Skocz do zawartości

Cosplayers


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lady ,dla mnie i tak wygrywasz ten temat tą fotką deklasujac nawet 3/4 lasek z dzialu HP :thumbsup:

http://priestess-shizuka.deviantart.com/gallery/#/d2bam7u

 

To tez gites ,ale do pierwszej foty to dlugosci murzynskiego prąca brakuje.

http://priestess-shizuka.deviantart.com/art/heart-station-183133259?q=gallery%3APriestess-Shizuka%2F25837&qo=6

 

A nawet mimo ,ze boobsików nie ma to jest - :wub:

Odnośnik do komentarza

TRC__Your_Magic_by_mistlel.jpg

TRC__Shattered_Kingdom_by_mistlel.jpg

 

91d4fa55e80b1863721f819bf1edd2a6-d2yfr3s.jpg

 

 

e5885864299a47d47bfe7323455c037b-d2xurtz.jpg

 

What_you__re_waiting_for__by_Chestter.jpg

 

 

trc__ashura_ou_by_kairisia-d32do6k.jpg

 

nostalgic__by_Kairisia.jpg

 

b2__miku__eager_love__by_amnet-d2xm52i.jpg

 

 

polki. wszystkie.

Nie ma boobsów - i co z tego? Docenione. Bo w większości robiąc cosplay oczekujemy bardzo dobrego stroju, nawet jeśli ciut nie pasuje się na kogoś.

Wszystko zależy też od fotografa, który pokaże nasz strój.

 

 

 

XM16E1, dzięki, znów jestem czerownowłosa :P

Edytowane przez Lady Shizuka
Odnośnik do komentarza

A Pani Frost to nie kicz? Założe się, ze gdyby nie dobra obróbka i dwa rozmiary mniej w biuście nie zwróciłbyś na nią uwagi. Bo strój nie jest oszałamiający.

 

Moze Ciebie by nazwali "ped.ałem", to oznacza zero tolerancji względem innych.

Dla nas to hobby, poniekąd pasja. A jedna sesja jako Frost to kolejna sesja do bujnego portfolio. :)

Odnośnik do komentarza

Ale Shizuka myslisz ze polski cosplay choc moze dotknac tego co pokazala sesja Frost, no way. Zreszta IMO to jedna z najlepszych metamorfoz tutaj, efekt koncowy miazdzy. Nie wiem czego sie tutaj czepiasz, tak samo jak trujacego bluszczu, swietnie wyglada, ale tu tez duza zasluga pieknej modelki.

 

with_you__by_priestess_shizuka-d2xsodj.jpg

 

Z twojego linka. Nie chce tu nikogo sie czepiac, nie wiem kim jest ten chlopak, ale mysle ze mezczyznie ogolnie byloby ciezko sie za taka postac przebrac, ale to moze moje prawicowe poglady dyktuja niechec do takiego czegos. No offence

 

Co do bycia soba, to ludzie cosplajujacy Piramidoglowego sa soba?

 

I właśnie ta fotka ewidentnie udowadnia, że boobsy muszą być na wierzchu. A czemu?

 

A temu bo czasami cholera wie czy to facet przebrany za babę czy odwrotnie. Czy shemale czy inne dziwadło ;] sorry nie chcę nikogo obrażać tym bardziej Shizuki (bo ładne dziewczę z Ciebie) ale nie mam zamiaru napisać, że ktoś "piękne wygląda ale laska itd." po czym dowiedzieć się, że to ciepły Roman z Torunia ;p.

 

Zdecydowanie wolę cosplay a) boobsowy, b) nie z japońskich gier.

Odnośnik do komentarza

SłupekPL, zważ na to, ze selekcja zdjęć jest różna. ja nie boje się wstawić zdjęcia, gdzie koszulkę wypchał wiatr i wyglądam jak pożal się boże. Bo na tym zdjęciu nie chodzi o " mam być uber chuda i wystawić cycki na wierzch" tylko u uczucia, a to trochę głębsza sprawa :P

 

Każdy ma swoje zdanie i cenie to, ale cosplay to nie tylko pokazanie piersi. Tego szukajcie gdzie indziej, chyba ze tylko cieszycie oko owym dekoltem.

Odnośnik do komentarza

Storj jest zgodny z gra, co ma sie wymagac wiecej? Biust nie ma tu nic do znaczenia, gdzy osobbiscie nie jaram sie silikonem w ogole.

 

Sa jakies archetypu zachowan i mezczyzna w naszym "zacofanym" kraju nie bedzie kojarzyl sie z mizernej postury gosciem z dlugimi blad wloskami, czy tam ajkims balejazykiem i nieobecnym wzrokiem. Ja tego nie deprecjonuje, ale trzeba byc swiadomym, ze w wielu przypadkach przylgnie do niego pewna etykieta. Osobiscie mi to lata, nie mam kontaku z takimi ludzmi.

Odnośnik do komentarza

SłupekPL, zważ na to, ze selekcja zdjęć jest różna. ja nie boje się wstawić zdjęcia, gdzie koszulkę wypchał wiatr i wyglądam jak pożal się boże. Bo na tym zdjęciu nie chodzi o " mam być uber chuda i wystawić cycki na wierzch" tylko u uczucia, a to trochę głębsza sprawa :P

Każdy ma swoje zdanie i cenie to, ale cosplay to nie tylko pokazanie piersi. Tego szukajcie gdzie indziej, chyba ze tylko cieszycie oko owym dekoltem.

 

Ale ja nawet nie próbuję podważać Twojego zdania czy kłócić się heh. Ty się znasz, Ty się tym zajmujesz no i zresztą to oczywiste, że tak naprawdę nie chodzi o titsy ale zapewne 90 % facetów oglądających fotki z cosplaya zwraca tylko na to uwagę ;].

 

Te 10 % to mniejszość seksualna ;p zresztą można zrobić ankietę.

Odnośnik do komentarza

Dyskusja na temat czego? Na temat ludzi przebierających się i opinii otoczenia na ten fakt? W Polsce zawsze będziemy na marginesie, to wciąż tylko Polska.

 

 

Słupek, nie zamierzam się kłócić i takie tam, po prostu wiem jak jest w świecie cosplayowym. I wiem, ze faceci patrzą tylko tam, pomijając resztę.

90% może nie, bo znam wielu facetów którzy cenią cosplay nie tylko za cycyki :P

 

 

 

 

XM16E1, akurat w cosplayu Yoko z Tengen Toppan Gurren Lagann chodzi o cycki. :P

Edytowane przez Lady Shizuka
Odnośnik do komentarza

Cycuchy w cosplayu są fajne, wiadomo, ale to i tak zaledwie (niepotrzebny) dodatek do całości. Pierwsze skrzypce oczywiście gra odwzorowanie ogólnego wyglądu (strój, fryzura, często też mimika twarzy) i jeżeli ten element leży, to nawet największe arbuzy nic tu nie pomogą. Nie da się też ukryć, że w wielu przypadkach atrybut ten ma za zadanie wyłącznie przyciągnięcie uwagi. Ale żeby nie było - ta Frost wyszłaby fajnie nawet i bez tego.

 

Przy okazji, Shizuka, zważ na to, że jesteś na wybitnie samczym forum i nic nie poradzisz na to, że większość tutaj wyżej będzie sobie stawiać mocno cycate laski od najlepiej odwzorowanych postaci ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...