Skocz do zawartości

Mirror's Edge 2


Sanryu

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno jak ta gra została zapomniana. Na co czekac? :down:

 

A to ze 1sza czesc wyszla juz dosc dawno oznacza ze nie ma sensu czekać na 2? ciekawa filozofia. Ja trzymam kciuki, grunt ze nie wszytskie oryginalne pomysły umierają, bo 1ka chyba zbytniego sukcesu nie odniosła, ale zrobiła sporo zamieszania, ja mam ją do dzisiaj :thumbsup:

 

pisze tak że jedynka mnie zbytnio nie zaciekawiła, zreszta jak piszesz nie odniosła praktycznego sukcesu.pomysł na pewno oryginalny, dlatego był lekkim niewypałem. Dlatego nie oczekuje dwójki. OT taka moja filozofia.

Edytowane przez kasuro
Odnośnik do komentarza

Mnie przy time trialach padła 60gb...... Oby się to za rok nie powtórzyło.... Mam też nadzieje że 2 nie będzie tak sterylna jak pierwowzór.

 

 

Mi też padła konsola przy mirrors edge(e74). wprawdzie za pierwszym przejściem gra mi się nie podobała, ale jak drugi raz przechodziłem to bardzo, więc drugą część też z checią zobaczę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jak dla mnie najlepsze info tegorocznego E3. Jedynka to jedna z moich ulubionych gier tej generacji i liczę na to, że nie zepsują tego co stworzyli przy pierwszej odsłonie. Niech tylko dodadzą więcej dróg do celu, więcej leveli i nowe ruchy postaci, a będę w pełni usatysfakcjonowany. Jakiś edytor leveli też byłby w przypadku takiej gry mile widziany ale na to raczej nie ma zapewne co liczyć.

Odnośnik do komentarza

Ale to, że kiedyś powstanie ME2 było wiadome już od dłuższego czasu. A to, że DICE wykorzysta swój własny silnik, to też raczej można było wydedukować. Jasne, strasznie cieszę się, że EA ciągle myśli o ME2, bo jedynka to jak dla mnie top3 najlepszych gier tej generacji, ale jak w news'ie pisze DICE nawet jeszcze do końca nie wie, w którą stronę z ME chce pójść (a i tak całe DICE teraz zajęte jest BF3), więc raczej nie możemy się spodziewać ME2 wcześniej niż za dwa lata, co mnie jakoś nie rajcuje (bo ja chciałbym już dziś :thumbsup:). Jak wydadzą pierwszy teaser, to będę się cieszył jakby zapowiedzieli samego HL3, ale teraz to wolę się jeszcze nie napalać, bo wiem, że jeszcze trochę poczekamy.

 

P.S. A tak poza tym to jeden temat o ME2 już jest :whistling:

http://www.psxextreme.info/topic/85026-mirrors-edge-2/

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Po pierwsze, jeden temat o ME2 już jest: http://www.psxextrem...mirrors-edge-2/ , nie wiem po co kolejny?

Po drugie, samo DICE już wiele razy mówiło, że trwają "prace" nad ME2, a to że wykorzystają swój autorski silnik, to raczej nie jest wielkie odkrycie?!

Poza tym sądzę, że na razie nie ma co się napalać, tylko spokojnie poczekać na oficjalną zapowiedź albo teaser, kiedy będzie więcej informacji.

@kre3k, EA narzekało na sprzedaż ME(1), więc wątpię, że przy sequelu darują sobie 110mln potencjalnych nabywców na rzecz nowej generacji. Pewnie EA będzie chciało właśnie dotrzeć do jak największego grona odbiorców (mam tylko nadzieję, że nie zrobią z ME2 jakieś typowej strzelanki z elementami parkour, w stylu Brink'a czy gorzej).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...