Skocz do zawartości

Team Player - trofeum (PS3)


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na ustawkę do trofea Team Player - potrzebujemy 10 osób! Każdy dostanie puchara po rozegraniu JEDNEGO meczu Ustawka odbędzie się w sobotę o godzinie 21. PROSZĘ O DODAWANIE MNIE DO ZNAJOMYCH - wysyłam zaproszenia do klubu!

 

1.szymuR

2.ps321

3.schab0795PL

4.Agent47PL

5.MaaaziuPL

6.Fighter___PL

7.borsuk1908

8.kielczanCK

9.LuCCas18

10.Clinic_PL

 

11.Sparov90

12.mardobos

 

OK, panowie mamy całą 10, a nawet więcej. Godzina 21 bez zmian, trzeba wziąść poprawkę, że będziemy na kogoś czekać lecz myślę, że uda się nam przeprowadzić tą ustawkę sprawnie.

Edytowane przez szymuR1920
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to prosze:

 

1.daras_

2.Pawlo_PL

3.LukasSulo

4.mardobos

5.AkiPL

6.schab0795PL

7.

8.

9.

10.

 

Termin ustalimy niebawem. Mysle, ze rowniez sobota wieczor bedzie ok. Zglaszac sie :teehee: . Jesli ktos ma juz to trofeum a kcialby pomoc to fachowo :teehee:

 

Aki - robiłeś ustawkę na trofea czy założyłeś sobie klubik i zależało Ci tylko na dobrym wyniku meczu? <_< Załóż sobie z kolegami klub i tam się użalaj nad soba. My tu wbijamy trofea :potter: Graliśmy ze sobą pierwszy raz więc jak miało być dobrze? Poza tym trafiliśmy na ekipy które widać ze potrafią kopać. Szkoda słów...

Odnośnik do komentarza

Ja generalnie lubie grac na pomocy, ale to taka dziwka ktora lata w przod i tyl bo wspiera atak i obrone. Wszystko zalezy od przeciwnika.

 

Jasne ze wpadalem na ustawke dla trofea (ktore i tak nie wpadlo). Ale chcialbym przy okazji mile spedzic czas i poczuc namiastke druzyny :)

Edytowane przez Aki PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...