Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Było trzeba kupić już dawno, tak byś już grał w mh3 do premiery pokemonów.

ostatnimi czasy mialem bardzo malo czasu na granie a MH pochłania go bardzo dużo, tak naprawde po przejściu TLOU nie gralem w nic już od miesiąca bo caly czas mialem coś na głowie, dlatego nie kupowalem konsoli, liczyłem że trafie jakąś ciekawą oferte ale jednak wszystkie konsole jakie znajduje w cenie ok 600zł to jakies lombardy albo powystawowe, a ponieważ termin mija to postanowilem jednak kupic...

tyle że jeśli serio nikt nie ma kodu to chyba nie mam po co :/

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

To weźcie się chłopy zorganizujcie i odezwijcie się do użytkownija Bjały (jemu dałem kod). Może wygeneruje wam jeden kod, go weźmie np. Michaelis, wygeneruje swój kod, da Yano itd.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

problem w tym że żeby dostać kod trzeba było zarejestrwoać gre do końca czerwca, czyli miesiąc temu :/

rejestracja konsoli jest możliwa do do końca lipca, ale rejestracja gry (żeby otrzymać kod) skonczyła sie miesiąc temu - tak przynajmniej jest wg tego newsa co dawałem linka

 

chyba że ktoś może potwierdzić że jest inaczej?

Odnośnik do komentarza

Amerykański amazon, ebay.

 

Posiadam 3dsa z usa i powiem Ci że sprowadzanie gierek zza oceanu się nie opłaca. Po pierwsze wysoki koszt wysyłki, ok. 15$ za pierwszą grę + 5$ za każdą kolejną, po drugie doliczają polski vat 23% od ceny gier i wysyłki.

 

Najlepiej jest posiadać kogoś w stanach, wtedy nie ma problemu i się nawet opłaca. Ja tak mam :dd

Edytowane przez xtik
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

xtik, napisałeś tego posta chyba tylko po to, żeby się pochwalić, że masz rodzinę w stanach.

 

Oczywiście, że opłaca się kupowanie amerykańskiego 3dsa, bo sprowadzanie gier jest dziecinnie proste i nie ma z tym problemu. Na play-asia ostatnio była promocja np. theatrhythm final fantasy za 20dolców (ok. niecałe 70zł), Layton 25dolców (ok. 80zł), a wysyłka jest darmowa od 25 dolarów i nie zapłacisz dodatkowego cła ani vatu, jeśli paczka będzie miała wartość mniejszą niż 50 dolarów, przy większych kwotach bywa różnie.

 

Tak samo wszelkie kolekcjonerki są tylko dla stanów. Ja ostatnio zapłaciłem 57,5 dolców (190zł) za kolekcjonerkę SMT IV, u nas tyle będzie pewnie kosztowała normalna wersja, a kolekcjonerki nie będzie w ogóle.

 

I praktycznie wszystkie gry są wcześniej, a niektóre pewnie do Europy nigdy nie dotrą.

 

Pozdro.

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza

Witam przymierzam się do zakupu 3DSa, wiem że to będzie wersja XL zastanawiam się tylko nad jednym ,jaką wersje wybrać europejską czy amerykańską. Czy ktoś z was ma może konsole z USA  jeśli tak to możecie mi powiedzieć gdzie ją najlepiej kupić ?.

Ja ze swojej strony polecam  kanadyjski Video Game Plus:

http://www.videogamesplus.ca/

Mają bardzo dobry wybór gier na 3DS'a w tym edycje specjalne/kolekcjonerskie, jest nawet dział "Atlus Store" z tytułami od tego wydawcy. Ceny całkiem fajne,przesyłka to ok 7,50CDN więc nie tak źle.

Na przykład Soul Hackers wychodzi na VGP ok 47CDN/145zł,  a na Amazon.co.uk ok 32funty/155zł więc cenowo przepaści nie ma ale zawsze można ciut zaoszczędzić.Do tego Europa zawsze dostaje "gołe" edycje bez żadnych bonusów.

 

Zamawiałem od nich grę na PS2 i przyszło stosunkowo szybko.

 

Z tego co do nich pisałem swego czasu to mogą zaniżyć wartość przesyłki, a także sprawdzić konsolkę przed wysyłką czy nie ma jakichś defektów.

Kontakt mail'owy z nimi jest również bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza

Gry od nich faktycznie przychodzą bardzo szybko i zaniżają wartość droższych gier sami z siebie, ja na pudełku z SMT IV miałem 22dolary zamiast 49.

 

A co do Soul Hackersa to swojego zamówiłem w promocji na P-A za 90zł z soundtrackiem, także przepaść jest bardzo konkretna jak się umie szukać.

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za odpowiedź już jestem przekonany na wersje usa, zastanawia mnie jednak zaniżenie ceny. Czy jest jakaś szansa że celnicy mogą się doczepić o to że produkt został wyceniony na niższą cenę?.Zamawiałem już parę razy różne produkty z zagranicy ale żaden nie przekraczał wartości 100 dolarów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...