Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

ta połowa 6. sezonu jest całkiem niezła na tle całości, ale scenarzystów muszą podszkolić, bo znowu mieszają z rozwojem postaci np. Carol pod wpływem murzyna zen

 

i beka z tym bulwersem o zabijanie we śnie, czym to się różni od zajścia od tyłu i poderżnięcia gardła czy zatkania ręką ust i sztychu w nerki?

beka z gołebia że jest dzieckiem internetu odczytujących moje posty jako bulwers, beka z golebia

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aha, yano, ten ziomek na końcu ost. odcinka NIE MUSIAL umierać.

no nie musiał, ale śmiejąc się rickowi w twarz powiedział "I am Negan, shithead" więc bez gadania załatwił sprawę do końca. Rick nie był obecny kiedy ta stara rura mówiła "We're all Negan" więc nie mógł skminić, że to taka ich mantra mająca na celu chronienie tożsamości przywódcy więc wziął jego słowa na poważnie.

Odnośnik do komentarza

W linku prawdopodobna piosenka w finale.

W pewien sposób ma to by podpowiedź dla

nas - i tego kto ma zginąć.

http://uproxx.com/tv/the-walking-

dead-negan-kills-daryl-glenn-song/3/

 

 

Edit:

Wiadomo już

 

Kto będzie ofiarą Dwighta w S06E14. To Denise. Fani Abrahama mogą odetchnąć z ulgą. Teraz jak na razie w TWD będzie trzech badassów: Abraham i Jesus, oraz Daryl (prawdopodobnie zginie w finale). Dwight w tym odcinku będzie miał przypaloną twarz (tak, ten koleś z S06E06).

 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Nadrobiłem ostatnie zeszyty komiksu i znów jestem na bieżąco. Się dzieje. Fajnie być na czasie z komiksem, lubię wiedzieć kto zginie, hehe

 

Co do serialu to ostatnie odcinki bardzo mi się podobały. Dobry jest ten sezon i nie przynudza. Piąty momentami był słaby i zmuszałem się do oglądania. Strasznie jestem ciekaw finału, na bank będzie ostro.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

 

Czy Lucille pokazana jakiś czas temu na konferencji czy coś w tym stylu nie wyglądała inaczej? Mi to wygląda na gałąź od brzozy. Nie widać nawet drutu kolczastego.


Co do obsady w S06E16...
Możliwe Spoilery

Na imdb w obsadzie 16 odcinka są dopisani

Laurie Holden i Jon Bernthal. Gdzieś indziej
przeczytałem, że Beth i Merle też mają się
pojawić. Coś ktoś wie na ten temat?
Jest też Juan Gabriel Pareja czyli Morales z 1
sezonu.

 

 

+ Dodał MODERATOR
poszedł warn
Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to oficjalme spoilery z finału, lub nie, ale są ze strony The Spoiling Dead Fans

 

Podobno odcinek ma zakończyć się gdy Negan bierze zamach i rozwala łeb jakieś osobie. Widok oczywiście z pierwszej osoby...

- When he finally chooses, the camera view

switches to the ill-fated character’s point of

view, so we don’t know who has been

selected. Negan bashes his/her head and

their vision/the camera becomes blurry.

Everybody starts shouting at the carnage.

Then Negan makes a few more hits causing

the ill-fated character to fall on the ground,

and after a one more final hit there is a

sudden fade to black. End credits, end

season. Who's the victim? Nobody knows...

It's a cliffhanger from hell.

 

Edit: NOTE: At this time we CANNOT confirm the

information on Negan and Lucille scene.

 

 

Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać. Po prostu brak słów, oby było inaczej.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...