Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

IMO nowe mapki dają radę, przynajmniej te 3 które sprawdziłem w Conquest.

 

Heavy Metal i Harvest Day po prostu zamiatają skalą, a Oasis bez problemu mogła by zabrać koronę Aricy w infantry only ;)

 

Stona, warto te 18 peelenów wydać? ;)

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, Vietnam+SPECACT wyniosło mnie niecałe 50pln :D Ofkoz że nie warto, ale jaki lans na servie ^^

 

+znowu można wbić platynkę na m16 ^^

 

Co do map.

 

Harwest dej jest na max kamperskie. Naprawdę, połowa składu to snajperzy. Nawet czołgi nie ratują sytuacji. A w UeSAńskim czołgu siedzi się jak w ubocie, nic nie widać tak jest ciemno XD

 

Hevi metal jest MEEEEEEEEEEEEEGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D

Oaza pod inf daje radę, APC trochę psuje zabawę.

Kold łor , gdyby nie to że to rasz, to też by była mega, bo jest jeszcze bardziej CC niż Oaza :D

Odnośnik do komentarza

Cold war - mapa na której broniący nie mają najmniejszej szansy na wyjście z tego cało. Zagrałem kilka razy i odpuszczam.

 

Harvest day - raj dla snajperów, jak nie siedzisz w czołgu to masz 50% szans na to, że zaraz wpadnie jakiś hs. dodatkowo jeśli grasz na full składzie to licz się z tym, że przy rozpoczęci będziesz zaiwaniał 300m, bo DICE nie dało odpowiedniej ilości quadów. Jako, że w circle jest zaraz za Oasis to przy dobrym składzie nie pogardzę jednakże nigdy nie wybieram jej przez wyszukiwarkę.

 

Heavy metal - za mało pojazdów i całkowity brak szans w przypadku piechoty (za mało KORNów i brak VADS w A); dodatkowo jak admin jest beton i ustawi 3rec/team to zaczyna się zwyczajne bieganie od skały do skały, bo assault nie zniszczy maszyn inaczej jak przez c4 natomiast engi jest widoczny w sekundę po odpaleniu pocisku (mapa jest zbyt płaska). Podobnie jak CW z tą różnicą, że niekiedy trafi się kumaty pilot więc można trochę ponabijać

 

Oasis - poezja. Admini muszą się tylko nauczyć aby robić z tej mapy inf only, bo tak wszyscy czają się przy B aby później w 10 sekund nabić 5-7 fragów. Typowy CC gdzie niejednokrotnie ginąłem wręcz losowo, bo nie zauważyłem, że dany budynek ma o jedno okno za dużo. Minusem jest tylko to, że przy C są te szopy na kartofle gdzie po schowaniu można bezproblemowo ubić 10 fragów zanim ktokolwiek załapie, że tam siedzimy (dodatkowo są one murowane więc granat czy ostrzał nic nie dają. Dziwi mnie tylko podejście graczy - 90% zespołu biegnie nabrzeżem podczas gdy budynki po lewej stoją puste - dzięki temu, przy odpowiednim ustawieniu, można nabić masę fragów.

 

 

CQ jak zawsze daje radę, rush został popsuty - ukształtowanie terenu na HD i Oasis nie daje szans obronie. Jedynie CW to instant dla atakujących (zwyłaszcza po cg/gl spamie).

 

Serwery nie wyrabiają - niedługo pewnie wyjdzie jakaś łata, bo obecnie poziom pingów woła o pomstę. Dodatkowo zdarzają się cofki (postać po przebiegnięciu 2-3m lewituje i cofa się jak na lodzie) i lockowanie strzałów - kilka razy zginąłem od strzałów gościal, który wbiegł za budynek.

 

 

Swoją drogą kiedy naprawią ten idiotyczny błąd z mortarem? Już nie zliczę razy kiedy siedząc w krzakach spuszczałem na siebie nalot, bo podczas naświetlania w zasięgu zwroku pojawiła sie jakaś gałąź. Czy naprawdę tak trudno dodać banalną komendę pokroju if(distance:10 less) then(weapon:mortar ; write="unable to aim")

Odnośnik do komentarza

oranskyyy

 

 

 

 

edit: pierw mi haslo nie dziala do mumble, a teraz pisze, ze zdalny host zakonczyl polaczenie...

 

 

 

 

ps mam ratio rzedu 0.25 czasami w bf wiec (pipi)a nie umiem grac, nie smiac sie :P

 

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Ale trailer naprawdę mistrzowski. Strasznie mnie najarał na tą grę, ale czekam aż stanieje :P Narazie męcze się z podstawką, słaby jestem bardzo :(

 

 

 

 

Greah mógł się przekonać :D Próbowałem HC trochę ale to bez sensu na niskim lvlu, expa prawie nie zdobywam, wole grać na jakimś noobowskim serwie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...