Skocz do zawartości

Dragon Ball: Raging Blast 2


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Bandai Namco zapowiedziało wydanie drugiej części Dragon Ball: Raging Blast.

Co zobaczymy w nowej części:

-ulepszona grafika (modele postaci i areny starć)

- w zależności od przebiegu walk wyrazy twarzy zawodników będą ulegać zmianie

- większe areny starć z dającym się niszczyć otoczeniem

- walki w powietrzu, na ziemi i na wodzie

- ponad 90 postaci; niektóre z nich pojawią się po raz pierwszy w grze na licencji DB

- premiera w tym roku

 

Więcej postaci na starcie to świetna sprawa, tak samo jak zniszczalne otoczenie. Mam również nadzieję, że walki będą znacznie szybsze niż w dwóch poprzednich częściach gier z DB na obecne konsole. Zmiany jakie mają być wprowadzone w RB2 zapowiadają się doskonale, dzięki nim w jakimś stopniu gra upodobni się do najlepszej bijatyki w uniwersum DB, czyli Budokai Tenkaichi3. Kto wie, może przy dziesiątym tytule z logo DB na obecne maszynki doczekam się godnego następcy Tenkaichi 3.

 

Źródło news'a: Kontownia

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

omg te dragon balle robią sie (juz dawno sie zrobiły) równie żałosne jak tony hawk i fifa - co chwila nowa część ktora niczym sie nie rózni, albo wręcz jest coraz gorsza :/

 

dla mnie najlepszą częścią był budokai 3 , ten z normalna bijatykową kamerą, tenkaichi z kamerą za plecami mi nie podeszły, a potem nowe DB na nextgeny były podwonie żałosne bo nie zasługiwały na miano nextgenowych gier ... ogolnie żenada

 

a szkoda, dawno temu bylem fanem dragon balla, chetnie bym pogral w swietną gierke.. a nie dzisiątego klona gry ktora i tak byla słaba

 

powinni zrobić cos podobnego do budokai 3 , tylko bardziej odpicowane (swoją droga to na ps2 zrobili klona budokai3, chociaz nie dosc ze praktycznie niczym sie nie rożnił to te różnice ktore jednak były okazały sie negatywne.. ehh)

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie czytac, ale wg mnie zrobili z tej gry kupe. Kuzwa ciosy jak tricki w Skacie albo FNR, no bez jaj. DBZ to bezmyslne, odsresowujace naparzanie w guziki, a nie problemy z wygraniem walki na easy... Tenkaichi Budokaie byly najlepsiejsze, a potem zaczeli znowu wymyslac.

Odnośnik do komentarza

Jak Dragon Ball to dla mnie najlepsza bajka/anime(ach, te czasy dzieństwa, 16.00 -> RTL7 ;) ), to jakoś do tych wszystkich bijatyk z nim związanych nigdy mnie nie ciągło. Choć zniszalne otoczenie zapowiada się nieźle. Ciekawe w jakim stopniu. Choć walka mogłaby też wpływać na wygląd naszej postaci(tak jak to było w serialu). Na pewno wypróbuje demko. Kto wie? Może mnie jeszcze wciągnie.

 

W sumie ciekawe czy DB nie byłby lepszy jako gra akcji TPP albo popularne obecnie akcja/RPG. Tylko same te bijatyki :/ .

Odnośnik do komentarza

Po co oni w ogóle wymieniali system z Budokai Tenkaichi 3? Nie mogli go po prostu zostawić, wprowadzić kilka nowości/ulepszeń jak co każdą następną częśc i porządnie zająć się grafiką(głównie otoczenia), żeby gra prezentowała się jak na obecne czasy przystało? Każdy fan DB byłby wniebowzięty.

Odnośnik do komentarza

Zniszczalnie otoczenie to juz jest hohohoho i jeszcze troche.

'Walki w powietrzu, na ziemi i na wodzie' - kosmos ;o Jakbym to znal od paru lat, same nowosci normalnie.

90 postaci z tego - Goku, Goku Kaioken, Goku Kaioken x2, Goku Kaioken x4, Goku Kaioken x8, Goku Kaioken x20, Goku SSJ, Goku USSJ, Goku SSJ2, Goku SSJ3, Goku SSJ4 i zostalo nam juz 79 postaci ;o Wow 5Gohanow, 5Veget, 5Trunkow itp i zostanie nam z 10 postaci. Cudownie.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie zdążyłem kupić jedynki, a tu już dwójke zapowadaja i to jeszcze w tym roku ma niby wyjść. Teraz to by wypadało poczekać i zobaczyć te zmiany. Najbardziej by mi zależało na zniszczalnym środowisku i to w dużym stopniu, ale na to chyba nie ma co się napalać.

Odnośnik do komentarza

Bandai wie jak kasę zarabiać. Po co mają wydać takiego ulepszonego DB:Tenkaichi 3 na ps3/x360 skoro mogą małymi kroczkami poprawiać swoje kolejne tytuły by dorównały tamtej części z ps2. Kasa panowie, kasa. DB ma tylu fanów, że spokojnie na każdej części zarobią nawet jeśli byłyby słabe. Ja nadal męczę Tenkaichi 3 od kumpla i dopiero wtedy kupię jakąś odsłonę na ps3 jeśli będzie miała zbliżony poziom do Tenkaichi.

Odnośnik do komentarza
skoro mogą małymi kroczkami poprawiać swoje kolejne tytuły

to prawda, DB jest jednym z lepszych przykładów , chociaz inne firmy też tak robią

wydają specjalnie słabsze gry niż by mogli zrobić, żeby potem po roku móc wydać nową część z "OH! poprawilismy błedy porpzednika!" ..co chwile na nowych konsolach są takie rpzypadki, gry maja debilne niedoróbki, nie wierze że tworcy są tacy niedorozwinieci że przepuszczają je przypadkiem, poprostu gdyby osiagneli odrazu szczyt swoich mozliwosci to by nie mieli pretekstu żeby wydać nową "ulepszoną" część i zarobic kase

 

to rak który zabija gry (cytujac klasyka)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...