Skocz do zawartości

Małpa - Kilka numerów o czymś


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Skillsy Jinx ma lepsze od Małpy. Ogólnie Małpę myślę, że bardzo szybko zniszczą fani, tak samo jak Ostrego, boom na Małpę się zrobił i gimberiada wychwala go pod niebiosa. Jest dobry owszem, płytka stoi na dobrym poziomie, ale są dużo lepsi niż on. Już w samym 2009 zjedli go Quiz, W.E.N.A i Rasmentalism, Ortega i Tetris ze swoim mixtape'em.

 

Tak samo w teledysku, kogo tam Małpa obchodzi w tym klipie. Ważniejsze jest nowe Rasmentalism, który wychodzi w tym tyg. teraz. Jaranko na maxa.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie w 2009 od Małpy lepszy był tylko Mes. Na porównywalnym poziomie Ortega i lp Tetrisa. Quiz - strasznie nierówne kawałki, ogólnie nie nazwał bym jej dobrą płytą, choć niektóre tracki dalej słucham. Wena i Ras to jak dla mnie niedopasowana dwójka, na bitach Menta Wena w ogóle mi nie podchodzi, ogólnie jak dla mnie też średnia płyta.

W każdym razie też czekam na Proximite, bo jarałem się wszystkim co było od Jinxa i wiadomo Małpa. Podobno wakacje 2011 czy coś koło tego, więc trza będzie sporo poczekać

Odnośnik do komentarza

Jak juz jesteśmy przy 2009 to jedyni lepsi od małpy dla mnie byli Mes i Pyskaty. Małpa az taki świetny nie jest, ale kuuurde trafia do mnie ta jego płyta fhui. Mam nadzieje ze jak wyjdzie Proximite to skończy się ta mania na niego, bo jak ktoś wspomniał wyzej, taki rozgłos nie słuzy mu najlepiej.

Edytowane przez Konar.
Odnośnik do komentarza
rozwiń myśl.

 

Chodzi mi o tak masakrycznie dobre przyjęcie "Kilku numerów o czymś", dla wielu tępaków ta płyta wyje.bała małpę do poziomu jakiejś rap-gwiazdy, i teraz będą po chłopaku oczekiwać nie wiadomo czego. Juz to było widać na przykładzie płyty Pezeta i Małolata - paru moich znajomych zajarało się samym faktem ze usłyszą od niej Małpę. W dodatku moze to się źle odbić dla Jinx'a - niektórzy będą widzieć ten skład jako MAŁPA i jakiś tam Jinx.

Edytowane przez Konar.
Odnośnik do komentarza
rozwiń myśl.

 

Chodzi mi o tak masakrycznie dobre przyjęcie "Kilku numerów o czymś", dla wielu tępaków ta płyta wyje.bała małpę do poziomu jakiejś rap-gwiazdy, i teraz będą po chłopaku oczekiwać nie wiadomo czego. Juz to było widać na przykładzie płyty Pezeta i Małolata - paru moich znajomych zajarało się samym faktem ze usłyszą od niej Małpę. W dodatku moze to się źle odbić dla Jinx'a - niektórzy będą widzieć ten skład jako MAŁPA i jakiś tam Jinx.

 

Ogromny wpływ na świetne przyjęcie Małpy mieli Returnesi (a właściwie ich bity). To właśnie również od podkładu muzycznego wiele będzie zależeć. Jeżeli będzie on kiepski to Ci wszyscy 'FANI' w dużej części się odwrócą od Małpy.

Odnośnik do komentarza

Pamiętajmy, że każdy ma inny gust. Skoro słyszę co chwilę kawałki, które brzmią tak samo, a są de facto różnych wykonawców (tudzież raperów), to "dziękuję, wysiadam". Dawno się pozytywnie nie zaskoczyłem, tak jak w przypadku płyty Małpy, zwłaszcza, że podchodziłem do niej bardzo sceptycznie. Poziom zademonstrował świetny, co obrazuje chociażby "popularność" "Kilka numerów o czymś".

 

To właśnie również od podkładu muzycznego wiele będzie zależeć.

Bardzo wiele! Pierwsze na co słuchacz zwraca uwagę, to dobra nuta, potem natomiast tekst. Nie ma co pier.dolić, ale jeżeli bit jest do d.upy, to nawet dobra nawijka nie wskrzesi utworu.

 

Jeżeli jesteśmy już przy brzmieniach, to wskażcie mi płytę (z tych, które wyszły w 2010 roku), na której można było usłyszeć właśnie klasyczne, charakterystyczne bity, tak jak w tym przypadku. Brakowało mi tego w "lesie podkładów XXI wieku". Podejrzewam, że nie tylko mi zresztą...

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Jezeli nie skupiamy się na tylko truskulowych bitach o których mozna powiedzieć ze wraca na nie moda, to na pewno Guralowi nie mozna odmówić oryginalnego brzmienia na "Totemie". A akurat bity u Małpy to nie było nic szczególnego, patrząc na ogół dokonań Returnersów nawet jedynie w tym roku - u Eldoki były równie dobre bity (które oczywiście zmulił tym flegmatycznym flow...) a prawdziwe perełki dostał od nich El Da Sensei na Nu World 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...