Skocz do zawartości

Ulubione mangi


tukan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Karate shoukoushi Kohinata Minoru. No po prostu jedwabista manga. Ma już 37 vol. a z tego co widziałem to chyba tylko 22ch przetłumaczyli. Świetnie sie czyta, fajne postacie i jedwabista kreska(taka coś miedzy powagą a dużymi oczami). Jak ktoś by miał okazje przeczytać to polecam.

 

Oprócz tego Code Breaker. Tutaj już bardziej standardowo, super moce, organizacja, główny bohater kogoś szuka itp. Jednak postacie tutaj również powinny przypaśc do gustu(Sakurakouji). Tłumaczenia są do tyłu chyab tylko z 2 chapterami to można być na bieżąco.

Odnośnik do komentarza

Wpadłem przez przypadek na tytuł "Girl in Heels" , troszkę dziwna pozycja, dziwna kreska i dziwne story...główna bohaterka mnie wkurza strasznie swoim dziwnym biernym zachowaniem >.< ale tak jakoś czekam na kolejny chapter.

 

Edit:

ah nie jest to manga, tylko manhwa, ale jest bardzo blisko więc o tym piszę :)

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

20th Century Boys - to jest manga która zdetronizowała u mnie wielkiego Berserka. Moc i miazga z orzeszków. Konstrukcja fabuły, wydarzeń, postacie itd - najpotężniejsze co do tej pory czytałem. Na chama można tą serię porównać do Death Note, z tym, że DN przy "chłopcach" jest malutki i żałosny. Cieżko mi uwierzyć, że nikt z tego jeszcze nie zrobił anime (powstały za to 3 pełnometrażowe filmy).

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tak. Vagabond jest jak berserk dla mnie. Świetna kreska, postacie, historia troche zmieniona w stosunku do tej prawdziwej( w zasadzie to całkiem, ale są wspólne motywy). Jedna z najlepszych mang w ogóle.

Zgadzam całkowicie, z tymże od momentu

śmierci matki Matachachiego

historia trochę siadła, jednakże nadal jest ponad przeciętną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...