Jump to content

Xbox Live


zakaru

Recommended Posts

Witam,

na wstępie chciałbym zaznaczyć, że dopiero zaczynam przygodę z livem i jeżeli któreś pytania wydadzą się banalne proszę mi wierzyć, że gdybym znał na nie odpowiedź to bym nie pytał ;)

 

Przeczytałem kilka FAQów nt. usługi Live i widzę, że jest kilka problemów ze skorzystaniem z tej usługi w Polsce (i nie wiadomo w sumie kiedy ten stan rzeczy się poprawi).

Chciałbym wykupić roczny abonament przy pomocy kodu/zdrapki - jednakże wiem, że przy rejestracji konta na live trzeba podać kraj i z tego co mi wiadomo dla niektórych państw nie są dostępne niektóre opcje (ściąganie dem etc.) - jak sytuacja wygląda naprawdę? Na jakie państwo warto zarejestrować konto i czy są jakieś zagrożenia, że konsola zostanie zbanowana? Czy mając golda i konsolę zarejestrowaną np. na UK będę mógł bez przeszkód ściągać dema, kupować gry za MS Pointy i korzystać z innych usług oferowanych przez xbox live gold?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie ma ryzyka bana.

Z konta na UK/USA możesz ściągać dema, DLC i gry arcade, choć na nieliczne DLC i gry arcade jest w Polsce nałożona blokada (ale to naprawdę dotychczas odosobnione przypadki, a na obejście blokady są sposoby). Games on demand w ogóle nie działa w Polsce, ale nie jest to szczególna strata.

Z samym graniem nie ma problemów.

Link to comment

Na konsoli się wszystko robi, jak założysz na xbox.com to nie dostaniesz poza tym Golda na miesiąc za free. Na USA kiedyś punkty wychodziły taniej, teraz chyba podobnie, ogólnie więcej różnego promocyjnego stuffu jest w USA (obrazki, tematy), ale to tego i tak można mieć inne konto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.