Skocz do zawartości

Luther [BBC]


Snejk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Idris Elba potwierdził, że powstanie kinowy film o detektywie Johnie Lutherze.
 
Do tej pory wypowiadał się na ten temat twórca "Luthera" Neil Cross, teraz wiadomość potwierdza odtwórca głównej roli. Film będzie prequelem, opowie o przeszłości Luthera i zakończy się sceną, którą rozpoczyna się pilot serialu. W obsadzie poza Elbą (Luther) mają znaleźć się Warrner Brown (Ripley), Indira Varma (Zoe, żona Luthera) oraz Steve Mackintosh (Ian Reed).
 
- Mamy szczęście, że serial jest tak popularny. To mała produkcja, składa się z niewielu odcinków, ale podbiła świat - powiedział Idris Elba w brytyjskim talk show "Lorraine". - Zarówno mnie, jak i Neilowi Crossowi zależy na kinowej pełnometrażowej produkcji. To ambitny projekt, ale wierzymy, że odniesie taki sam sukces, jak serial - dodał.
 
Za rolę detektywa Johna Luthera Idris Elba otrzymał m.in. Złoty Glob.
 
Twórcy "Luthera" mają nadzieję, że uda się nakręcić film w tym roku. Największym problemem jest dopasowanie terminarzu rozchwytywanego Idrisa Elby, który dopiero co wcielił się w Nelsona Mandelę.

 

za: stopklatka.pl

Edytowane przez Shankor
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Tylko 2 odicnki, mało.

 

 


4. sezon "Luthera", który powinien pojawić się pod koniec tego roku, będzie składał się z zaledwie dwóch odcinków. Krótkie streszczenie fabuły opublikowane przez BBC głosi, że Luther będzie musiał zmierzyć się z najgroźniejszym ze swoich wrogów. Ścigany przez demony z przeszłości i opanowany żądzą zemsty, zostanie pochłonięty przez nową sprawę, która sprawi, że znajdzie się na granicy wytrzymałości psychicznej.

 

I bonusowo zdjęcie.

 

luther01.jpg

 

http://www.serialowa.pl/106955/luther-powraca-zobaczcie-co-sie-zmienilo-foto/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

NIkt nie obejrzał?

 

Zobaczyłem pierwszy odcinek i spoko, tylko szybko się wszystko rozgrywa, w poprzednich sezonach była często jedna sprawa na jeden odcinek, a nie miałem takich odczuć.

 

Drugi odcinek podobno zepsuł serial strasznie, a zakończenie to nie wiadomo czy śmiać, czy płakać. Mam nadzieje że recenzent jakiś dziwny jest:)

Odnośnik do komentarza
...

 

Drugi odcinek podobno zepsuł serial strasznie, a zakończenie to nie wiadomo czy śmiać, czy płakać. Mam nadzieje że recenzent jakiś dziwny jest:)

 

co do recenzji to czytałem (po obejrzeniu) to: http://www.serialowa.pl/114958/luther-4x02-detektyw-z-wiadomego-posterunku/

i niestety większość się zgadza :/

 

w skrócie: słabe to było (sezon4) i nic by się nie stało gdyby w ogóle nie powstało.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem i wymuszony strasznie sezon. Bez tego polotu wcześniejszych sezonów. Pierwszy odcinek lepszy według mnie ale i tak oba m9cjo średnie. Nadal lepsze od prawie każdego amerykańskiego serialu kryminalnego ale po lutherze spodziewam się więcej znacznie więcej

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Jest nareszcie jakieś info. Zdjęcia do 5 sezonu ruszają w STYCZNIU

 

“I delivered the final episode of Luther series five about an hour before leaving for the airport [to head to London for the Hard Sun premiere]. We’re in prep right now and we’re doing a bit of casting and we start shooting in January. For some reason, I always seem to shoot in the depths of winter.”

 

https://screenrant.com/luther-season-5-filming-january-movie/

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Za(pipi)iście odpalam 1 odcinek

Edycja:

Obejrzałem pierwszy odcinek a jutro już drugi. Czuję się jakby znów była gwiazdka:) 

Odcinek chaotyczny ale pojawiają się starzy znajomi i morderca ciekawy. Troszkę twist na końcu dziwny nie wiem jak go wyjaśnia.

 

 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...