Skocz do zawartości

Małpa - Kilka numerów o czymś


Rekomendowane odpowiedzi

To że lubię 2 najmodniejszych raperów nie znaczy że tylko ich słuchałem :) . Co do Firmy i Rysia to oni mają według mnie głupie teksty i to oni są dla mnie przykładem pseudo rapu , co do tego że wymiotuję rapem chodziło o to że powoli brakuje tekstów o czymś ważnym bo dissy co poniektórzy w dupę niech sobie wsadzą . Stare teksty Ryśka było ok nawet mi się podobały ale to co jest teraz to żenua . A o rapie wiem dosyć dużo , słuchałem starych dobrych zespołów które niosły za sobą tysięczne grupy fanów bo miały to coś co się wypaliło . Małpa wniósł świetne bity które wpadły mi w ucho od razu , teksty też nie są pisane dla "większości" mają w sobie stary dobry klimat polskiego HH . Wkurza mnie to że teraz jeżeli słuchasz w miarę nowego i topowego zespołu i nie chodzi tu tylko o rap wszyscy uważają że jesteś pseudo fanem danego gatunku i wykonawcy ...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie to nie boli czego ty słuchasz, tylko nie lubię jak ktoś wypowiada się o rapie podając Rysia i Firmę jako opokę hiphopu. I nie wyjeżdżaj mi z tekstem o prawdziwym fanie rapu i całej kultury, bo takim z pewnością nie jestem(wystarczy spojrzeć na mojego lastfm) a uwierz, że wymieniłbym 15 lepszych artystów niż hifi i małpa i co lepsze wszyscy to podziemne stare lub młode koty. Także poznaj trochę zanim powiesz, że rap jest passe.

Pozdro.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Wiesz ta opoczka jest przez coś spowodowane ja rozumiem że w podziemiu są dobrzy wykonawcy ale o nich "prawdziwi" fani rapu na przystanku nie słyszeli ;) . Niektórzy swoją miłość do HH opierają na tych zespołach (rysiu...) bo tego ich koledzy słuchali itp >< . Są lepsi artyści ale ich kawałki nie wpadały mi w ucho ale przesłanie miały i dawały siłę np Eldo :) .

Edytowane przez ZonaRepublic
Odnośnik do komentarza

Wiesz ta opoczka jest przez coś spowodowane ja rozumiem że w podziemiu są dobrzy wykonawcy ale o nich "prawdziwi" fani rapu na przystanku nie słyszeli ;) . Niektórzy swoją miłość do HH opierają na tych zespołach (rysiu...) bo tego ich koledzy słuchali itp >< . Są lepsi artyści ale ich kawałki nie wpadały mi w ucho ale przesłanie miały i dawały siłę np Eldo :) .

Ale to oznacza, że musisz być debilem i sugerować się tym? Nigga, please.

Eldo imo to typowe antyflow, sprawdź lepiej Bisza tak jak mówi Rozi.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No tylko weź pod uwagę długość tych płyt, a nie ich ilość. Idąc na żywioł to jest jakieś 20 minut, Zimy podobnie. Burza i Napór trochę lepiej, bo koło 45. Ballady i Raport to już normalne płyty (Ballady nawet trochę dłuższe), ale nie każdemu podejdą. Raport dla mnie jest genialny, ale do Ballad nadal nie mogę się przekonać ;)

 

Inna sprawa, że praktycznie wszystko gdzie Biszu zarapuje zamienia się w perełkę, więc wszystkie te tracki stoją na bardzo wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...