Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się oduczyłem noża używać, od rana nie przetestowałem... Brak podstawowych odruchów ;)

 

Mam to samo... "boję" się go używać xD

 

 

 

 

PS:

ako, mógłbyś mi wyjaśnić po kiego diabła wczoraj czy przedwczoraj grałeś Conquest mode, gdzie założyłeś swój skład po czym go zablokowałeś ? xD

Nie mogę tego zrozumieć...

Odnośnik do komentarza

ako, mógłbyś mi wyjaśnić po kiego diabła wczoraj czy przedwczoraj grałeś Conquest mode, gdzie założyłeś swój skład po czym go zablokowałeś ? xD

Nie mogę tego zrozumieć...

To squady można jakoś blokować? :o

Szczerze, to po prostu albo zapomniałem kliknąć dołączenia do drużyny przy wchodzeniu, a raz to chyba wybrałem, bo inne się okazały pełne. Dziwiłem się trochę że nikt nie dołączy, ale o blokwaniu pierwsze słyszę ;)

Odnośnik do komentarza

ako, mógłbyś mi wyjaśnić po kiego diabła wczoraj czy przedwczoraj grałeś Conquest mode, gdzie założyłeś swój skład po czym go zablokowałeś ? xD

Nie mogę tego zrozumieć...

To squady można jakoś blokować? :o

Szczerze, to po prostu albo zapomniałem kliknąć dołączenia do drużyny przy wchodzeniu, a raz to chyba wybrałem, bo inne się okazały pełne. Dziwiłem się trochę że nikt nie dołączy, ale o blokwaniu pierwsze słyszę ;)

No otwierasz zakładkę ze składami i klikasz kłódkę koło jego nazwy. W ogóle to cham i buc jesteś bo przez cały mecz się darłem z CAPSem żebyś dodał itp..... a Ty nic, ślepy..... od 2 dni ;p

Odnośnik do komentarza
No otwierasz zakładkę ze składami i klikasz kłódkę koło jego nazwy. W ogóle to cham i buc jesteś bo przez cały mecz się darłem z CAPSem żebyś dodał itp..... a Ty nic, ślepy..... od 2 dni ;p

Człowiek uczy się całe życie ;)

 

Haha bez kitu, serio nie widziałem nic że coś piszesz do mnie, albo przypadkiem pisałeś do swojego składu, albo ja mam coś z oczami i pora zamówić okulary :D

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj chwilę z myślą, że większe ilości pkt za wytyczne skłonią innych do bardziej zespołowej gry. Cóż... zawiodłem się. Kamperzy kampią dalej w gorączce, podbój to DM itd. Przynajmniej więcej pkt człowiekowi wpada i łatwiej jest zostać "best man". Trochę się dziwię, że nikogo nie kusi 250pkt za M-COM'a.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj chwilę z myślą, że większe ilości pkt za wytyczne skłonią innych do bardziej zespołowej gry. Cóż... zawiodłem się. Kamperzy kampią dalej w gorączce, podbój to DM itd. Przynajmniej więcej pkt człowiekowi wpada i łatwiej jest zostać "best man". Trochę się dziwię, że nikogo nie kusi 250pkt za M-COM'a.

Dokładnie, a już zwłaszcza w Gorączce jest to ewidentne... Wczoraj jak graliśmy, to po prostu nie mogłem zrozumieć, dlaczego wszyscy kampią w lesie, zamiast po prostu wbić na bazę i zrobic porządek. Zwłaszcza jak ktoś weźmie czołg i stoi nim w miejscu strzelając w powietrze, zamiast wbić na MCOMa i chocby na chwilę ściągnąć zainteresowanie na siebie... Dlatego wolę CQ :]

Odnośnik do komentarza

To ktoś w ogóle jeszcze grywa Rushe z randomową ekipą? Podziwiam :potter:

Jak już pisałem, piękne serwery ze zmiennymi trybami gry się kłaniają... grasz sobie spokojnie CQ i nagle siup, jest Rasz.

Odnośnik do komentarza

Nie, po prostu nigdy nie odpalam serwerów typu RUSH :ninja:

 

PL, bo fajnie klną ;) Mam ustawione PL ekipę z mojej strony i oryg. głosy wrogów.

Ja podobnie, polskie teksty w multi mnie do dziś potrafią rozłożyć na łopatki ;)

Odnośnik do komentarza

Będzie QQ post, bo muszę odreagować:

 

 

Jaki faking kurna cziting!!!!!!!!!!!!!!!!!

Weszło na serwa 4 kolesi z jednego klanu, wzięli 4x Medic i nie do zajefania. Dostaje koleś praktycznie pod nogi z Gustava, potem jedna czy dwie kulki z maszynówki a i tak mnie ubija. A gra pokazuje mi, że mu się zostało 58% HP No WTF? O.o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ufff, no już mi ciut lepiej....

Odnośnik do komentarza

Najważniejsza rzecz, masz 50% MNIEJ energii :D A resztę, to chyba widać ;)

 

Bo rozumiem że o to pytasz, nie o ustawienia HC serwerów typu mapa on/off itp.?

 

Jaki to serwer? Pogram chwilę z Tobą, bo muszę nabić odznaki na rekonie za spoty ;/

Odnośnik do komentarza

Jedna rzecz mi się nie podoba w HC - granie medykiem w takim rushu nie ma najmniejszego sensu. Ostatnio chciałem pograć typowym healerem i o ile na soft (z mapą) gra była intensywna aż do bólu, miałem ponad 3.5k zabiwszy przy tym góra 3 wrogów ale za to nie dałem wystygnąć defibrylatorowi a wzmocnione apteczki (perki) ciągle leczyły cały skład. Odpaliłem to samo na hard i co? Bez mapy jedyne co dawało mi znać o czekających na leczenie były znaczniki unoszące się na mapie. Problem w tym, że na takim White Pass znaczniki zlewają się z drzewami a do tego nie ma jakichś info w momencie jak nie patrzę w daną stronę więc nie byłem w stanie odratować nawet 1/3 leżących.

Rozumiem realia jeśli chodzi o obrażenia czy brak celownika ale obecnie żołnierze posiadają na podorężu urządzenia lokalizujące i monitorujące pracę organizmu więc jaki był sens usuwać to z hardcore? Równie dobrze mogli ich wyposażyć w dzidy - to jest dopiero pr0 jak musisz wyskoczyć na czołg mając zastrugany patyk.

Tak samo sytuacja wygląda z reconem i jego czujnikiem - całkowicie bezużyteczny bajer w hc powinien być zastąpiony czymś innym, chociażby claymorem.

 

 

btw

odrywam uroki gry reconem z VSS - z większymi magazynkami i ulepszonymi pociskami czubaka radzi sobie na większości map a przy tym jest typowym zwiadowcą a nie jak więszkość - snajperem, który uskutecznia zapuszczanie korzeni

Odnośnik do komentarza

Greah, nie graj rasza ;)

Ja jako med na HC radzę sobie tak, że SZUKAM rannych/martwych. Tzn widzę rannego, biegnę i rzucam healem w niego. Widzę martwego to go podnoszę. Można się przyzwyczaić do tego braku piorunka na mapie.

 

Co do braku spota, fakt kwas dla snajperów. Ale nie zapominaj że tryb HC jest dodany tak jakby bonusowo, raczej słabo widzę żeby zastąpili czymś motion detektor. A z resztą , jest o tym topic na oficjalnym forum i zdania są troszku podzielone.

 

Ja teraz non-stop prawie (pipi)ię inżynierkiem. Miny są przeza(pipi)istą bronią na mapach z pojazdami :D

Odnośnik do komentarza
Ja teraz non-stop prawie (pipi)ię inżynierkiem. Miny są przeza(pipi)istą bronią na mapach z pojazdami :D

Też uważam że są spoko, o ile siedzi się po dobrej stronie metalowej obudowy, potocznie zwanej czołgiem :D

Ja jako eng używam jednak najbardziej hardkorowego, tego ostatniego AT. Jakże się to nazywa... to co się naprowadza pocisk ręcznie ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem why ale celowanie na HC mi idzie znacznie gorzej. I nie mówię tutaj o "no-scope" tylko tak samo jak na sofcie - przez kolimator. Nie wiem why... Ale widzę kolesia w celowniku a mi lata wszystko. Czyżby HC miało wpisany ciut większy rozrzut?

 

Ja się co jakiś czas zrażam do idiotów grających w BFa. Szczególnie mocno to czuję na Arice. Gram jako USA, ruskie zajęli wszystkie 3 pkt Conquestowe, a nas miast starać się przebić, rozbiec po mapie i przejąć coś to biorą Recona i napierwieszczają z naszego Spawna. W życiu nie wygramy nawet jak by robili K/D 20/5..... *sigh*. Pozostaje SDM...

 

@stona, co do serwera... nie pamiętam nazwy.... przyhacz mnie kiedyś jak będe grał bo od kilku dni gram tylko na nim.

 

 

 

PS:

Kolejki w miejscu na serwa ROX! Klikam sobie, jestem 2 z 2 to idę zrobić herbatkę czy coś. Nie musze siedzieć i klikac co 5s ;)

Odnośnik do komentarza

Po dłuższej przygodzie z hc podłączyłem się wczoraj do Kazuun, który grał rush soft i stwierdzam jedno - tak się nie da grać. Goście latają po całej planszy, nie ma jakiegokolwiek chowania się czy taktyki, snajperzy zostali zredukowani do roli natrętnych komarów, które kłują ale nic nie zrobią, strzał w 40mm shell z odległości metra w gościa, który ma ceramic armor zabiera mu 82% zamiast pełnych 100% a szarża na flagę przy której stoi 3 przeciwników nie stanowi jakiegokolwiek problemu (czyt. wszyscy leżą a ja nie mam nawet blury vision).

Ot QIII tyle, że bez rocketjumpów i wielkiej gałki ocznej na nóżkach.

 

 

Naprawdę Kazuun nie wiem jak Ty możesz tak grać. Pominę całkowity brak "wczucia się", bo wszystko robi się w biegu a podstawową bronią jest wspomniana łuska 40mm ale w tym momencie, na tej mapie granie reconem czy engi mija się z celem, bo nawet M95 nie zrobi nic świeżo zrespawnowanemu a CG nadaje się tylko do demolowania budynków.

 

 

Tak na marginesie - jest możliwość wyciszenia graczy? Pytam, bo podczas ostatniej gry trafił się jakiś dzieciak, który co chwilę ginąc okraszał to wszelkimi "hacker, noob team, noob sniper, WTF, cheater"

 

 

a i bym zapomniał - wczoraj wypatroszyłem generała armii :whistling:

Odnośnik do komentarza

Po dłuższej przygodzie z hc podłączyłem się wczoraj do Kazuun, który grał rush soft i stwierdzam jedno - tak się nie da grać. Goście latają po całej planszy, nie ma jakiegokolwiek chowania się czy taktyki, snajperzy zostali zredukowani do roli natrętnych komarów, które kłują ale nic nie zrobią, strzał w 40mm shell z odległości metra w gościa, który ma ceramic armor zabiera mu 82% zamiast pełnych 100% a szarża na flagę przy której stoi 3 przeciwników nie stanowi jakiegokolwiek problemu (czyt. wszyscy leżą a ja nie mam nawet blury vision).

Ot QIII tyle, że bez rocketjumpów i wielkiej gałki ocznej na nóżkach.

 

 

Naprawdę Kazuun nie wiem jak Ty możesz tak grać. Pominę całkowity brak "wczucia się", bo wszystko robi się w biegu a podstawową bronią jest wspomniana łuska 40mm ale w tym momencie, na tej mapie granie reconem czy engi mija się z celem, bo nawet M95 nie zrobi nic świeżo zrespawnowanemu a CG nadaje się tylko do demolowania budynków.

 

 

Tak na marginesie - jest możliwość wyciszenia graczy? Pytam, bo podczas ostatniej gry trafił się jakiś dzieciak, który co chwilę ginąc okraszał to wszelkimi "hacker, noob team, noob sniper, WTF, cheater"

 

 

a i bym zapomniał - wczoraj wypatroszyłem generała armii :whistling:

Eeeee, Misiek - ja nie grałem Rusha od dobrych kilku tygodni chyba :> Wczoraj graliśmy na w Conquesta ;) Grało się awesome, a Ty się nie znasz xD

Fakt, mecze tam są szybkie, to mi się właśnie podoba. Jestem przyzwyczajony do takiego sposobu rozgrywki, ale cóż poradzę.... jestem wychowankiem BF2 - tam HC'ka nie było. Inna sprawa, że ludzie mają za(pipi)istą skłonność do wyzywania każdego kto w jednym miejscu zdobędzie więcej niż 3 fragi/lub gra snajperem od "fkn noob/fkn camper" (Geeeez, jak ja jestem uczulony na słowo "noob" - 99% społeczeństwa nie wie co to znaczy ale rzuca na lewo i prawo).

Tak, brak Gustavów (jak się trafią 3 na mecz 32 osób to świat) jest przefantastyczną sprawą. Co do 40mm: nie bardzo rozumiem czemu się czepiasz. Najpierw mówisz, że liche bo nie zbija 100% HP, a zaraz potem że każdy tego używa. Ja muszę przyznać że nie wczytywałem się w patch notesy za bardzo (raz przeleciałem na szybko) ale wydaje mi się że ciutkę poprawili splash dmg range. Żeby zabić już nie musisz idealnie w czoło kolesiowi, co uważam za plus. Przed patchem używałem tego jedynie do rozwalania ścian/robienia przejścia. Jak zdobyłem tym fraga to przez przypadek. Teraz jakieś 10% to kille z GL, z 5% granat i reszta z Abacana.

Co do M95: ja wiem że tryb HC to taki ostry realizm itp ale.... osobiście snajperka w tym trybie jest imho trochę tania. Tak jak Gustav ogólnie. NIe przeczę że samemu nie używałem jednej i drugiej broni, ale jednak większa frajdę daje mi świadomość że muszę walnąć HS'a żeby ubić lub kula na klatę + zmiana na pistolet. Tak, przeważnie Reconem gram w takim bliższym starciu, a nie campienie z krzaków na brzegu mapy ;)

 

 

PS: Wy tez tak miewacie, że zmieniacie co jakiś czas broń której używacie daną klasą bo wydaje wam się nagle że ona sux? Ja już chyba przeleciałem wszystkie pukawki dla Assaulta i Medica ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...