Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Większy ekran=mniejsze PPI przy tej samej rozdzielczości, ale dla większego ekranu warto i nigdy bym nie wrócił do tej malizny ze zwykłego.

 

Yano, w każdym 3dsie masz język angielski. Ale uważłbym z brakiem Pokemonów z Belgii/Niemiec bo raz się już wkopałem w niemieckie pokemony bez możliwości zmiany języka.

Odnośnik do komentarza

Co to za lipa z dostępnością 3DSa u nas jest :( myślałem ostatnio trochę nad handheldem od Nintendo ale widzę, że ciężko w ogóle dostać XL w rozsądnej cenie. Rozumiem że czarny XL to rarytas nie do zdobycia dla zwykłego śmiertelnika w Polsce?  I skoro nie ma ładowarki w zestawie z konsolką to co jest? Jakiś kabel usb do pc, coś w tym rodzaju? 

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza
 I skoro nie ma ładowarki w zestawie z konsolką to co jest? Jakiś kabel usb do pc, coś w tym rodzaju?

 

zamiast ładowarki dostajesz kopa w jądra od nintendo

 

to zwykły skandal, nawet komórki zawsze mają ładowarkę mimo że 90% z nich używa mini/micro usb i każdy ma w domu ze 3 takie ładowarki.

a  tutaj mamy nietypową specjalną ładowarke i nie dodają jej do konsoli? dlaczego? BECAUSE FUCK YOU! THATS WHY!

bo ludzie kupujący XL mają już starą wersje? czyli to specjalnie konsola dla frajerów kupujących drugi raz to samo? ale wtedy można by sprzedać starą wersję, tylko że trzeba zostawić sobie ładowarke, wiec zawsze ktoś gdzieś musi dokupić ładowarke, czy to pierwszy czy drugi nabywca

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kurde waham sie co robić...

 

ta specjalna edycja z animal crossing za 799zł mnie kusi, cena niezła, co ciekawe ten sam typek sprzedaje też czystą konsole bez gry i w zwykłej edycji za identyczną cene 799zł

tak sobie obliczam że 800zł to więcej niż minimalne ceny, ale prawdopodobnie kiedyś bym chciał kupic animal crossing więc i tak bym wydał te 150zł więc odrazu miał bym z głowy

typek sprzedaje też różnowego za 650zł, czyli akurat róznica w cenie tyle co cena gry

 

ponieważ na 3ds interesują mnie 3 gry: monster, poki, i właśnie animal crossing (i MH4 jeśli wyjdzie u nas, (pipi)ana blokada regionalna) - każda z nich zapewnia setki godzin zabawy, więc licze że te 3-4 gry zapewnią mi grania na nastepny rok

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W takim razie bierz z AC, nie ma się nad czym zastanawiać.

ale jeszcze ten cholerny 2DS, w tej chwili ceny są spore bo to nowość, ale może nieługo cena spadnie do odpowiendio niskiego poziomu (450-500zł)

a tak patrze to może nawet na nim łatwiej sie bedzie grało w MH dzięki temu że nie ma zginanego ekranu blokującego dostęp palca wskazującego do guizków

 

 

wiem że marudze jak baba, ale gdyby to była konsola którą mam ochote kupić to bym już dawno kupił, ale wcale nie mam ochoty, i jestem niejako zmuszony, dlatego tak walcze i chce jak najmniej stracić i po najmniejszej linii oporu iść

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

@Yano

Na to ze cena jakos predko spadnie to bym nie liczyl, wiec czekac nie ma sensu.

 

A zwyklego 3DSa to ja bym nie bral - wiekszy ekran naprawde robi roznice, w zwyklym jednak troche przymaly jest.

 

Gierek tez pewnie wiecej sie znajdzie - chociazby Fire Emblem (na forum psp chyba kiedys pisales ze ci sie podobala Joanna D'Arc, a to ten sam typ gry).

 

Skoro lubisz Animal Crossing, to podejdzie ci tez Harvest Moon i Rune Factory 4 ktore wiosna ma wyjsc u nas.

 

Ja na twoim miejscu bralbym ta edycje Animal Crossing, chyba ze znajdziesz XLa w takiej cenie ze nawet po dokupieniu AC wyjdzie ci taniej.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Zawsze tez mozesz wyprobowac jakies gry od Nintendo, przelamac sceptycyzm ;p

 

Dla mnie na przyklad Zeldy na DSa nie za bardzo przypasily (co prawda duzo w nie nie gralem, ale jakos mnie nie porwaly), ale ta Ocarine postanowilem jednak wyprobowac - zawiedziony nie jestem ;]

 

Szkoda ze ta nowa Zelda bedzie chyba w podobnej konwencji co te DSowe - mogliby wypuscic jakis nastepny remake (np. Majoras Mask), albo port Twilight Princess z Gamecube / nowa odslone w konwencji 3D.

 

 

Moja jedyna wczesniejsza konsola od Nintendo byl DS, wiec wszelkie takie porty / remake'i przyjme z otwartymi ramionami.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...