Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Nowy PES zapowiedziany :)

http://www.pesfan.com/news/8965964/PES-2011%3A-Football-Evolved/

Poniżej trailer...

http://www.pesfan.com/pestube/1136/

 

Chłopaki idą w dobrym kierunku, ale dopóki nie zobaczę gry w ruchu & nie usłyszę opinii, że zmiany pozytywnie wpłynęły na gameplay, nie uwierzę w ani jedno słowo. Najbardziej cieszy wprowadzenie nowego paska staminy, dzięki czemu rajdy z turbo zostaną ukrócone, I hope....

Odnośnik do komentarza

Nom w końcu zapowiedź.

 

Lista życzeń jest długa. Dla mnie jedną z ważniejszych rzeczy jest (już pomijając animacje). W końcu odcięcie tych piep.rzonych rajdów skrzydłami. To zabija i niszczy Pes-a. Już w 10 starali się to ukrócić ale i tak nie wyszło.

 

Te zmiany na papierze fajnie brzmią i tyle. Nie ma póki co zawracać sobie nimi głowy.

 

Co by nie było i tak pewnie jak co roku wybór padnie na Pes-a ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

mimo szczerych checi i duzej sympati do fify to czekam na nowego pesa z wypiekami...glowny problem jaki mialem z obecna edycja to laggii!!! praca arbitra, zmiana zawodnikow i sztyczna inteligencja. Mimo to mam nadzieje ze seria wroci i wkoncu zrobia pilke na "next geny" :) jak mi sie przypomna czasy spedzone glownie z 5 czescia to lezka w oku sie kreci :)

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Ja czekam na Fife w pełnoprawnej odsłonie na PC. Oczywiście Fifa będzie w du.pie jeżeli choć 1/3 zapowiedzianych tu usprawnień się znajdzie w grze, ale pewnie jedynie ten motyw ze skrzydłami dodadzą i koniec ;D Tak coś czuje w kościach.

Odnośnik do komentarza
Gość Kuno

Ja podobnie liczę na to, że się skończą te rajdy CR9, Messim i resztą szybkich graczy, już nawet nie chodzi mi o te rajdy skrzydłami czy coś, ale Ci zawodnicy w końcu muszą się zacząć męczyć po kilkunastu takich sprintach, w końcu PES to ma być symulacja piłki nożnej. Co bym chciał jeszcze zobaczyć w edycji 2011 to żeby podczas dośrodkowań czy oddawaniu strzałów na bramke, piłke można było bardziej ją podkręcać i żeby było to bardziej widoczne.

Odnośnik do komentarza

Ja po raz pierwszy od roku 1999 walę w ten tytuł!Grałem jeszcze za czasów PSX,jako ISS,ale w tym roku dałem szansę fifie10 i się nie zawiodłem,a tu jeszcze takie cudo jak FIFA World Cup!Dodam jeszcze,że w edycję PESa 2010 grałem sporo,nawet w jednym z turniejów zająłem 4miejsce,ale coś pękło i przestała ta gra mnie bawić....dlatego te wszystkie "obiecywanki cacanki" i cuda od konami mnie nie ruszają!Nie jestem sobie w stanie wyobrazić starego dobrego pesa na tej generacji konsol! Niestety...

Odnośnik do komentarza

'Jedną z najważniejszych nowości ma być zmieniony system podań i strzałów - twórcy obiecują nie tylko dokładnie celowanie w promieniu 360 stopni, gdzie ma trafić piłka, ale też specjalny "pasek" siły uderzenia, dzięki któremu gracz będzie miał pełną kontrolę nad, hmm, siłą kopnięcia właśnie. Jestem w tym temacie bardziej zielony niż trawa na Camp Nou, ale wydaje mi się, że to rzeczywiście fajna, ciekawa nowość.'

 

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7844640,Pro_Evolution_Soccer_2011_zapowiedziany__Plus_film_.html

 

 

Jak pierwszy raz to uslyszalem, to myslalem ze padne ze smiechu. Kolejny koncert zyczen, i pewnie kolejne rozczarowanie. Przez 5-7 lat karmilem sie nadzieja, po raz kolejny nie dam sie nabrac. Bye bye PES... niech zyje, ukoronowany w 2010 roku, nowy krol! :dance:

Odnośnik do komentarza

i sie zacznie od poczatku - Cris juz czeka za rogiem !

Brakuje jeszcze Lonsa, ktory wejdzie i napisze, ze tym razem konami mowi prawde, nad gra pracuje 200 ludzi i nawet sam Ruter obawia sie konkurencji. King is BACK ! - nowy silnik, nowe animacje - WSZYSTKO NOWE ! EVERYTHING ! :teehee:

 

A na koncu napisze - easye masz klapki na oczach - nie widzisz roznic?

-lepsze oswietlenie

-ladniej wykonane rekawice bramkarskie

-spodenki naturalniej sie ukladaja

 

here we go again...

Odnośnik do komentarza

'Jedną z najważniejszych nowości ma być zmieniony system podań i strzałów - twórcy obiecują nie tylko dokładnie celowanie w promieniu 360 stopni, gdzie ma trafić piłka, ale też specjalny "pasek" siły uderzenia, dzięki któremu gracz będzie miał pełną kontrolę nad, hmm, siłą kopnięcia właśnie. Jestem w tym temacie bardziej zielony niż trawa na Camp Nou, ale wydaje mi się, że to rzeczywiście fajna, ciekawa nowość.'

 

 

Czyli to co FIFA ma od dawna :/

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

chyba nie wierzycie w te wszystkie bzdury, przy ostatniej odsłonie zrobili mnie ostatni raz w balona i wywaliłem 260 zł wbłoto.

 

Ile (pipi)a?

 

 

CDP po tyle sprzedaje gry...za 150 zł to można kupić u nich PESa 2010 ale DZIŚ , nie w dniu premiery. Frajerzy (CDP i ci co u nich kupują)

 

 

A co do PES'a..cóż, od edycji 08 gra w tę serię nie daje mi radości (a o to przecież chodzi). Jednak czekam. Nie wierze, ale mam nadzieję. Chciałbym bardzo by PES nie zawiódł.

 

 

Ale raczej zawiedzie. Bo Konami nie ma pomysłu na tę grę. Raz robią arcade (08) by w 09 pójść w symulację totalną. Teoretycznie 10 jest idealna bo łaczy obie nutkę arcadu z 08 i symulację z 09. Teoretycznie bo kłuja w oczy archaizmy. Kolizja piłkarzy jest fatalna, mecze często polegają na "przepychankach" pomiędzy piłkarzmi (znów dają op sobie znać fatalne kolizję).

 

Do tego zwrot "kilka nowych animacj dobija". WTF? Kilka? Trzeba by przemodelować niemal WSZYSTKO...

 

Braki licencyjne...to juz nawet nie jest smieszne. Nie jest też tragiczne . Nawet pustka , patrząc na to otwiera ze zdziwieniem usta XD XD

 

I gwóźdź do trumny- online. Problematyczny i ubogi.

 

 

Ale cóż, czekam. Czekam bo kochałem tę serię. A Fifa...jak dla mnie jest zbyt arcedowa, obecnie katuję World Cupa. Wyniki hokejowe wróciły do łask

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

chyba nie wierzycie w te wszystkie bzdury, przy ostatniej odsłonie zrobili mnie ostatni raz w balona i wywaliłem 260 zł wbłoto.

Trza było w demo grać najpierw - a jak grałeś i kupiłeś sam sobie jesteś winien.

Jak zrobią to co piszą to nie będzie tragedii.

We have just received the official press release by Konami and they also announced that in keeping with the basis of total freedom of movement, players now have more control over their keeper. This greater control allows for quick roll-outs, instinctive saves, pinpoint accuracy with goal kicks, and precision ball distribution to make quicker breaks or playing down the clock easier.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Demo było w tym roku strasznie mylące. Było TRAGICZNE a pełna wersja nawet znośna.

 

Huh a np demo Fify 10 było mega, pełna wersja wg mnie ustepowała wersji demonstracyjnej. Stała się szybsza, bardziej każualowa-arkejdowa.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Demo było w tym roku strasznie mylące. Było TRAGICZNE a pełna wersja nawet znośna.

 

Huh a np demo Fify 10 było mega, pełna wersja wg mnie ustepowała wersji demonstracyjnej. Stała się szybsza, bardziej każualowa-arkejdowa.

Otóż to demo 10 to była jakaś parodia.

 

Demo a full wersja to były dwie inne piłki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.