Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest z tym Steam'em? Otrzymałem dziś swój egzemplarz limitowanej edycji Sleeping Dogs. Wsadzam więc płytkę do instalacji gry, instaluję całą zawartość ok. godziny pomijając konto na Steam'ie które mam już utworzone, próbuję odpalić, czekam, czekam, czekam... Steam - Błąd "Gra jest aktualnie niedostępna (Application running)". Czyżbym uruchomił grę za wcześnie?

Odnośnik do komentarza

Sprawdz czy jest polski do wyboru.

prawy przycisk myszy na grze -> Properties -> Language

 

Jesli jest, to go wybierz i Steam powinien dociagnac pliki. Jesli nie ma a wczesniej gra miala nasze napisy, to zmien jezyk w kliencie na polski.

Steam (lewy gorny rog klienta) -> Settings -> Interface

 

edit:

Zakladam, ze po wlaczeniu gry, sprawdziles w opcjach czy sa polskie napisy do wyboru?

Edytowane przez kubicz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawdz czy jest polski do wyboru.

prawy przycisk myszy na grze -> Properties -> Language

 

Jesli jest, to go wybierz i Steam powinien dociagnac pliki. Jesli nie ma a wczesniej gra miala nasze napisy, to zmien jezyk w kliencie na polski.

Steam (lewy gorny rog klienta) -> Settings -> Interface

 

edit:

Zakladam, ze po wlaczeniu gry, sprawdziles w opcjach czy sa polskie napisy do wyboru?

Polski był do wyboru przy instalacji SD z płyty. Można było też wybrać Pl przy uruchomieniu gry przez "setup" z płyty, ale po odpaleniu napisów Pl i tak nie było. W właściwościach też nie ma wyboru języka, ani w opcjach gry. Zmieniłem również język w menu Steam'a na Pl, ale w grze Polskiego nie ma. Czy ma ktoś w ogóle tą grę w j.Polskim czy to jakaś ściema?

Odnośnik do komentarza

Słyszałem, że po zainstalowaniu paczki z high res teksturami ze Steam'a polski język znika ale jeśli tego nie instalowałeś i nie masz to hmm....- Cenędza

Z rozdziałki na pewno bym nie zrezygnował, bo w porównania do wersji które widziałem na konsolach to gra na pc robi dużo lepsze wrażenie. Najgorsze natomiast u mnie jest to że na optymalnych ustawieniach grafiki czyli "medium" sterowanie często się opóźnia, czasami nawet do 5 sec. Na ustawieniach najniższych opóźnień prawie niema, ale grafika bez światłocienia (szczególnie w dzień) nie robi już tak dobrego wrażenia.

Sterowanie wydaję się być w ogóle nie zoptymalizowane do pecetowej wersji, które jest typowo konsolowe. Nie można ustawić czułości myszy. Przy prowadzeniu postaci czułość kamery jest zbyt niska, a przy prowadzeniu pojazdów zbyt wysoka i można nią sterować tylko w poziomie. Nie można dowolnie rozglądać się podczas prowadzenia pojazdu też dla tego, że kamera mimowolnie i nachalnie zawsze ustawia się do kierunku poruszania się.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze natomiast u mnie jest to że na optymalnych ustawieniach grafiki czyli "medium" sterowanie często się opóźnia, czasami nawet do 5 sec. Na ustawieniach najniższych opóźnień prawie niema, ale grafika bez światłocienia (szczególnie w dzień) nie robi już tak dobrego wrażenia.

No to maszyna nie wyrabia i się dusi, bo nikt ze znajomych na to nie narzekał, a kilku gra na max detalach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...