Jump to content

usunięcie Usera a odzyskanie konta


Recommended Posts

Witam

mam takie pytanie bo jakiś czas temu sprzedałem konsolę, ale nim ja sprzedałem skasowałem konta użytkowników które miałem na konsoli,

i sie zastanawiam czy teraz jakbym kupił na nowa konsolę to bym mógł odzyskać tamte konto ?

 

Dodam, że jak się loguję na xbox360.com to wyskakuje mi login i awatar kogoś innego, nie moje stare konto, czy ktoś wie dlaczego ?

 

Z góry dzięki i pozdrawiam

Kamil

Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak to login i awatar kogo innego? Po wpisaniu danych przypisanych do twojego konta, pojawia się konto z innym Gamertagiem?

no dokładnie jest tak jak TY mówisz, i w ogóle mnie to zdziwiło, bo na xbox360.com potrzeba podać adres email i hasło którego ten user na pewno nie zna....

 

A ogólnie to profil online można odzyskać na innej konsoli, oczywiście bez save'ów.

ale nawet jak on niby na moim koncie jest ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.