Jump to content

Oldboy

Użytkownicy
 • Content Count

  2021
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Oldboy last won the day on May 17

Oldboy had the most liked content!

Community Reputation

806 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

14081 profile views
 1. Famitsu 9/9/10/9 [37/40]
 2. Oldboy

  Zakupy growe!

  Tak przez parę dni były po 499 ale słyszałem że na wyspie są tańsze
 3. Oldboy

  Zakupy growe!

  Platinum po taniości w MM, co do jakość dźwięku względem używanych wcześniej Playstation Wireless 2.0 gdzieś o jakieś 20% lepsza, nawet muzyka w trybie VSS brzmi na nich wyraziście i przejrzyście co do bassu nie mam zastrzeżeń. Czekam na pazura w 3Daudio w Tlou2 i Death Stranding!
 4. Łudziłem że aktualizacja i usunięcie Miiversa z Wiiu coś w tym temacie zmieni a tu dupa, naprawdę z tym dali ciała już pomijam glosową komunikację.
 5. Oldboy

  Zakupy growe!

  Z ostatniego tygodnia i ponownie przeprosiny z 3DS
 6. Filmowa nielicencjonowana Nausicaa H.Miyazaki!  :blush:

   

 7. :wub:

   

  1. SlimShady

   SlimShady

   Co ciekawe, chłop pracuje dla CDPR i w pojedynkę zrobi całą grę.

 8. Oldboy

  Zakupy growe!

  A gdzie taka cena za headset ?
 9. Przydałby się wielopoziomowe różnorodne lochy znaczy kanały a na Darku odmienne dropy tak żeby było o co się lać i byłoby idealnie.
 10. Eee nie do końca, bulid składający się z pełnych setów większego znaczenia nie ma ale za to odpowiednio wyselekcjonowane talenty z umiejętnościami to jak najbardziej, zresztą przesyłam poniżej dowód i polecam przyjrzeć się paskowi energii ; )
 11. Comeback %

 12. W przypadku gier od Niny rzadko się pozbywam ale czekam na powroty w odświeżonych wersjach i właśnie sprzedałem Metroid Trilogy za tyle co kupiłem na premierę , podobnie miałem z Wind Waker na GC po ponad 10 latach poszła za tle co w dniu premiery.Czy to nie je piękne ?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.