Skocz do zawartości

MadCatz SF4 Tournament Edition x360 Sprzedam


NemoKOF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

bywa:)

Gałka super, lapa nie boli od grania. Za to wciśnięcie dwóch skrajnych przycisków na raz to próba dla cyrkowców:D.

Nie porzucam pomysłu i zamierzam sobie coś skręcić samemu. Potrzebowałem czegoś do wypróbowania i kupiłem:).

Myślę nad rozmieszczeniem przycisków bliżej siebie i nad mniejszymi. Faktem jest że są naprawdę bardzo czułe na docisk. Tak że jeszcze mam trochę czasu i może mi się uda zżyć ze stickiem ale jak pójdzie to płakał nie będę.

Edytowane przez Koziolek10
Odnośnik do komentarza

W pesie na padzie nie używałem analogów tylko krzyżaka. Prędkość biegu jak i zwody robię z wciśniętymi klawiszami. Teraz wszystkie triki wchodzą na krzyżaku i nie trzeba analoga tak jak ruleta itp.

Tak że nie przeszkadza:D. Na padzie bolał mnie kciuk w lewej, a na sticku prawa łapa od rozszerzania paluchów...:). Mam spore łapska a jednak do takich figli jeszcze mi brakuje.

Tzn jak na razie mam ustawione klawisze w podobny sposób jak na klawiaturze ale zastanawiam się na zmianą co pozawalałoby mi uniknąć robienia V z palców:D.

Jeszcze czasem potrafię zgubić kierunek biegu bo nie czuje odległości od środka dokładnie ale w końcu bomby na bramkę idą w kierunku jakim chce:D. Przydałoby sie teraz połączenie pada ze stickiem ale myślę że coś wymyślę.

Lubie takimi po pierdółkami się bawić, a akurat magisterka na karku to będę miał czas na to:).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...