Skocz do zawartości

Bany na PSN


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam problem.

 

Zassałem dzięki uprzejmości jednego z userów demo God of War 3 z jego konta w dniu dzisiejszym (rano). Teraz odpalam konsolę, gram sobie na necie w LittleBigPlanet, po czym próbuję zalogować się do PSS i wyświetla mi komunikat, ze 'ta usługa jest niedostępna w twoim kraju/regionie' (po angielsku). Komunikat ten mam na oby dwóch kontach (na amerykańskim i europejskim PSS). Czyżbym dostał bana za ściągnięcie dema God of War 3 ?!Przy próbie zalogowania na inne konto mam jakiś błąd z cyferkami :/

Edytowane przez Toshirou
Odnośnik do komentarza

Panowie, mam problem.

 

Zassałem dzięki uprzejmości jednego z userów demo God of War 3 z jego konta w dniu dzisiejszym (rano). Teraz odpalam konsolę, gram sobie na necie w LittleBigPlanet, po czym próbuję zalogować się do PSS i wyświetla mi komunikat, ze 'ta usługa jest niedostępna w twoim kraju/regionie' (po angielsku). Komunikat ten mam na oby dwóch kontach (na amerykańskim i europejskim PSS). Czyżbym dostał bana za ściągnięcie dema God of War 3 ?!Przy próbie zalogowania na inne konto mam jakiś błąd z cyferkami :/

przeczytalem pierwsze zdanie i odpowiadam na szybko

Grigori cos pisal, ze dzisiaj ma byc konserwacja psn

nic sie nie boj

 

A moze da rade, zeby Ona tam deaktywowala konto na innych konsolach niz ta obecna?

jak dzwonilem o deaktywacje dlc do singstara to zapytalem o zdalna deaktywacje kont to uslyszalem, ze musze w jakis sposob udowodnic, ze konsola piec razy padla

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dostałem bana na konsole ps3 ewidentny i dozywotni oczywiscie z mojej winy i nie prubuje sie jakos usprawiedliwic ale tu nasuwa sie moje pytanie jest moze jakis sposob by sciagnac tego bana, ewentualnie czy wymiana plyty glownej by pomogla bo nie chce kupywac nowej konsoli za 1000 zl jak jest w pelni sprawna tylko ze ten ban prosze o wszystkie mozliwe sposoby jak pozbyc sie bana 

Odnośnik do komentarza

ban jest za to ze koles mnie wy(pipi)al na kase i sam se ja wzielem z jego karty on poszedl do banku transakcja nie doszla a sony zbanowalo mi konsole dzwonilem do sony lecz koles mi powiedzial ze nic nie da sie zrobic jak mam watpliwosci to moge kontaktowac sie z centrala w londynie lecz moj angielski nie jest za dobry ale i tak uwazam ze nic to nie da 

 

tak sie zastanawialem gdzie znajduje sie ta plytka z numerem seryjnym produktu jak by to wymienic moze jakis elektronik by sie wypowiedzial;p i kolejne pytanie gdzie bym mogl sama dzaialajaca plyte dostac ;p podkreslam dzialajaca

Odnośnik do komentarza

1000 to kosztuje nowa 60tka ( sama konsola )

Nie ma czegoś takiego jak "nowa 60tka".

 

@domos43 - kup nową konsolę najlepiej - poszukaj jakiejś fajnej okazji cenowej (może wyprzedaż FAT'ów albo coś w tym stylu).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

 mialem dane do konta pewnego kumpla wyslalem mu kase bo skladalismy sie na gry  dodatki do burnouta tekken 5 i gran turismo 5 chyba pieniadze dostal lecz nie kupil ale mial wpisana karte kredytowa na koncie a potem oczywiscie sie ulotnil i ani gier ani kasy nie widzialem  to sie wkurzylem i wzielem z jego konta kase wpisalem se to co mi wzial (*to byl blad alke dzialem pod wplywem zlosci) i pobralem gierki potem zaczal do mnie sapac ze go okradlem itp oczywiscie pierwsze co zrobil to poszedl do banku ze go okradli itp potem zadzwonil do sonny po 2 tygodniach dostalem bana pracownik z sony powiedzial mi ze nic nie da sie zrobic bo maja jak byk ze z mojej konsoli kasa byla wplacana na jego konto  no i stracilem nadzieje w sprawiedliwosc na tym swiecie :D

 

*ale w sumie mas racje lepiej dolozyc kase i miec pewnosc

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem kogoś mONdre zdanie twierdzące "gdyby banowano za dzielenie się kontami, to czy uważasz, że robilibyśmy to na forum". Oczywiste jest, że Sony banuje ludzi za dzielenie się kontem. Robi to rzadko, bo daje nam w tej kwestii dość duże pole do popisu. Dopóki ktoś nie robi tak jak ja, że ze swojej karty płaci za 12 gier w ciągu tygodnia i wszystkie sloty w tych grach są wykorzystywane w ciągu 24 h, to raczej Sony nikogo nie przyłapie. Ja mam nauczkę, mi konsolę zbanowano i zamieniłem się z kuzynką za nią. Teraz zastanawiam się czy i mojej karty nie zablokowano, bo gdy próbowałem ostatnio kupić Zen Pinball, ciągle wyskakiwał mi błąd, że podałem złe dane (a były identyczne z tymi, które miałem na poprzedniej konsoli podane)...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość mevek

Co robią?

Na pewno nie ma banów za ustawki, bez przesady.

Ale ciekaw jestem o czym mówisz, bo ja kilka ribbonów zrobiłem na ustawkach bez kłopotów.

To dobrze, nie ma to jak poczucie Bezpieczeństwa.

mowa o graniu 1 vs 1.

myślę, ze są to najbardziej obserwowane pokoje.

miedzy 2, a 4pm nie można nic ugrać.

jedyna opcja to wbić sie do pokoju większego i grac pod siebie w omówionych przez siebie miejscach.

rzut granatem powinien ułatwić sprawę.

5iona.

p.s

to mnie spotyka dosyć często :/

 

08052010042.jpg

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...