Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj zassałem grę tylko i wyłącznie ze względu na to że miał być język polski..no właśnie miał , bo po sprawdzeniu wszystkich opcji nie ma możliwości zmiany języka czy też włączenia napisów.Trofea natomiast są po polsku..może to o to chodziło z tym polskim językiem? :verymad: Nie zmienia to faktu , że jutro dzwonię do Sony żeby wyjaśnić tą sprawę.

język w konsoli ustawiony masz na polski czy angielski?

 

ps. w sumie jeśli to faktycznie byłaby polska wersja to nawet się opłaca ten deal bo na allegro polskie wersje dalej trzymają cenę.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Język w konsoli oczywiście mam ustawiony na polski więc tym bardziej jest to dziwne.Zostaje mi poczekać do jutra i zobaczymy co mi powiedzą w Sony.

 

Jest napisane jak byk ,że gra wspiera polski i rosyjski.Czyżby małe kłamstewko żeby skusić więcej klientów?Mam nadzieje , że to tylko błąd który będą mogli naprawić.

 

20111218091714.jpg

Odnośnik do komentarza

Język w konsoli oczywiście mam ustawiony na polski więc tym bardziej jest to dziwne.Zostaje mi poczekać do jutra i zobaczymy co mi powiedzą w Sony.

 

Jest napisane jak byk ,że gra wspiera polski i rosyjski.Czyżby małe kłamstewko żeby skusić więcej klientów?Mam nadzieje , że to tylko błąd który będą mogli naprawić.

 

 

Raczej bezmyślne kopiowanie. Po pierwsze od początku coś było nie tak z Deus Exem na PSS, a po drugie gra nigdy nie miała polskich głosów, mimo to w powyższym opisie jest błąd. Mnie kusi jeszcze bardziej, bo z PS+ mam za 111zł. Chyba zaryzykuję.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Mi ta opcja z polskimi głosami też nie pasowała, ale przecież wersja pudełkowa ma polskie napisy chyba?

Ja to w sumie jestem ciekawy jak będą się tłumaczyć z całej sytuacji, bo jakby nie patrzeć to wszyscy potencjalni kupcy tej gry są wprowadzeni w błąd i tak jak ja np. kupiłem produkt niezgodny z opisem.A w innym przypadku na pewno bym tej gry nie kupił.

Edytowane przez Vanndal
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś zakupił DE na PSS i ma wersje angielską, a chce polską lub zwrot kasy musi osobiście zgłosić reklamację na infolinii. Opcje są dwie: 1. zwrot kasy do portfela PSS i dezaktywacja złej wersji 2. naprawią błąd (jeśli się da) i będzie można ściągnąć wersje polską. Podobno na rozpatrzenie reklamacji mają 7 dni.

 

Na PSS jest już polska wersja DE:HR CE. Wszyscy którzy zgłoszą reklamację dostaną refundację kosztów z tym, że nie wiadomo jak będzie z ponownym zakupem DE. Jest szansa, że dostaniemy to w promocyjnej cenie ale gwarancji nie ma.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Kilka pytań do tych co grali:

 

- ile mniej więcej trwa pierwszy playthrough gry?

- ile mniej więcej trwa playthrough DLC "Missing Link"?

- czy owe DLC startuje się jako odrębną "kampanię", czy jest płynnie wplecione w ogólne playthrough i można je zrobić kiedy się chce? (coś ala Warden's Keep w "Dragon's Age: Origin")

Odnośnik do komentarza

inb4 slowpoke.gif

 

Zdaje się, że wydany został "oficjalny" soundtrack z Human Revolution. Oto przykłady utworków, których nabywcy edycji Augmented NIE znajdą na swojej bonusowej płycie, lecz za które muszą płacić osobno...

 

 

 

Z jednej strony jestem przeciwny takiej polityce, a z drugiej chciałbym mieć tę muzykę jako pełnoprawne Audio-CD. Damn you Eidos/Squeenix!!11one

 

http://www.amazon.co.uk/Deus-Ex-Human-Revolution/dp/B005TWSQ1E/ - "jedyne" 10 funtów. Osoby, które zakupiły AE powinny dostać to za darmo, w ramach rekompensaty...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Mnie wkurzają w Deus Ex dwie rzeczy. Po pierwsze, dlaczego skradanie jest tak banalnie proste? Twórcy przesadzili z tymi kanałami wentylacyjnymi i ściekowymi. Do tego pełno ułatwień typu radar, widzenie przez ściany i niewidzialność. Podstawowy radar jest tak cholernie dokładny, że nie potrzeba nic innego. Paradoksalnie zabijanie przeciwników jest znacznie fajniejsze bo stanowi jakieś wyzwanie. Bez odpowiedniego planu nie mamy szans i otwarta konfrontacja kończy się zazwyczaj śmiercią. Z resztą przy tak imponującym arsenale, modyfikacjach i genialnych wykończeniach aż chce się wszystkich zabijać.

 

Drugą sprawą, która mocno mnie irytuje są żeńskie postacie mówiące męskim głosem. Bez jaj. Nie wiem kto był odpowiedzialny za casting ale nieźle spieprzył swoją robotę. Przy masie osób, które pewnie chciały wziąć udział w tym projekcie musieli akurat wziąć kobitę, która ma męski głos? Wielką sztuką było znalezienie kobiety z kobiecym głosem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...