Skocz do zawartości

Małpa - Kilka numerów o czymś


Rekomendowane odpowiedzi

W listopadzie miała premierę undergroundowa płyta rapera z Torunia. Płytkę wrzucił Małpa do internetu, a do sprzedaży trafiło tylko 1000 sztuk, które sprzedały się w bodajże 11 dni.

 

DOWNLOAD

http://www.multiupload.com/3QPVKLXAEF
http://www.sendspace.com/file/wppj73

 

PROMOVIDEO:

 

MYSPACE:

O samej płycie mogę powiedzieć, że jest kapitalna pod każdym względem - polecam przesłuchać, bo jest to kawał dobrego, polskiego rapu :thumbsup:

 

Tracklista:

01. Intro (+ Dj Ike)

02. Miałem to rzucić (+ Dj Ike, prod: Joter, Dj Ike)

03. Pamiętaj kto (+ The Returners, prod: Artem)

04. Wszyscy kłamią (+ Wergawer, prod: The Returners)

05. Właśnie Ty (+ Dj Ike, prod: Joter, Dj Ike)

06. Wyjeżdżam by wrócić (+ Dj Who?list, prod: 2sty)

07. Nie byłem nigdy (prod: The Returners)

08. Jak pierwsze włosy na jajach (+ Dj Jarzomb, prod: Expe)

09. Pozwól mi nie mówić nic (+Dj Who?list, prod: Amonn)

10. Postaw na mnie (+ Dj Who?list, prod: 2sty)

11. Ponad horyzont (+ Dj Fun_key, prod: Czarlson)

12. Paznokcie (+ Dj Jarzomb, prod: Bartas)

13. 5 Element (+ Jinx, The Returners, prod: Kazzam)

14. Mógłbym (prod: Poka)

15. Męczennik (+ Dj Who?list, prod: Poka)

Odnośnik do komentarza

No płyta jest świetna, jak dla mnie debiut roku, ale było już o niej w temacie Nowości albo w polecanych. Niemniej, warto taką płytkę raz jeszcze polecić każdemu miłośnikowi HH.

 

btw. Niebawem płytka w asfaltshopie będzie do kupienia (jeśli ktoś nie załapał się na te 1000 sztuk), a trochę później do sprzedaży trafi również winyl. No i jest konkurs na zrobienie remixu jednego z kawałków Małpy, a zwycięski mix trafi na wosk ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

"Nie byłem nigdy" jest epickie. Ja tam się może na rapie jakoś się nie znam za specjalnie, ale Małpa akurat za(pipi)iście nawija, za(pipi)iste bity, głos i przystępne teksty. W niczym nie ustępuje tzw. "elicie" rapu. Idę pobaunsować 27.03 w Bydzi na Małpie.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Paznokcie to akurat całkowicie przeze mnie znienawidzony kawałek. Jak go słyszę to muszę ściągnąć słuchawki i szybko znaleźć przerzucenie utworu. Tak bardzo go nie lubię ;)

 

Bredzisz, Paznokcie jest najbardziej bliskim mi kawałkiem i po prostu jest za(pipi)iście życiowy. :teehee:

Edytowane przez Kaucz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...