Skocz do zawartości

Chuck


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zdziwiłem się brakiem tutaj tematu. Jestem po 1 epie - mieszanka komedii z akcją nie każdemu przypadnie go gustu, ale mi się spodobało.

Na plus główny bohater, który ma jakiś ciekawy charakter i łatwo go polubić.

 

1024x768chuck_sarah.jpg

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo dobry serial, muszę kiedyś napisać o nim coś więcej. Ma tę zaletę, że z biegiem czasu się rozkręca. Drugi sezon jest dużo lepszy od pierwszego i sam w sobie też robi się coraz lepszy z odcinka na odcinek. Trzeci... hm, na pewno nie zawodzi. Warto oglądać - jedna z lepszych rzeczy w tej chwili w TV.

Odnośnik do komentarza

Kurdę, uwielbiam ten serial. Większość scen w Buy More rozwala. Największym plusem jest tutaj aktor grający Bartkowskiego :) Największym minusem za to jest akcja... Powinno być o wiele więcej zabawniejszych scen, a o wiele mniej sensacyjnych - to by wyszło serialkowi na lepsze.

 

Ogólnie - polecam :)

 

ps. muzyka jest świetna <ok>

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Obejzalem 1 i 2 sezon - swietne.

Jednak po pierwszym odcinku trzeciego sezonu wrazenia juz tak pozytywne nie sa.

Nielogicznie poprowadzili ta fabule

przeciez Chuck tak bardzo chcial znowu zaczac prowadzic normalne zycie, byc z Sara itd. Przez cale 2 pierwsze sezony o tym biadolil i sie w niej kochal. A tutaj, kiedy w koncu ma szanse, zeby jego marzenie sie spelnilo, to z niego rezygnuje. I gdzie tutaj logika.

 

 

 

Edit:

Widzial ktos najnowszy, 13 odcinek? Naprawde - pozostawia dla czlowieka tylko wielkie "wow". W zasadzie sie tego spodziewalem od poczatku, ale i tak to byl niezly twist fabularny.

Jesli ktos oglada serial na bierzaco, a odcinka jeszcze nie widzial, to polecam jak najszybciej zobaczyc.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Chuck'a zacząłem oglądać przez przypadek, na TVN zaczęli puszczać serial od początku więc obejrzałem1 odcinek. Teraz jestem na 3 epie 2 sezonu i nadal mi mało. Świetne połączenie komedii z akcją, z ciekawymi, dobrze zagranymi, postaciami.

 

Pytanie do fanów,

czy Bryce w 2 sezonie powraca na dłużej czy na max 1-2 odcinki ?

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dawno temu ze 3 odcinki tego serialu i powiem szczerze że wolę iść na piwo z kimś kogo nie lubię, niż to oglądać.

Nudne, mało kreatywne, schematyczne, ani to sensacja - ani komedia. Takie w sumie nie wiadomo co.

Nom, dokładnie, ale jak obejrzysz więcej epow to sie rozkreca. Szczegolnie przy 3 sezonie, w ktorym jest to po prostu bardzo, bardzo dobry serial SENSACYJNY (bo odpuścili sobie troche elementy komediowe i zrobiło sie powaznie)

 

 

Pytanie do fanów,

 

 

tak, powraca na dłużej w znacznie fajniejszej roli. Właściwie cały głowny watek 3 sezonu kreci sie wokół niego

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Serialowy rozkład jazdy rozpocząłem od serii która najbardziej mi się spodobała w wakacje. 4 sezon Chuck nie zawodzi i pomimo tego że czeka na mnie jeszcze wizyta u House'a i rozważania na temat kto jest matką w HIMYM, to trudno będzie tym serialom przebić Season Begining Chuck'a. A co składa się na taki wysoki poziom przygód Intersektu ?

 

 

- Dolph Lundgren jako ruski madafaka, w tylu... ruskich madafaków z amerykańskich filmów lat.80 .

- Związek Chuck'a i Sarah'y, a także kto i jak w niego wkracza z impetem ( sexting itp. )

- NOWE Buy-Mor NOWA kadra pracownicza oraz czemu ostatecznie nasz agent zostaje skazany na dalszą egzystencję w tym przybydku.

- Stara ale jara Linda Hamilton kopie tyłki. Serio.

 

 

 

Ode mnie mocne 9+/10. Tak się robi seriale, który pomimo zachowania pozorów, nadal się rozwija i jest w stanie zaskoczyć widza na plus.

 

P.S.

 

Jeżeli Dolph Lundgren jest tylko pionkiem w tej ruskiej organizacji, to kto jest jej szefem ? Putin ?

 

 

P.S. 2 Krótki Sneak-Peek wprowadzający do 4 seonu, są lekkie spoilery z 1 i 2 epa.

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...