Skocz do zawartości

Ulubione mangi


tukan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, ale gdybyś czytał inne to na pewno nie podałbyś tych 3 " dzieł" jako swoje ulubione serie.

Bardzo lubię shoneny i komedie, więc nie rozumiem dlaczego nie miałbym ich uplasować jako moje ulubione mangi

 

szaden zostaw Konatę w spokoju, widać że już go /a/ wypaczyło.

 

Osobiście dla mnie Berserk, BLAME! i Yokohama Kaidashi Kikou. Chociaż oprócz tych trzech jest jeszcze cała masa rewelacyjnych serii, których jednak za długo by wymieniać.

Sugerujesz, że w sprawach m&a to 4szambo jest wyrocznią?

Owszem, siedzę na różnych chanach (polskich głównie) i sugeruję się dość często opinią ludzi z tamtego kręgu, ale nie są dla mnie meritum

Odnośnik do komentarza

Może i jest wyrocznią, ale niestety nie dla mnie, bo mam niefart bycia elite fagiem. :unsure:

Aktualnie tylko sobie żartowałem (twój fanatyzm względem Lucky Star i chanowy slang mnie ku temu pchnęły ;)). Ja już od dwóch lat mało co /a/ odwiedzam, bo poziom rozmów tam praktycznie zdechł i teraz widuje się głównie K-ON i Bleach na pierwszej stronie...

Jedyny board o anime na 4chan, gdzie da się posiedzieć to /m/. W porównaniu z resztą panuje tam względna kultura jest mało trolla i sporo osób zna się na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Może i jest wyrocznią, ale niestety nie dla mnie, bo mam niefart bycia elite fagiem. :unsure:

Aktualnie tylko sobie żartowałem (twój fanatyzm względem Lucky Star i chanowy slang mnie ku temu pchnęły ;)). Ja już od dwóch lat mało co /a/ odwiedzam, bo poziom rozmów tam praktycznie zdechł i teraz widuje się głównie K-ON i Bleach na pierwszej stronie...

Jedyny board o anime na 4chan, gdzie da się posiedzieć to /m/. W porównaniu z resztą panuje tam względna kultura jest mało trolla i sporo osób zna się na rzeczy.

No to właśnie mówię, że 4szambo to w obecnej chwili jest zbyt olbrzymie rakowisko, by cokolwiek stamtąd wynieść

Nie odwiedzam tego chana od jakichś dwóch lat

Odnośnik do komentarza

1 - Naruto - Na nią czekam najbardziej ze wszystkich, dobrze wykreowany świat, otoczka tajemnicy wokół postaci i wydarzeń, co daje duże pole do popisu w tworzeniu teorii, nie ma dużo takich typowych, lub rażących Cliche, akcja idzie szybko, walki są ciekawe, i nie do siebie podobne, wbrew pozorom nie jest to głupia bajeczka. Za to kreska sie pogorszyła od timeskipu, ale i tak sie polepszyla wzgledem Kakashi gaiden do rescue Gaara arc. Postacie drugo planowe okrutnie olewane, nieco dziur plotowych. Ale ogólnie najbardziej wpadła mi w gust. Dużo sie dzieje w jednym chapterze.

 

2 - Berserk - Miażdząca kreska, świetne postacie, epicka rzeź, okrutny świat i klimat, dobre walki, ogółem bardzo kozak. Za to nieco mniej mi sie podoba od wprowadzenia Magii pełną parą, i wolałem wydażenia z przed rytułału, nie roiło sie tak od potwórów. I najgorsze, że chaptery strasznie żadko wychodzą. Średnio sie dzieje w nowym chapterze.

 

3 - Eyeshield 21 Świetny humor, duża dawka info na temat Amerykańskiego futbolu, bardzo fajne postacie. Sporo cliche. i sporo sie dzieje w nowym chapterze.

 

4 - Gantz - Mega kreska, z jednak dużą korektą komputerową. Świat zimny i brutalny, pokazana jak zepsuta i niemoralna jest ludzkość. fajne postacie, ale bardzo mało sie dzieje w nowych chapterach.

 

5 - One piece - Lekka łatwa i przyjemna, bardzo oryginalne i pokręcone designy, świetne walki i świetne pomysły na Devil fruitsy. Wielki świat, mnóstwo miejscówek, każda inna od siebie. Do tego świetny humor, i dużo sie dzieje w nowych chapterach.

 

 

Raczej ciężko mi sie wkręcić w jakąś Mangę, tak żeby być z nią na stałe. Claymore przestałem czytać po tym Jak Claire rozwaliła Priscille, Full metala po paru chapterach odłożyłem (ale wroce), Immortal regis, Satan 666, i pare innych też przestałem, wiec te powyzej to sa jedyne ktore czytam na bierząco.

 

Do tego czytam Bleacha jeszcze, ale to już z przyzwyczajenia, nawet SS arc mnie nie zachwycil tak jak reszte, był dobry, ale nie jakiś rewolucyjny. Za dużo cliche, za dużo przewidywalnośći.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Moi faworyci to (kolejność przypadkowa)

 

Berserk

 

FMA

 

Hellsing

 

Death Note

 

Z całej plejady tasiemców (Naruto, Bleach, One piece Fairy Tail) to mimo iż czytuję wszystkie (właściwie tylko z senstymentu,a kto wie mże nawet dożyje zakończenia, które będzie tak oczywiste, że pewnie każdy z nas mógłby je teraz napisać w 90% zgodnie z tym co się w nim wydarzy) to naprawde przyjemnie czyta się One Piece, który jest IMO naprawdę dobry do odprężenia się i "odpłyniynięcia" w inny świat.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...