Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przeczę, że jest to dobry i niepozbawiony głębi tytuł, wręcz przeciwnie - poleciłbym go wielu osobą mającym nieco odmienne preferencje od moich jako gra bardzo, bardzo warta sprawdzenia. Osobiście jednak właśnie nie trafił w me gusta. Z resztą moje czy Twoje gusta są nieważne - spodobało się milionom i to twórców obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Heh wczoraj mialem dziwny moment

 

 

Gdy walczylem z 2 bosem(ta Jelena) w pewnym momencie się zglitchowala to znaczy że zatrzymala się w miejscu a ja mogłem ja spokojnie zabić.

 

 

Czy tylko mi się to przytrafialo?

 

A co do dodatku. To już nie można go kupić za połowę ceny(PS+)?

 

Przejdę tylko Deusa na normalnym i od razu się zabieram z próba z platynowania go

 

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

spoiler

 

 

 

daj spokój z tym tajfunem, Bareta jeszcza załatwiłem normalnie (EMP, zwykły granat i poprawka z dwururki), a na Jelene miałem już tajfuna na drugim levelu, dwa razy strzałka w prawo i po "walce", Namir to samo (nie miałem biochipa). a przy Hyronie rzuciłem unlocking device na zamek, salwa z pulse rifle i finite. boże jaki ze mnie noob :ph34r: . przynajmniej całą grę po cichaczu i bez zabijania przeszedłem. teraz drugie podejscie na hardzie, parę ominiętych questów i wyborów, uratownie Malik i platyna na 100% (missing link ogarnięty).

brakowało mi takiej postaci jak Quinn w podstawce.

 

btw. które zakończenie wam najbardziej leży ? dla mnie wiadomość Hugh Darrowa.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Na Namira jest lepszy sposób

 

 

 

 

 

Co do zakończenia to ja do końca zostałem po stronie

Sarifa, a nie wiem jak można było wybrać Darrowa. Przecież ten typek okazał się niekompatybilny, a skoro w jego przypadku mechaniczne ciało nie do końca się przyjęło, to chciał tej możliwości pozbawić wszystkich, tłumacząc się nieudolnie, że to zło.

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

 

powody Darrowa były egoistyczne bo jego genotyp odrzucał wszczepy, a sama metoda zupełnie nie humanitarna, ale poza tym miał tez na względzie przyszłość, jako twórca tej technologii zdał sobie sprawę, że nie da się okiełznać wpływów technologii której jest autorem, odczłowiecza ludzkość i nie jest kolejnym krokiem ewolucji tylko jej wypaczeniem. jasne, dla medycyny i ratowania życia była ona zbawieniem, ale była też najlepszym sposobem Ilumintaów na kontrolowanie ludzkości, śmiercionośną bronią, uzależniała ludzi od neuroprozyny (DNA Jensena było przełomowe, ale nie wiadomo czy udało by się z tego wydestylować bezpieczny sposób dla innych), była źródłem podziałów społecznych i niszczyła gospodarkę światową przez zgubny wpływ monopolizacji. tu wszystko rozchodzi sie o wybory jakich dokonują ludzie, mój Jensen był pacyfistą i kierowały nim wyższe cele, ale u każdego to mogło wyglądać inaczej, jak sam mówi w jednym z zakończeń "czesto cos pchało mnie żeby naduzywać ulepszeń, z trudnością się opanowywałem" (mniej więcej), wszczepy uratowały mu życie, ale jak mozna się dowiedzieć z maili, po wybuchu miał obrażenia klatki piersiowej i jedna reke do amputacji, bonusowo amputowali mu drugą i obie nogi.

sposób Darrowa na odejście ludzi od ulepszeń miał działać analogicznie jak skutki wybuchu atomówek na Hiroshimie i Nagasaki, zresztą to się juz stało i nie da sie cofnąć czasu, więc gdyby nie pociągnąć tego planu, to śmierć ludzi z wymienionym chipem poszla by na marne.

dla mnie droga Sarifa była najgorszą z mozliwych, gdybym miał odrzucić sposób Darrowa, to zdecydował bym się na Tagarta, ograniczyło by to wolność w stosowaniu ulepszeń i zwiększyło kontrolę nad tym rynkiem

 

 

widzieli ? (spoiler)

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

No to już na pewno za tym podejściem nie zrobię tego

 

 

bo nie przeczytalem emaila w biurze Jensena(a myślałem że tylko maile będę przychodzic na mail w apartamencie) jak byłem pierwszy raz w Detroit. A teraz jak już jestem drugi raz nie mogę się dostać do Sarif I. No trudno mój błąd.

 

 

@YETI

 

Dzięki zaraz zobacze

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Ukończyłem dzisiaj Deusa,obejrzałem wszystkie zakończenia jakie ma do zaoferowania gra i powiem jedno: Human Revolution to jedna z lepszych gier w historii branży

 

Miałem naprawdę duża rozmkinę po przjesciu Deusa nad przyszłością rodzaju ludzkiego,co z nim dalej będzię,co z tym światem będzię.

Polecam ten tytuł i teraz biję się w pierś że we wrześniu Deusa wymieniłem(jakoś mi nie podchodził,ale teraz dałem drugą szansę)

 

Teraz zakup dodatku i próba wbicia platyny :)

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

powiem jedno pierwszy Deus Ex to jedna z lepszych gier w historii branży

 

Teraz się zgadza. HR jest dobry, a w niektórych aspektach jak design czy też muzyka bardzo dobry, ale jednak pierwsza odsłona nadal pozostaje najlepsza. Chociaż na tle pozostałych gier jakie wychodzą w obecnych czasach jest to pozycja lepsza.

DE>DE HR> DE2

Ciekawe co wymyślą twórcy wraz z nastepną częścią bo ta z pewnością powstanie. Akcja pewnie będzie się dziać zaraz przed wydarzeniami z pierwszej odsłony więc klimat będzie zapewne niesamowity, gray death, M12, bracia Denton itd.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Jestem dopiero na pierwszym bossie ale gra robi świetne wrażenie. Cała otoczka fabularna jak ciekawa historia, rozbudowane questy poboczne, wszystkie problemy naukowe i społeczne. Dojrzała i na najwyższym poziomie.

Sama rozgrywka też zasługuje na najwyższą ocenę. Ta gra to typowa skradanka, jeżeli ktoś bierze tę grę za shooter to od razu może dać sobie spokój. Skradanie się, szukanie ukrytych przejść, obserwowanie przeciwników to kwintesencja tej gierki. Osobiście wolałbym, żeby widok był TPP, ale sterowanie jest i tak dobre.

Zobaczymy czy będzie tak dobrze do końca.

 

Jak możecie to podzielcie się opiniami w jakie wszczepy warto inwestować bo mam 8 wolnych punktów praxis i nie mogę się zdecydować :blum2:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem dopiero na pierwszym bossie ale gra robi świetne wrażenie. Cała otoczka fabularna jak ciekawa historia, rozbudowane questy poboczne, wszystkie problemy naukowe i społeczne. Dojrzała i na najwyższym poziomie.

Sama rozgrywka też zasługuje na najwyższą ocenę. Ta gra to typowa skradanka, jeżeli ktoś bierze tę grę za shooter to od razu może dać sobie spokój. Skradanie się, szukanie ukrytych przejść, obserwowanie przeciwników to kwintesencja tej gierki. Osobiście wolałbym, żeby widok był TPP, ale sterowanie jest i tak dobre.

Zobaczymy czy będzie tak dobrze do końca.

 

Jak możecie to podzielcie się opiniami w jakie wszczepy warto inwestować bo mam 8 wolnych punktów praxis i nie mogę się zdecydować :blum2:

 

Skoro stawiasz na skradanie to widok przez ściany, szybsza regeneracja baterii (jednak nie kupuj kolejnych jej slotów), kamuflaż, przebijanie ścian (dzięki temu można zyskać przynajmniej 2 darmowe pkt praxis), przestawianie ciężkich przedmiotów, hackowanie z maskowaniem by zmniejszyć wykrycie, wzmacniacz społeczny (szybciej można wyciągnąć informacje).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...