Skocz do zawartości

Dante's Inferno


Sogi

Rekomendowane odpowiedzi

VERSION ON PSP!

 

Od wczoraj jestem posiadaczem tej gry, a dzisiaj ją ukończyłem.

Powiem odrazu że fajnie się grało, lecz 9 Godzin na Hard to za krótko...

Co prawda jest jeszcze Very Hard ale nie sądze by ktoś grał drugi raz w tą grę.

 

Graficznie jest całkiem ładnie lecz do poziomu GodOfWar bardzo dużo brakuje.

Co prawda przerywniki filmowe są genialne, a nawet nie zabrakło Komiksowych scenek

tyle że to wwidzieliśmy już nawet w GodOfWar... Tak samo system gry został perfidnie podbrany z w/w gry. Walki, QTE, dusze... Miałem wrażenie że gram w nową części GOW'a tylko z gorsza grafiką.

Jeżeli chodzi o muzyke podczas gry to może się po pewnym czasie znudzić,

nie ma jakiś mocnych utworów które wywołają POWERA. Stopień trudności nie jest tak wysoki jak myślałem. Wystarczy troszkę pogłuwkować z tym co i kiedy "pakujemy"

a grę można przejści bez większych problemów.

 

Jeżeli chodzi o zakup gry- to tak ale pod warunkiem że nie zamierzamy by u nas

zabawiła zbyt długo bo może kurz ją zasypać.

Przyjemnie się grało, ale ja jednak wracam do GOW'a ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety, raczej nie mam jak porównaci ver PSP z tymi na duże konsole.

System gry, muzyka i czas gry na pewno pozostaną bez zmian... Oczywsitym jest fakt że grafika jest lepsza, ale niczego innego bym

się nie spodziewał. Właśnie zabieram się za oglądanie Ostatniego Bossa na PS3 :D

Warto przed zakupem gry obejrzeci kilka filmików z GamePlay'a na YouTube.

 

Zdaje się że ver. na PSP zostało okrojona nie wiem jak bardzo ale być może kiedyś sie dowiem.

Ostatni Boss jest trochę innych na PS3 niż na PSP i w ogóle gra na PS3 wygląda oszałamiająco!

Efekty robią wrażenie :D Jednak żałuję że tą grę przeszedłem na PSP a niena PS3 w HD...

Edytowane przez Sogi
Odnośnik do komentarza

spodziewam się, że seting oraz gejmplej pozostaje bez zmian.

mi chodziło o różnice w konstrukcji poziomów, czy też wśród samych przeciwników.

jeśli faktycznie Ci na PSP nie są podobni do wersji z X0/PS3, to ból. bossowie to akurat jeden z najmocniejszych punktów tej gry.

 

@Smiti

jak uda Ci się przejść całość na PSP, to daj znać tu na forum, czy i jakie ewentualnie występują różnice.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zawodowa jest ta gierka. Wszyscy zarzucają jej wzorowanie sie na GoW co dla mnie jest wielkim plusem ponieważ jak kopiować to od najlepszych. Za to bardziej do gustu przypadł mi piekielny klimat niż mitologia. Sporo brutalnych scen, nagość i kontrowersyjne motywy (karanie grzeszników) sprawiają, że dzieci nie powinny sięgać po ten tytuł. Widać, że gra jest dopracowana, pomimo nawalającej kamery, świetne filmiki i retrospekcje. Dojrzały tytuł który wybija sie ponad cukierkowate popierdułki na handheldy.

Odnośnik do komentarza

Zawodowa jest ta gierka. Wszyscy zarzucają jej wzorowanie sie na GoW co dla mnie jest wielkim plusem ponieważ jak kopiować to od najlepszych. Za to bardziej do gustu przypadł mi piekielny klimat niż mitologia. Sporo brutalnych scen, nagość i kontrowersyjne motywy (karanie grzeszników) sprawiają, że dzieci nie powinny sięgać po ten tytuł. Widać, że gra jest dopracowana, pomimo nawalającej kamery, świetne filmiki i retrospekcje. Dojrzały tytuł który wybija sie ponad cukierkowate popierdułki na handheldy.

 

Yes Sir. Mogę dodać, że to po prostu dobra gra. I faktycznie patent punishment or salvation jest ciekawy i tego jeszcze nie było nigdzie indziej.

 

+ za to, że w żadnej grze nie było jeszcze tylu cycków :D

 

-----

 

To były moje wrażenia po godzinnej rozgrywce, a teraz w temacie mam co innego do powiedzenia.

Jedne z dłużysz 8 godzin jakie musiałem przeżyć. Ta gra jest tak słaba, że nawet nie wiem czemu ją przeszedłem. Choć w sumie to wiem, bo wcześniej przeczytałem Boską komedie i obejrzałem anime bazujące na grze i miałem nadzieje, że gra będzie kolejną ciekawą wizją świata "pod" nami.

 

Lecim z minusami:

- złe wyważenie combosów

- źle zrobiony system uderzeń (ciosy które powinny wejść lecą w powietrze)

- nudni bosowie

- nudne lokacje, schematyczne bieganie przed siebie i pociąganie za dźwignie

- poziom trudności polegający na dodawaniu życia (po co przeciwnicy mają mieć uniki, specjalne ciosy, zachowywać się inteligentnie jak możemy im dać 9 miliardów hp i niech walą cały czas tak samo)

- nie można przeskakiwać przez cutscenki

- creditsy których nie można przeskoczyć trwają 10 minut (słownie dziesięć minut)

- rozwój postaci który można pominąć bo w sumie kilka dodatkowych uderzeń można se o kant dupy roztłuc

- zagadki dla debili (poza jedną)

- elementy zręcznościowe ciągle te same (skocz z liny na linę)

 

Plusy (no mimo wszystko są):

- filmiki

- fabuła

- grafika

- ocenianie śmiertelników ^ ^

- cycki

 

Sumując 4/10 - jak musisz, to zagraj, ale robisz to na własną odpowiedzialność.

Edytowane przez Blizzard*
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

całkiem fajna gierka, dałbym jej 8/10 nawet :P skonczylem, zaczałem drugi raz na najwyzszym poziomie trudnosci, zobaczymy co z tego będzie. Szkoda, że wybór miedzy punishment a salvation nie ma wplywu na zakonczenie (ktore jest otwarte (niestety?):P) albo chociaz wiekszego wplywu na rozgrywke/wyglad bohatera. Dobry klimat, ale lepszy dizajn ma GoW ze swoim piekłem. Ogólnie warto pograc jesli ktos lubi siekanki, jak stanieje to moze kupie jako fan tego typu gier. o tym że to prawie kalka GoW to nei wspominam :P

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...