Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@ako

Tyle ludzi się rzuca, ze nie ma się co dziwić. Jak chcesz ściągać gry (Ty piracie pierdzielony!!! xD) to albo przed 19, albo czekaj do 22 or so ;)

 

Co do węgli.... mam jak Suavek - nie liczż na nic w życiu poza kopem w pupem :)

Myślę czy sobie nie pocraftować ich ostatniego dnia.... prędzej mi wpadnie jakaś gówniana gra niż nagrody od Steama ;)

 

 

 

 

 

Nie chce mi się przewijać stron w topicu, ale ten kto na moje pytanie jakiś czas temu odpowiedział: "Tak, Deus Ex: HR już był któregoś dnia w promocji na Winter Sale i DLC nie będą tańsze" powinien dziś dostać w dziób :P

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Ta, wygrałem. Grę. Hohohoh, żarty sobie robicie - jakbym wygrał grę na Steamie, to bym tu nie pisał, tylko lotto obstawiał ;)

Tak czy owak, przy jedyneczce się świetnie bawiłem, to i skusiłem się na zakup. Może nie przebije Train Simulatora, ale jakieś miłe chwile z nią spędzę, a jak i Wy zakupicie to będziem coopa męczyć ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma wątpliwości, co do tego czy SteamGifts działa i można zdobyć jakieś gry, to informuję, że wygrałem dzisiaj AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome ;)

pochwal sie co wygrales ;p

ja wygralem juz 6 gier ale wszystkie valve ;p

Odnośnik do komentarza

Hm, powiedzieć o Trine 2, że jest po prostu ładne, to dużo za mało. Coś pięknego, a to dopiero pierwszy etap i fragment drugiego.

 

trine232bit201112302324.th.jpg

trine232bit201112302328.th.jpg

trine232bit201112302331.th.jpg

trine232bit201112302332.th.jpg

 

No i jeszcze porządnie zoptymalizowane :)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

patrzę na to Trine na steamie i co widzę? "collector's edition" gdzie trzeba dopłacić 7 euro za cyfrowy artbook i ścieżkę dźwiękową. Czy oni sobie jaja robią? Już pomijam cenę (soundtrack Binding of Isaac dostałem za dopłatą 30 CENTÓW) ale nazywanie tego edycją kolekcjonerską to jest naprawdę zdrowe nadużycie. Myślałem, że nic nie przebije "super ultra rzadkiej" edycji SMB do której dodawali czerwoną szmatę z wprasowanką ale widać mylilem się - ci tutaj poszli o krok dalej.

Odnośnik do komentarza

PS

Ić zmień monitor bo potencjał kompa marnujesz :P

Hm?

Z obecnego jestem bardziej niż zadowolony :P

 

A kolorki fakt, nie wszystkim muszą odpowiadać, ale dla mnie przyjemna odmiana od szaroburości BF3 i BC2, a i nie wyobrażam sobie tego bajkowego klimatu bez tych kolorów.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

15 minut Super meat boy i doszedlem do takiego wniosku :

widać nie grałeś w IWBTG - przy tej grze pad latał po pokoju :)

Jak po tym odpaliłem SMB to poczułem sie jak na niedzielnym spacerze po parku. SMB jest przynajmniej sprawiedliwy i nie ma akcji jak na metr przed checkpointem ze ściany wystrzeliwuje cegła i musisz zaczynać poziom od początku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...