Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

jak poszperacie fora to dajcie LINKI (hi losn ;-) czy dziła online, czy nie ma lagów itp

 

 

bo jak kupie to dla online (mam w pamieci edycje 09 i 08 które kupiłem własnie pod siec i...czułem sie oszukany- mówiąc dyplomatycznym jezykiem)

Odnośnik do komentarza

Just played my first game online... ABSOLUTELY AMAZING.

 

You either control the game or they can counter you, so many scenarios.

Of course as a PES veteran i won my first game 2-1.

 

No lag whatsoever.

 

What I'd like to see is the ability to use some aspects of the option file online... but Konami keep the online player database so that cannot be used... But I doubt Konami would put so much work into that.

 

Jak zobacze wiecej takich komentarzy to bede sie cieszyl jak dziecko :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Just played my first game online... ABSOLUTELY AMAZING.

 

You either control the game or they can counter you, so many scenarios.

Of course as a PES veteran i won my first game 2-1.

 

No lag whatsoever.

 

What I'd like to see is the ability to use some aspects of the option file online... but Konami keep the online player database so that cannot be used... But I doubt Konami would put so much work into that.

 

Jak zobacze wiecej takich komentarzy to bede sie cieszyl jak dziecko :rolleyes:

 

 

LINKI , dawajcie linki a nie jakies zdania z powietrza:ninja:

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)ista wiadomość: :yes:

 

Można wgrywać chantsy bez ograniczeń!!! MamLon ich ponad 2000 :D Dla porównania powiem, że w PES 2010 można było wgrać tylko 64 :teehee:

 

Lonsik jak je wgrac? jest opcja na x 360 zeby miec zmodyfikowany option file ?

 

Niestety na X'a nie ma takiej opcji by wgrać chantsy tylko na PS3 <_< Za to dużym plusem jaki dostali ludzie co posiadają X'a jest wreszcie możliwość wgrania Option File przez USB! Mało tego będzie prawdopodobnie opcja na online by wgrane kitsy działały :potter:

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Just played my first game online... ABSOLUTELY AMAZING.

 

You either control the game or they can counter you, so many scenarios.

Of course as a PES veteran i won my first game 2-1.

 

No lag whatsoever.

 

What I'd like to see is the ability to use some aspects of the option file online... but Konami keep the online player database so that cannot be used... But I doubt Konami would put so much work into that.

 

Jak zobacze wiecej takich komentarzy to bede sie cieszyl jak dziecko :rolleyes:

 

 

LINKI , dawajcie linki a nie jakies zdania z powietrza:ninja:

http://kitanamedia.com/forums/viewtopic.php?f=9&t=3462&start=160

Odnośnik do komentarza

jesli taki option jak robi wenb bedzie gotowy, narazie robia na ps3 tylko :( to jak go potem wgrac? wrzucasz na pena podlaczasz do xa i co ?

 

Najlepszy Option File do Xboxa robi Daybos. Łap tutaj linka do dyskusji + instrukcja jak go wgrać.

 

Option File by Dyamos:

 

http://www.pesgaming.com/forumdisplay.php?f=316

 

Instrukcja wgrania:

 

http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=77468

 

Daymos robi najlepszego Of'a na platformę Xbox 360.

Odnośnik do komentarza

Hmmm świetne wiadomości. W tym roku w domu będę miał obie piłeczki. Pes'a kupię jak tylko uzbieram kaskę. Możliwość wgrania OF'a przesądza sprawę. Fajnie, że będzie można pograć oficjalnymi zespołami. Tegoroczna edycja ma bezlagowe multi, więc warto zainwestować. Poza tym na PS2 mam wszystkie części, ta gra ma niesamowity feeling. Po mimo, że Fifa mi bardziej leży, to do potyczek 1vs1 na jednej konsoli tylko PES.

Mam pytanie do tych co grali w demo. Jak ma się tempo meczu do PES 2010 ? Jak grafika względem pes'a 2010 ? tam była perfekcja

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

no ale co- widać, ze lekko szarpie. Jakos te filmiki z singla , które wrzucali ludzie nie szarpały

 

ale jasne, trzeba poczekac- moze ktos grał na bardzo zlym łaczu or sth. Nie dziwcie mi sie jednak,ze nieufnosc zachowuje

 

 

lons- nie wymyslam, oceniam filmik który TY SAM WSTAWIŁEŚ

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Reasumując.

 

Można edytować loga, stroje, stadiony,bandy reklamowe + wgrywać chantsy. Stadionów można stworzyć 20. Istniejących jest 25 to daje równą liczbę 45 stadionów. Bez lagowy online z możliwością gry z edytowanymi strojami i logami.

 

Ludzie piszą, że stadion Editor miażdzy jaja! Tutaj taki mały przykład stadioników z ligi Hiszpańskiej:

 

 

 

Pozamiatane!

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Wszelkie znaki na niebie i ziemi (czyt. wypowiedzi na forach) świadczą o tym, że Jon Murphy nie wiedział co mówi. Ja sam, widząc mnóstwo niedoróbek, również nie wierzyłem w to, że Demo=Final - chociażby patrząc na cieszynki zawodników (biegli, jakby non stop kogoś chcieli wyminąć), przenikanie przez siatkę itp. Mam nadzieję, że choć w pewnym stopniu zniknie też aliasing, bo na PS3 jest nie do zniesienia :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...