Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie!

 

jaki jest najlepszy harvest moon na 3ds?

 

i serio bardzo proszę o uzasadnienie, chce dowiedzieć się konkretów od osób które serio grały w te harvest moony, nie chce zobaczyc "bierz harvest XXX" , serio bardzo proszę o uzasadniene

 

żeby uzasadnić swoją prośbę powiem że grałem w

- HM na psx, i przyznam że chyba najmilej go wspominam

Harvest%20Moon%20-%20Back%20to%20Nature%

- HM na ps2, był ok ale dosyć powolny i chyba troche ograniczony

- HM na psp, wersja futurystyczna, było dobrze, ale z jakiegoś powodu szybko mi sie znudził

- HM na psp, wersja klasyczna, był naprawde fajny, postawił bym go na drugim miejscu zaraz za wersją z PSX, naprawde przyjemna gierka, jednak tragiczne loadingi między każdą lokacją oraz to że było "dobrze" ale jednak bez szału spowodowało że jakoś bardzo długo w niego nie grałem

 

tak więc klasyk z PSX jest dla mnie najlepszy, wersja na psp też była fajna, ale jednak miała wady

 

teraz gdy znacie moje doświadczenia z HM - ponawiam pytanie, jakiego HM kupić na 3ds żeby być zadowolonym i zyskać najwięcej zabawy?

 

PS dam plusa za każdą wyczerpującą odpowiedź

fani farmienia łączmy się

Odnośnik do komentarza

Cześć Wszystkim!

 

Mam pytanie dotyczące kart z punktami Nintendo. Dawno temu gdy kupowałem gry jeszcze na Nintendo DS, gry posiadające na folii pasek z czerwonym logo Nintendo posiadały w środku zdrapkę z kodem. Kod pozwalał na rejestrację gry w klubie Nintendo i doładowywał konto klubowicza punktami. 

 

Ostatnio spotkałem się w sklepie z opakowaniem od SSB, gdzie taki pasek też był, ale logo nie było czerwone a srebrne. Czy w takich opakowaniach kody też się znajdują?

 

Z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Dodam, ze punkty i tak po jakims czasie przepadaja - nawet jesli je wpiszemy na stronie rejestrujac gre, wiec jesli czegos za nie nie "kupicie" to po roku przepadna. Same zdrapki maja termin waznosci i na przyklad te z NDS sa juz nie wazne.

Nagrody w Club Nintendo do tanich nie naleza, wiec troche trzeba ich uzbierac - ale tak to juz jest z tego typu programami, szkoda, ze w Europie nie ma gier za punkty tak jak w US.

 

Ja swego czasu wzialem z Club Nintendo pada Wii SNES Classic Controller, za 7000 punktow - mozna z niego korzystac rowniez na Wii U.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Najdrozszy w tej chwili jest Game & Watch za 7500.

Faktycznie dopiero po 2 latach punkty z zarejestrowanych gier traca waznosc, cos mi sie pomieszalo. 

 

Co do terminu waznosci to te z Gameboy Advance, GameCube i Nintendo DS juz nie dzialaja i tyle, wiec maja termin waznosci. Aktuanie mozna wpisywac zdrapki z Wii, 3DS i Wii U.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam pytanie a nie widze odpowiedniego tematu, jezeli mam ochotę na 3ds a nie zalezy mi wogole na 3d to 2ds to dobry pomysl?

osobiscie z wygladu mi sie podoba ale chodzi mi o to jaka jest jakosc obrazu, czy bateria jest lepsza i czy nie ma problemu ogolnie z nim i odtwarzaniem gier? 

jest tu na forum jakiś właściciel tej konsolki? :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...