Skocz do zawartości

Xbox Live


zakaru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na wstępie chciałbym zaznaczyć, że dopiero zaczynam przygodę z livem i jeżeli któreś pytania wydadzą się banalne proszę mi wierzyć, że gdybym znał na nie odpowiedź to bym nie pytał ;)

 

Przeczytałem kilka FAQów nt. usługi Live i widzę, że jest kilka problemów ze skorzystaniem z tej usługi w Polsce (i nie wiadomo w sumie kiedy ten stan rzeczy się poprawi).

Chciałbym wykupić roczny abonament przy pomocy kodu/zdrapki - jednakże wiem, że przy rejestracji konta na live trzeba podać kraj i z tego co mi wiadomo dla niektórych państw nie są dostępne niektóre opcje (ściąganie dem etc.) - jak sytuacja wygląda naprawdę? Na jakie państwo warto zarejestrować konto i czy są jakieś zagrożenia, że konsola zostanie zbanowana? Czy mając golda i konsolę zarejestrowaną np. na UK będę mógł bez przeszkód ściągać dema, kupować gry za MS Pointy i korzystać z innych usług oferowanych przez xbox live gold?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma ryzyka bana.

Z konta na UK/USA możesz ściągać dema, DLC i gry arcade, choć na nieliczne DLC i gry arcade jest w Polsce nałożona blokada (ale to naprawdę dotychczas odosobnione przypadki, a na obejście blokady są sposoby). Games on demand w ogóle nie działa w Polsce, ale nie jest to szczególna strata.

Z samym graniem nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...