Skocz do zawartości

Wagic, the Homebrew


Blizzard*

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, smutny dzień dziś nadszedł. Zostałem pokonany przez przeciwnika, który nie wyciągnął ani jednego potwora, ba. Nawet nie użył czaru ofensywnego. Po prostu mnie rozbroił z kart i to w momencie kiedy zostało mu 5 punktów życia. Warto dodać, że mój deck to 70 kart, więc nie tak łatwo sprawić, żebym się ich wszystkich pozbył.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

a ja dzis walczylem z typem który nie wyjmował żadnych kreatur, ani prawie nic nie robil, tylko rzucil czary ktore zabierają życie przy dobieraniu kart, i takie ktore wymuszają masowe dobieranie , w kilka tur musialem dobrac mase kart przez co zjechał mi 15hp, ale na szczescie masa dobranych karta byla mi na ręke i natrzaskałem z 8 elfów ktore dopakowane jakims czarem zabiły go na miejscu, bo w nastepnej turze pewnie sam bym sie zabił dobieranymi kartami xD

 

testuje elfy na roznych randomach i trafilem na tego wyzucacza z talii, udalo mi sie jednak wygrac, zabral mi okolo 30-40 kart, ale mialem 90 xD a dzieki 2x/3x dobieraniu mialem mase kart, chociaz akurat bardzo slabo mi podchodziły ale i tak sie udalo wygrać

btw ta taktyka miala ogormna wade - gosc powinien miec jakies walle i blokowac ataki, bo tak to tylko wywalał karty i przyjmowal cały dmg na głowe, gdyby miał cos do blokowania to by spokojnie wygrał

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

tez z nim gralem i on bez kitu ma malo kritersow ;b ale to jego dobieranie wymuszone jest masakryczne.

 

90 w talii? ja tam staram sie trzymac 60 i ani jednej wiecej, teraz bede sprawdzal nowa taktyke bo znalazlem fajne artefakty do spamowania (kupilem od razu 4 bo wedlug zasad podobno nie mozna miec wiecej niz 4 takie same karty w talii). One daja mane (2) w zamian za 2 zycia a w polaczeniu z healingowym stylem white mozna w ten sposob wywalic szybciej mocne karty niz przeciwnik ;] do tego mam dosc sporo walli. artefakt o ile dobrze pamietam kosztuje 1 zeby go rzucic na stol. jedyna taktyka ktora by mnie zmiazdzyla bylby red z tym swoim rozpieprzaniem artefaktow ;F ale w razie czego mam tez plejade czarow kontrolujacych od blue ;]

 

btw: zajebista jest ta gra

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

sa artefakty co daja 2 many bez zadnych strat, a nawet dorawalem taki co daje 3 bez zabierania zycia :D

mam też las ktory daje tyle many ile mam elfów w grze (albo innych lasów nie pamietam), i elfey ktore daja tyle many ile jest elfów, itp itp, i elfy i lądy odtapowujące inne elfy :D bywa że w jednej turze moge wystrugać z 15 many :D (i to w miare na poczatku gry) tyle ze zwykle nawet tyle nie potrzbuje

 

ogolnie mam juz ponad 90 kart w talii, to strasznie dużo wiem, ale jakoś mimo to naprawde działają, bardzo rzadko przegrywam , prawie sie nie zdaża zebym nie dostał lądów, predzej bywa że mam nasrane lądami i kilkoma słabymi ludzikami i nie mam juz kart do wykładania i musze czekac, przydaly by sie karty wspomagajace dobieranie (mam tylko kilka)

 

ostanio nie podchodziły mi lądy i mialem tylko 3 ale dzięki elfom dodającym mane moglem mieć az 9 many :D

 

nawet z jednym lądem moge jakoś działac bo mam elfy co daja 1many i wchodzą za jeden, a jesli taki elf sie nei trafi to musze mieć 2 lądy zeby było git , bo wiekszosc stworkow mam za 2 many

 

 

dzieki temu ze mam tak duzo kart to walki zwykle wygladaja inaczej, nie są monotonne , najczesciej konczy sie tak ze mam z 8 elfów w grze ktore nawzajem sie wspomagają , plus ze 2 czary wspomagajace i wychodzi ze np 2 z tych elfów maja 15/15 :D przy takich liczbach to początkowe 20hp to za mało :P

 

mozna by jakies filmiki ponagrywac :>

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

FFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

 

 

walczyłem z typem co ma same ptaki i rzucil karte ze tylko kreatury z flyingiem mogą atakować, ja nie mam zadnej takiej, liczylem na karte ktora zbije jego czar, ale trafiła sie gdy rzucił 3 takie same wiec tylko jeden poszedł i nadal byłem zablokowany

 

ogolnie nie dalo to taką sytuacje ze nic sie nie dalo zrobic, i po wieluu turach wygrał bym przez to ze jemu sie skonczy szybciej talia :P ale nie wygrałem bo psp mi sie zawiesiła... a wiecie dlaczego?!!

bo mialem

- ponad 40 elfów wystawionych (najsłabsze miały 7/7 , inne cały przedzial od 15/15 do 30/30 anajsilniejszy miał 405/405!!! 400!! :D)

- okolo 25 lądów

(przeciwnik też sporo mial wystawione) ,

no i trafiła mi sie karta "dostajesz X życia gdzie X to mana jaką zapłacisz"

postanowilem zapłacić tyle ile miałem - ponad 25 lądów + 3 elfy ktore za kazdego elfa daja 1 many + elf ktory daje tyle many ile lądów = ponad 200 many ktore zawiesiło mi psp :( łeeeeeeeeeeeeeeeeee ;( a mial bym mase życia przy wygranej walce i ogolnie kosmos ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

sory że 3 post pod rząd, nagralem filmik pokazujacy randomową walke elfami

sory za brak dzwięku ale gdybym dograł orginalny albo jakaś muzyczke w moviemakerze to by sie proprcje obrazu zmieniły, a tak to ładnie pasuje do ekranu i nie ma pasków po bokach :P

 

 

staralem sie grac jak najszybciej, normalnie nie skacze jak opętany, jest pare dymków, ale potem mi sie nie chcielo, ale na pauzie mozna przeczytać co robi dana karta

 

edit; btw to pierwsza walka jaka nagralem, nie najszybsza, nie najlepsza, porpsotu chcialem pokazac przykład skutecznosci, bywa ze wygrywam z 3-4 turach , chociaż zeby tak bylo przeciwnik musi miec troche pecha ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.