Jump to content

Richard Dawkins


Recommended Posts

Gdzieś w okolicach lutego, nakładem wydawnictwa CIS ukaże się tłumaczenie bestsellerowej książki (#1 w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Irlandii i Australii) "Najwspanialsze przedstawienie w dziejach świata. Świadectwa ewolucji" (z ang. "The greatest show on Earth. The evidence for evolution"). Więcej na temat książki:

 

 

Tutaj fragment tej książki.

 

Książka w skrócie jest odpowiedzią na zatrważająca niewiedzę ludzi w USA (i poza nim) o ewolucji, i że niektórzy podważają jej prawdziwość. Skupia się więc na czystych dowodach, mających ukazać że ewolucja jest faktem. Ma to więc przekonać niedowiarków.

 

Dziwię się, że nie powstał jeszcze temat o tym budzącym wiele emocji biologu i publicyście. Słynący głównie z propagowania ewolucji i krytyki religii, ale też jako inicjator memetyki. Wydał wiele znanych i bestellerowych książek, czy to "Bój urojony", czy "Ślepy zegarmistrz", "Samolubny gen" czy "Wspinaczka na szczyt nieprawdopodobieństwa".

 

Teraz przyznać się, kto go lubi, nie lubi i dlaczego :) No i oczywiście kto ma jego którąś książkę.

Link to comment
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.