Jump to content

Zgred Wyzwanie


Denis

Recommended Posts

Witam!

 

Drogi Narodzie!

Drodzy Czytelnicy!

 

Nadejszła Wiekopomna chwila, w której przyszedł czas na zmiany. Zmienia się ustrojstwo w Państwie Polskim, zmienia się poziom wód w rzekach, zmienia się świat na ten w 3D.

Pora na zmiany w traktowaniu NAS! Nadszedł czas na odzew! Od lat Zgredzi zarzucają nas wyzwaniami, konkursami czy innym "czymś" co im najdzie na Ich przepalone od telewizorów LCD głowy.

 

Ja jako skromny obywatel i jeszcze bardziej skromny czytelnik PSX Extreme namawiam Was moi przyjaciele do poparcia mnie w akcji ofensywnej!

Proponuję konkurs dla Zgredów!

 

Rzucam wytartą od pada rękawicę! Rzucam wyzwanie, które sprawdzi, ile jeszcze ikry zostało w kreatorach naszej ukochanej gazety po tylu latach hardcorowych "dedlajnach" Ściery!

 

Proponuję konkurs cosZGREDplay ! Każdy Zgred który podejmie wyzwanie proszony jest o przygotowanie kostiumu postaci z dowolnej gry, włożenie go na swoje podstarzałe ciało i umieszczenie zdjęcia na forum. Kostium Musi być wykonany na winie ( tzn z wszystkiego co się na winie ). Wykluczone jest kupowanie kostiumu w sklepie !

 

Kto jest ze mną!? Czekam na wpisy z poparciem! W "kupie" siła ! Pospolite ruszenie ludu czas zacząć !

 

Denis

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment

He he pomysł przegięty ale ogólnie sama inicjatywa fajna. Zgredzi powinni w końcu odwalić coś (pipi)n.iętego w jakimś numerze, bo z każdym kolejnym jest coraz bardziej monotonnie i nudno. Kiedyś umieli zaskoczyć i rozśmieszyć, a teraz to flaki z olejem, pełna odpowiedzialność, zero niespodzianek. Szkoda, że w PE nie ma już tego elementu zaskoczenia. No ale cóż - trzeba czytać to co jest.

Link to comment
  • 6 months later...

Już była taka inicjatywa, przebrali się choćby za typków z The Warriors.

 

No dokładnie - na przestrzeni tego ponad tuzina lat już wielokrotnie przebieraliśmy się za postacie z różnych gier. Nawet za wrestlerów ze SmackDowna:).

 

Tak więc inicjatywa naprawdę fajna, ale może jakiś inny achievement;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.