Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Gierki (jak na 3DSa) wygladaja bardzo dobrze. Mialem zwykłego 3DSa i nie widze jakis uszczerbkow na grafice, albo moze przy bezposrednim porownaniu by cos wyszlo. Wg mnie XL to zupelnie inna jakosc grania, nie wyobrazam sobie wpatrywac sie teraz w te male ekraniki ;)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Z dzisiejszego Nintendo Direct:

 

Hydroventure: Spin Cycle – December 13

Tokyo Crash Mobs – January 17

Picross e2 – January

Dr Kawashima’s Devilish Brain Training – March 8

Luigi’s Mansion: Dark Moon – March

HarmoKnight – March

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate – March

Fire Emblem: Awakening – April

Animal Crossing: New Leaf – Q2 2013

 

Strasznie napchany ten marzec. mogli by trochę rozłożyć te premiery, bo na razie wychodzi na to, że w piątek kupujemy Paper Mario, a potem czekamy na marcowe premiery.

Odnośnik do komentarza

Hej, zakupilem nowke 3Dska XL za 550 (sweet).

Pytanko - R4 dziala bez przypalu? Nie ma banow, etc? Jakies pro tipy?

Na jaki kraj sie zarejestrowac zeby dostac te gre za darmo? Jak wyglada procedura?

Jakie gry polecacie?

Gra ktos z forum w mk7?

Chce ktos sprzedac kid icarus albo mk7?;f

pozdro

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
Jakie gry polecacie?

 

Super Mario 3DLand - fantastyczny platformer, jeden z lepszym marianów

Kid Icarus Uprising - ach, co za tytuł. Shooter TPP połączony ze strzelanką na szynach. Niesamowite pokłady humoru, długa i ciekawa kampania i piękna grafika w 3D

Ocarina of Time - klasyk z n64 z podbitą grafiką. Bardzo dobrze przeszedł próbę czasu i dalej gra się bardzo dobrze

Pullblox - tytuł z eShopu. Strasznie wciągająca gra logiczna. Musimy wspinać się po budowlach, przesuwając w dwóch kierunkach kolejne klocki.

Final Fantasy: Theatrhytm - jak lubisz gry muzyczne, to warto spróbować. Dużo piosenek, a jeszcze więcej w DLC. Chyba nawet jest demo w sklepie.

Kingdom Hearts 3D - pierwsza odsłona, w którą grałem. O fabule nie miałem w ogóle pojęcia, a i tak bardzo dobrze się bawiłem. Dodatkowym plusem jest czas gry na ponad 20 godzin.

Star Fox 64 - przyjemny shooterek na szynach. Po taniości można wyrwać.

Resident Evil Revelations - dobry resident, który ma o wiele więcej wspólnego z korzeniami serii, niż ostatnie odsłony na dużych konsolach. Dodatkowo misje co-op przez neta.

 

Mario Kart 7 niby spoko, ale bardzo szybko mi sie znudził, a NSMB2 uważam za niewypał.

 

Aha, jutro wychodzi Paper Mario, który zbiera bardzo pochlebne opinie.

Odnośnik do komentarza

U mnie NSMB2 też ma słabą notę, dosłownie to samo i łatwij niż NSMB1 który mi się podobał ale minusem jest to, że skończyłem go z 2 tygodnie przed 2ką. A Paper Mario właśnie został do mnie wysłany z Amazona UK! CZEKAM! Lubie Paper Mariany, bardzo odpowiada mi stylistyka chociaż gra w opinii jest solidna ale nic ponad to.

 

P.S. No i jak ktoś nie miał 3DSa to wala się w sklepach, amazonach, allegrach kupa starych gier z DSa. Phoenix Wright, Leyton, Mario64, Mario & Luigi: Bowser Inside Story - kupa fajnych tytułów które na moim 3DSie (nie mam XL) wyglądają bardzo dobrze, gra się bardzo przyjemnie :-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...