Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mysle ze wyjdzie, bo to kolejna czesc serii, a nie dopakowana wersja jakies czesci. Sporo nowego contentu i wszelkich rozwiazan. ja mysle ze rok do poltora bedziemy czekac.

 

No ja mam nadzieje że wyjdzie bo bardzo bym się rozczarował gdyby 3U było pierwszym i ostatnim MH jakiego bym mógł ograć na 3DSie, ale akurat fakt że 4 to kolejna część serii to żaden argument w świetle słabej sprzedaży. MH2 (PS2) też swego czasu nie opuścił granic japoni, dopiero półtora roku później wyszedł w us/eu MHF2 już jako port na PSP. A że Capcom w przypadku tej serii już kilkukrotnie pokazał że nie ma litości (słaba sprzedaż - ciach :-/ ) to się zwyczajnie zaczynam obawiać o jej przyszłość na zachodzie.

Odnośnik do komentarza

Panowie, gruba promocja się szykuje. Od jutra do 30 czerwca na europejskiej stronie Nintendo będziemy mogli wybrać sobie kod na ściągnięcie jednej z 8 gier podanych poniżej. Haczyk polega na tym, że trzeba najpierw zarejestrować 3 z tych 8 gier.

 

 

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate
Monster Hunter 3 Ultimate (Nintendo 3DS version)
Luigi's Mansion 2
Fire Emblem: Awakening
LEGO CITY Undercover: The Chase Begins
Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity
Donkey Kong Country Returns 3D
Animal Crossing: New Leaf

 

 

MH Tri już mam, a w drodze Fire Emblem i LM2. Teraz pytanie, co wybrać :D.

 

http://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nintendo-3DS-So-Many-Games-Promotion/Overview/Overview-750393.html

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dostałem maila w sprawie tej promocji na darmowy tytuł, ogólnie to bym sie nie nastawiał na wiele bo jest pewne ograniczenie:

 

"You can parti(pipi)te in this promotion only once. You have to be at least 16 years of age and a resident of the United Kingdom, Ireland, Germany, France, Spain, Italy, Belgium, the Netherlands, Portugal, Switzerland or Russia."

 

 

Odnośnik do komentarza

Mogli by już wydać cfw na 3DS tylko żeby odblokować region lock, mam US 3DS i tylko Zelda w pudełku, Super Mario Bros 2 z Eshop i pelno tam VC gierek bo kupiłem jak wyszla i ma status ambasadora,  ale wolałbym kupować w pudełko a nie chce mi się zamawiać z gamestop.com albo ebay.com, jakieś wiadomości juz na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Dostałem maila w sprawie tej promocji na darmowy tytuł, ogólnie to bym sie nie nastawiał na wiele bo jest pewne ograniczenie:

 

"You can parti(pipi)te in this promotion only once. You have to be at least 16 years of age and a resident of the United Kingdom, Ireland, Germany, France, Spain, Italy, Belgium, the Netherlands, Portugal, Switzerland or Russia."

 

To samo bylo z poprzednią promocja i tez dostałem laytona.

Odnośnik do komentarza

ragus dostales juz ta darmowa gre? Bo jednak biore jeszcze lego city razem z fire emblem i mh to darmowy luigi by wpadl.

 

Na dniach przyjda mi jeszcze 2 gry do zarejestrowania,  także jeszcze nie. Do MH biorę Luigiego i Fire Emblem i odbieram darmową Castlevanię.

Odnośnik do komentarza

a ja z innej beki, jak jest z odbiciem światła na wyświetlaczu w XL ? Od nowości nie zdążyłem tego przetestować, od razu założyłem folie a teraz w biały dzień w 70 % swoją mordę tylko widze :bad:  w nocy i ciemniejszych pomieszczeniach jest ok .Czy to wina folii czy raczej standard wyświetlacza ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...