Skocz do zawartości

Cosplayers


Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze dalej wklejacie tu ludzi ktorzy przebieraja sie za postacie z z japonskich gier, ktore designem podobac sie moga chyba tylko pedofilom, zanim zawisna na lampach w wiezieniach ;] Jaka ta Japonska popkultura jest kiczowata i pretensjonalna.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myslalem, ze beda jakies fachowe zawodniczki z Mortal Kombat.

 

 

To jest forum dyskusyjne i wyrazilem swoje zdanie zartobiliwie, a tu juz bulwersacja, myslalem ze fani Pokemonow itd maja odpowiednie argumenty by bronic swojego poczucia estetyki.

 

Zwyrol ja mowie o designie ogolnie jak na razie, nie o samym cosplayu, ktory oprocz promocyjnych akcji, moze jakichs zebran fandomu jest fanaberia przywleczona z Japonii.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Do sedna. Moze jakis entuzjasta tej zabawy wytlumaczyc co jest w tym fajnego, ze zrobi sobie stroj ksiezniczki z uszami i kocim ogonem, pstryknie fotki i bedzie jak jaksa postac z Fajnal Fantazi? To cos w stylu - sklejam model niszczyciela z II WŚ przez 2 lata i mam wierna kopie skladajaca sie z kilkunastu tysiecy czesci w jakiejs tam skali? Tyle ze taki model budzi szacunek...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Drogą swoją, pani Squall ma bardzu dużo shopa na broniach, gdyż jej facet zajmuje się tym zawodowo...and don't forget about the push-up bra ;< Już myślałam, ze jej własne piersi są takie ładne.

 

 

 

Męski Wakka ( w końcu nie jakaś rosła baba przebrana za niego) plus nawet ładna Lu.

How_Shall_We_Do_This__by_cupcake_rufflebutt.jpg

 

 

Skoro sama cosplayuje, to moje hobby, i lubię to robić, to czemu nie mogę? Po co mam siedzieć na dupsku, skoro mogę zrobić coś co odstaje od nudnej rzeczywistości i mieć z tego satysfakcję?

Tobie nie musi to imponować, ale innym, którzy doceniają pracę w to, ze trzeba dobrać swój wygląd, sylwetkę, uszyć ten strój co nie jest łatwe, zrobić propsy, jakoś to nie przeszkadza.

 

Gusta i guściki o których się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...