Jump to content

MadCatz SF4 Tournament Edition x360 Sprzedam


NemoKOF

Recommended Posts

  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

bywa:)

Gałka super, lapa nie boli od grania. Za to wciśnięcie dwóch skrajnych przycisków na raz to próba dla cyrkowców:D.

Nie porzucam pomysłu i zamierzam sobie coś skręcić samemu. Potrzebowałem czegoś do wypróbowania i kupiłem:).

Myślę nad rozmieszczeniem przycisków bliżej siebie i nad mniejszymi. Faktem jest że są naprawdę bardzo czułe na docisk. Tak że jeszcze mam trochę czasu i może mi się uda zżyć ze stickiem ale jak pójdzie to płakał nie będę.

Edited by Koziolek10
Link to comment

W pesie na padzie nie używałem analogów tylko krzyżaka. Prędkość biegu jak i zwody robię z wciśniętymi klawiszami. Teraz wszystkie triki wchodzą na krzyżaku i nie trzeba analoga tak jak ruleta itp.

Tak że nie przeszkadza:D. Na padzie bolał mnie kciuk w lewej, a na sticku prawa łapa od rozszerzania paluchów...:). Mam spore łapska a jednak do takich figli jeszcze mi brakuje.

Tzn jak na razie mam ustawione klawisze w podobny sposób jak na klawiaturze ale zastanawiam się na zmianą co pozawalałoby mi uniknąć robienia V z palców:D.

Jeszcze czasem potrafię zgubić kierunek biegu bo nie czuje odległości od środka dokładnie ale w końcu bomby na bramkę idą w kierunku jakim chce:D. Przydałoby sie teraz połączenie pada ze stickiem ale myślę że coś wymyślę.

Lubie takimi po pierdółkami się bawić, a akurat magisterka na karku to będę miał czas na to:).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.