Skocz do zawartości

Eldo - Zapiski 1001 Nocy


Rekomendowane odpowiedzi

Związany niegdyś z formacją Grammatik warszawski raper Eldo 15 Czerwca wyda szósty solowy album - "Zapiski 1001 Nocy".

 

Za produkcję płyty odpowiada duet The Returners, zaś warstwą didżejską zajął się Daniel Drumz. Na potrzeby promocji dzieła nakręcone zostaną trzy teledyski. Singlowym utworem będzie nagranie "Pożycz mi płuca", które Eldo zaprezentował podczas prowadzonej przez siebie audycji "DJ Pasmo" w Polskim Radiu Euro.

 

Lista utworów Eldo - Zapiski 1001 Nocy:

01. Jam

02. Warszawska jesień

03. Moje ?

04. Dlaczego siedzisz do północy

05. Życie

06. Miejski folklor

07. Puszczam z dymem

08. Tańczę z Nią

09. Podaj pilota

10. Nigdy, zawsze, na pewno

11. Kieliszki

12. Powinnaś?

13. Ja

14. Pożycz mi płuca

15. Pamiętniku

16. Nikt nie zrobi tego za mnie

17. Relacje

18. Na maksa

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=0x_QdhgvjfM

 

http://www.youtube.com/watch?v=q8awvN-Xubc

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest w niektórych empikach, lada moment powinno wylądować na pebie. mnie eldo nie porywa już od dłuższego czasu, ale warstwa muzyczna bez wątpienia będzie na poziomie.

 

update:

 

 

 

Nie ruszam, eldo nigdy nie lubilem, madrze nawija i do rzeczy ale jego flow mnie usypia i jest cholernie anemiczny, bez emocji, jakby klepal z kartki. Blah. Nie dla mnie.

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza

Wlasnie za to kocham rap, by jest wykonywany przez wiele osob i brzmi rozni. To, ze jest anemiczny, a nie ma ADHD jak Hukos to plus. Jak wszystko ma byc identyczne to (pipi)e takie uklady.

 

No to ty p.i.e.r.dol dalej a ja i tak tego nie mam zamiaru sluchac jak bardzo by mnie ktokolwiek przekonywal. Wole juz znalezc teksty piosenek w pliku .txt i poczytac.

Odnośnik do komentarza

ja też go toleruje, nie żeby mnie jakoś drażnił specjalnie, takie ckcua uważam za jedną z lepszych płyt w historii polskiego rapu, a eternia jest jedną z moich ulubionych, ale zwyczajnie obecnie lubię sobie posłuchać znacznie bardziej energicznego rapu. tylko tyle. płyta jest b. dobra i nie sądzę żebym lepszą słyszał w tym roku.

Odnośnik do komentarza

bardzo lubię Eldokę, stare płyty z Grammatik były moim zdaniem na przykład absolutnie zaje'biste. po "27" nieco mniej już się podobał, dziś przesłchałem raz nową płytę i... na razie mi się nie podoba. jest nieco właśnie energiczniej, ale jak dla mnie to do niego nie pasuje. pewnie przesłucham jeszcze 3 razy to się zajaram, ale pierwsze wrażenie średnie. okładka całkiem pomysłowa, beka z idiotów na komentarzach w yt co się wymądrzają, że jest do zrobienia w 5 minut w paintcie. ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie słucham i pierwsze co rzuca się w ucho to jego głos - nie wiem, brzmi jakby nagrywał teksty po jakimś koncercie na którym darł gardło maksymalnie. No w porównaniu do 27 czy Nie pytaj o nią to naprawdę ma głos zjechany. No i pierwsze trzy bity zacne a raczej gorzej być nie powinno. Wyedytuję jak przesłucham.

 

edit: No i jestem po pierwszym przesłuchaniu na spokojnie. Szczerze mówiąc trochę się zawiodłem. Spodziewałem się, że Eldo zaserwuje powrót do czasów klasyków, a poza 'Pożycz mi płuca' większość jest jakaś taka niezgrana - teksty dobre, głos charakterystyczny, bity energiczne i dynamiczne, ale wszystko to jakoś gryzie się ze sobą i nie pasuje do siebie. Ogółem może być, ale bez rewelacji. Na pewno lepsze od "Nie pytaj o nią".

Edytowane przez Pan Pieczarka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...