Skocz do zawartości

Shogun 2: Total War


kubicz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zagrywałem się w pierwszą część jak w żadną potem. Przeszedłem grę wszystkimi klanami a potem bawiłem się jeszcze długo. Screeny które dałeś są bardzo dobrej jakości a płomienie w jednym z nich wyglądają niesamowicie. Podobają mi się też rysowane wstawki.

 

Co do trailera to szkoda, że nie ma jeszcze gameplay'u. Pamiętam filmiki przedstawiające zabójstwa. Cholernie dobra gra.

 

EDIT: MierzejX

Rzeczywiście ;(

Edytowane przez Spuczan
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Gram sobie wlasnie w Fall Of The Samurai. Boze jaka ta gra jest genialna. Wkrecajac sie nie sposob sie oderwac od monitora.

Ogolnie to, to co jak narazie przerazilo mnie to pierwszy filmik w kampanii... taka jakosc, wykonanie postaci i otoczenia w 2012 w dodatku do gry za ktory trzeba zabulic prawie 40 euro? Ja pier....

2 rzecz, chociaz jestem dopiero beginerem to fakt, ze podczas bitwy nie moge precyzyjbnie rozmiescic oddzialow na mapie. Moze sie to jeszcze zmieni.

Dzien drugi: :P Gra jest niezrownana, tak rozbudowany system oprawiony w tak latwa nawigacje pozwala w sumie juz od pierwszego razu zaglebic sie w swiat walk klanow. Odrobine przeraza koniecznosc gloablnego myslenia od momentu gdy posiadamy kilka prowincji, co przeklada sie na fakt, ze nie jestesmy w stanie utrzymac w kazdej z nich armii ktora moglaby obronic miasta. Klany przyjaznie do nas nastawione wykorzystuaj sytuacje wypowiadajac wojne. Wydaje mi sie, ze zlotym srpdkiem na gre jest posiadanie 4 dobrze wyszkolonych generalow, 3 shinsengumi i utrzymanie zadowolenia w miastach.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Panowie wiem że odkopuje stary temat ale mam poważny problem.

 

Noszę się z zakupem Empire Total Wara, więc dla przetestowania zassałem pirata bo wcześniej na moim kompie (które spełnia wszystkie wymagania) zaliczałem crasha w każdej kampanii. Nie inaczej było teraz, gdy przy ładowaniu 3 czy 4 tury zaliczyłem wyrzucenie do Windowsa. Tak jest w każdej kampanii. Czy jest sens kupowania pełnej wersji ? Czy wyszedł do tego jakiś oficjalny fix/patch ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...