po prostu średnia czy coś w tym stylu. I w ogóle dziwię się EA, że mogą mówić o "słabej" sprzedaży skoro to była całkowicie nowa marka (a wręcz nowy gatunek gier). Jakoś np. Valve nie narzeka na sprzedaż Portal 2 na konsolach, która jest tylko trochę lepsza (o niecałe 200tys - wedlug VGC) od sprzedaży ME.

 

P.S. Chociaż to smutne, że takie świetne, oryginalne gry jak Portal czy Mirror's Edge sprzedają się "tylko" na poziomie 2mln, a taki odgrzewany kotlecik COD co roku sprzedaje się 12 razy lepiej.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Jakoś np. Valve nie narzeka na sprzedaż Portal 2 na konsolach, która jest tylko trochę lepsza (o niecałe 200tys - wedlug VGC) od sprzedaży ME.

 

Sprzedaż Portala 2 już dawno przekroczyła 3 mln egzemplarzy (oficjalnego potwierdzenia nie chce mi się szukać, ale są to słowa "spaślaka" z Valve:D)

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza
Jakoś np. Valve nie narzeka na sprzedaż Portal 2 na konsolach, która jest tylko trochę lepsza (o niecałe 200tys - wedlug VGC) od sprzedaży ME.

 

Sprzedaż Portala 2 już dawno przekroczyła 3 mln egzemplarzy (oficjalnego potwierdzenia nie chce mi się szukać, ale są to słowa "spaślaka" z Valve:D)

Wiem, ale ten jeden milion jest ze steam'a/PC/MAC (a teraz pewnie jeszcze więcej po promocji na steamie) , a ja porównywałem sprzedaż P2/ME na samych konsolach.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Wyjdzie na tą generację. Niektóre lokacje w BF3 (ogólnie wnętrza budynków w Paryżu) przypominają ME i widać, że Frostbite 2 da radę. Liczę jednak na mniejszą skalę zniszczeń (sypiący się tynk i szkło) co by nie zniszczyć estetycznego designu, Do tego świetne animacje. Wszystko już mają, zaimplementują mechanikę i będzie gra gotowa.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dyrektor kreatywny DICE, Lars Gustavsson, podczas imprezy Quo Vadis w Berlinie wspomniał, że DICE ma nadzieję, że wkrótce uda się porozmawiać o Mirror's Edge 2.

 

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/17/wkrotce-uslyszymy-co-nieco-o-mirrors-edge-2

 

Zapowiedź ME2 na E3 :woot: ?! Trzymam mocno kciuki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...