Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

ako: wyje....chało mnie z serva za - powód:

"You were kick by server to meke room for VIP person" xD

Co za jaja. Widocznie za mocno kopalismy tyłki i ktoś uznał ze jeden losowo musi wylecieć:D I tak kończyliśmy po tej rundzie więc wiele nie straciłeś ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No film mnie też nie przekonał, szczególnie gówniany ekran wyboru klasy :F Mam nadzieję, że takie coś tylko na kĄsolach ;)

Ja liczę na dobrą kampanię, bo w multi raczej pozostanę przy podstawce. Choć nigdy nic nie wiadomo ;)

 

 

PS. Po co Ci nowe mapy, skoro i tak grasz na 1?

Odnośnik do komentarza

to ten cały Vietnam ma być w czasach wojny w Wietnamie (sic!)? Sądziłem, że to będzie jakiś nowy konflikt z obecną ekipą a nie kolejny blast from the past. Ja pasuję - nie przepadam za strzelankami w tamtejszych realiach, wolę kolimatory, c4 i pochodne.

 

Szkoda, że czas na granie mam tylko albo jak mam urlop albo jak mam L4. Wczoraj odpaliłem na chwilę sądząc, że jak nowa klawiatura i mysz to będę rzucał wszystkimi na boki; niby wylądowałem na pierwszym ale jaka to satysfakcja jak grałem z samymi fujarami, które albo siedziały w oklepanych miejscówkach albo robiły defib ledwo zabitemu (dzięki temu wpadły 4 punkty za defibrylowanego i 1 za medyka - nie miałem sumienia kontynuować... ale i tak zostałem zwyzywany od spawnkillerów)

Odnośnik do komentarza

to ten cały Vietnam ma być w czasach wojny w Wietnamie (sic!)? Sądziłem, że to będzie jakiś nowy konflikt z obecną ekipą a nie kolejny blast from the past. Ja pasuję - nie przepadam za strzelankami w tamtejszych realiach, wolę kolimatory, c4 i pochodne.

Ta jest! Nie ma to jak (pipi)nięcie CG między oczy i poprawka z RPG w zada! ;p

 

 

Stona: to nie ako, to ja gram na 1 mapie ;p

Czuję głód urban mapek po prostu *tu wielkie nadzieje na BF3 ma*

Odnośnik do komentarza

Stona: to nie ako, to ja gram na 1 mapie ;p

Czuję głód urban mapek po prostu *tu wielkie nadzieje na BF3 ma*

Niby Arica jest fajna, ale tak po prawdzie to można się porzygać ciągle jedno i to samo.

 

Prawda też taka, że ta mapa deko ssie pod względem balansu. No ale gwiazdki gdzieś trzeba robić.

 

Jeszcze 79 killsów i platyna z AEK, bosz, co się namęczyłem to moje. A z moim szczęściem F2000 jest jeszcze gorszy :D W sumie to nie wiem czy się bardziej opłaca męczyć te gwiazdki czy wziąść AN-94 i siać spustoszenie. Chyba efekt psychologiczny tu działa: "łał, 5k punktów na raz, ZOMG!!!"

 

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Szybko Ci poszło, ja jednak już nie mogę zdzierżyć tego serwera. Jak widzę 40% kampy i jedną , góra dwie drużyny które starają się przejąć flagę, to mnie krew zalewa. Ja już totalny FUUUUUUUUuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dostaję, jak wychodząc z bazy na wzgórzu dostaję od czubaki snajpą w plecy.....

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pierwszy raz od miesiąca odpaliłem BF i już na starcie konsternacja - cały team BRowców. Sądziłem, że tak z wybiciem 30lvl ludzie normalnieją ale jak widać nie - cały team 35+ i wszyscy siedzą na A i w tym baraku po prawej (Arica) i czają się na ledwo respawnujących się Rosjan.

Co to za zabawa siedzieć w jednym miejscu i strzelać do kaczek? Przecież ta gra jest tak skonstruowana, że pod koniec rundy gość z 30/5 będzie niżej niż biegający medyk z 5/30 więc jaki sens siedzieć czubaką na drzewie przez 15 minut?

 

 

btw

ako czy Ciebie też irytował ten cwaniak z 50lvl, co przeszedł do wygrywającego teamu i rżnął progamera?

Odnośnik do komentarza

ako czy Ciebie też irytował ten cwaniak z 50lvl, co przeszedł do wygrywającego teamu i rżnął progamera?

Chyba było widać po rozmowie z nim że tak, w kazdym razie na odchodne go ubiłem 4x pod rząd i skończyło się "easy" ;)

Ale to normalne wśród 50 levelowców, żeby wspomnieć z tego samego serwera gościa BigLebowski, który zgrywał pro gracza kampiąc całą mapę, bo, cytuję: "w tej grze nie liczy się kto ma ile flag, tylko która druzyna lepiej zabija. Zobacz na tickety". Oj z tym gościem to było sporo historii :D Co nie Edek?

 

EDIT: no i cholera energetyka pokrzyżowała mi plany, miał być dzisiaj 47 a nie miałem prądu do 16. Pffff. A wakacje się kurna kończą.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...