Jump to content

Forza 3, problem


Recommended Posts

  • Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest bigdaddy

Nie, gram na TV, na 100% :) Troche to przeszkadza, a wygląda to tak : Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Jakość zdjęć do dupy, bo użyłem lampy błyskowej, ale bez niej nie było by widać pasków.

 

wejdź w menu konsoli na opcje ustawienia obrazu i ustaw na panoramiczny albo normalny

Link to comment

Bo widocznie te gry nie działają w trybie 4:3, więc żeby nie ucinać obrazu na klasycznym CRT, konsola wyświetla 16:9 albo coś koło tego i dodaje paski.

Niestety, ale w 2010 jesteś najprawdopodobniej jedną z nielicznych osób grających na CRT, a twórcy pewnie coraz bardziej olewają 4:3. Polecam przesiadkę na choćby monitor 19' panoramę z VGA.

Link to comment

No cóż to jesteś skazany na te paski i z 25" robi się ich mniej. Możesz kupić przejściówkę, która pozwoli Ci grać na monitorze. Nie da się poprawić obrazu na tv w ten sposób. Na początku też grałem na takim TV, w niektórych grach nie dało rady odczytać co było napisane np w Dead Rising, a dla tej gry kupiłem konsolę.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.