Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

też mnie to zdziwiło, ale widać że jeszcze będą nawiązania (w sumie powtórka z powracających akcji z gubernetorem)

 

 

 

ciekaw jestem czy mają konkretny zamysł na fabułe czy będą próbowali zwnowu przekisić ekipe przez cały sezon na (pipi)e

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

No w sumie trochę beka, szli tam przez pół sezonu, po to by zrobić szybką rozpierduchę i pójść sobie dalej.

siedzą na farmie źle, idą źle, w więzieniu się akcja wlecze źle, w terminusie poszło szybko źle. Ech...

 

ja tam nie mowie że źle tylko byłem mocno zdziwiony że odrazu to rozegrali, wcześniej serial kilka już razy przyzwyczaił nas że takie wybuchowe akcje (a nawet mniej wybuchowe) były poprzedzane 3 odcinkami skradania się i gadania

dodatkowym elementem zdziwienia było to że szli do tego terminusa przez całe pół sezonu, i wydawalo się że skoro tak długo tam idą to akcja w nim będzie jak farma lub więzienie czyli będzie sie działa przez większość sezonu. dlatego ja byłem zdziwiony

Odnośnik do komentarza

@Tekson

 

Skończyłem czytać komiks gdzieś przy wizycie 

 

Carla u tego kolesia co spałował Glenna.

 

 

Jak już w komiksie jest ten

 

przeskok w czasie

,

 

to jak wygląda sprawa z

 

z ubraniami, pożywieniem itp.? Ostały się jakieś konserwy i koszulki z Ralph Lauren czy wszystko już wytwarzają sami?

 

 

 

 

tak dużo

spoilerów

 

 

 

Odnośnik do komentarza

też by mnie ciekawiło coś w stylu serialu o survivalu w czasie apokalipsy z ze skupieniem się na realnych sposobach przetrwania, a mniej na widowiskowych akcjach i ckliwej fabule

 

chociaż równie dobrze mogą dowalić szczegółowe losy powstania miasteczka gubernatora albo terminusa, w sumie w serialu przewineło się kilka wątków które mogłby by dać zaczątek jakiemuś kilku odcinkowemu spinoffowi pokazującego zdarzenia z drugiej strony barykady (chociaż nie wiem czy bym chciał oglądać gova, wkurzał mnie niemiłosiernie srwoim zwyrodnieniem i psuciem planów innych)

 

 

co do spoilerów matea mam pytanie do tych co czytali

 

 

jak duży jest przeskok w czasie? i czy jest serio zauważalny jeśli chodzi o otoczenie, stan zombiaków, zapasy itp?

możecie napisać w spoilerze nawet z detalami, nie przeszkadzają mi spoilery z komiksu

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie no

 

 

wytwarzają chyba większość sami. carl np szkoli się na kowala. przeskok jest spory i zmiany są zauważalne. stworzyli sieć kilku społeczności które prowadzą między sobą wymianę handlową, wszystko ładnie obudowane, ustanowiono drogi między społecznościami i patrole między nimi, istnieje specjalny oddział konny który ma za zadanie odpędzać hordy zombiaków itd itp

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...