Skocz do zawartości

Luther [BBC]


Snejk

Rekomendowane odpowiedzi

Finał dobry, chociaż chyba 3 odcinek był mocniejszy. Finał jakby trochę za szybki, odczułem wrażenie, że ten finał, jak właściwie i cały sezon, mógłby być jeszcze lepszy gdyby po prostu był dłuższy.

 

Śledztwo Starka okazało się zapchajdziurą sezonu. Kiepsko to rozwiązali, był potencjał na coś lepszego. A Stark zginął jak jakiś random... Dobrze, że w finale pojawiła się Alice, bo rozwaliła jak zwykle. I znowu szkoda, że nie było jej więcej, że pojawiła się tylko w jednym odcinku. Taka świetna postać powinna mieć większą rolę. Jej z sceny z Mary były świetne, z Johnem też, zresztą ze wszystkimi. :) Świetne były też sceny przed kamerą i potem na dachu. Emocje niesamowite. 

A co do zakończenia. Chyba można zakładać, że John już nie będzie policjantem(wyrzucenie płaszczu) i chyba odchodzi razem z Alice. Też tak to odebraliście??

A i jeszcze w tym sezonie brakowało mi choćby wspomnienia co się stało z tą dziewczyną z 2 sezonu, co ją John uratował.

 

Ogólnie bardzo dobry sezon, bardzo dobrego serialu. Szkoda, że tylko 4 odc i szkoda, że już więcej Luthera nie będzie(może poza filmem).

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

 

W sumie zakończenie na tyle otwarte, że można jeszcze z tego gów.na bata ukręcić. Może powstanie następny sezon, chociaż nie chciałbym. To dobra, zamknięta historia. Ale 4 odcinki w sezonie to śmiech. Oglądałem mało uważnie, niech mi ktoś mądrzejszy wytłumaczy dlaczego Alice powiedziała, że to był dobry wybór, że wybrał ją a nie wku.rwiła się na Johna, że wolał Mary?

 

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, nie zgubcie bokserek. Kolejny sezon na bank się pojawi, tylko trzeba będzie cierpliwie poczekać. Taka telewizja jak BBC lubi robić pierdyliard sezonów i rzadko kończy po paru odcinkach.

 

A sezon zmiażdżył mi dupsko. Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich, drugi przestępca to majstersztyk (choć jego ostateczne przejście na Ciemną Stronę Mocy takie wymuszone lekko), takiego motywu w serialu kryminalnym jeszcze nie widziałem. Szkoda, że Starka nie zostawili (choć mogłaby się z tego zrobić jeszcze większa zapchajdziura w 4 sezonie), szkoda, że mało Alice ale najważniejsze...

 

 

SZKODA JUSTINA! Naprawdę go lubiłem!

 

Odnośnik do komentarza

Według tego co mówił Przemek w najnowszym Małym Filmidle to Luther się już skończył, teraz powstanie film pełnometrażowy. Takie informacje czytałem już sezon temu. Wspomniał też, że Amerykanie chcą kupić licencję na serial i kręcić go dalej w Nowym Jorku, także z Idrisem Elbą.

 

 

O nie, nie, nie. Już Cinemax jeden brytyjski serial popsuł i nazywa się on Strike Back.

Odnośnik do komentarza

Gdyby zostawili tą samą ekipę scenarzystów i reżyserów oraz Nowy Jork jako dalszy ciąg historii to mogłoby wypalić. Ciekawe czy zostawili by tą aktorkę co gra Alice.

 

Z jeden scenarzysta mógłby zostać, z reżyserem może być różnie. Co do aktorów, to różnie może być, wszystko zależy od kontraktów i zielonych. Ale ja nadal wierzę w BBC, że nie pozwolą zhamburgeryzować tego kultowego serialu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No i ja w końcu obejrzałem sobie 3 sezon. Ogólnie jestem na tak i podobało mi się, aczkolwiek mam trochę niedosyt, tak jakby serial był pocięty, wiele wątków skróconych

jak te śledztwo Starka

. Obaj mordercy wypadają bardzo fajnie. Jednak finał nie dorównuje imo temu z drugiego sezonu, odświeżyłem sobie tamten odcinek, jak dla mnie fenomenalnie napisali tam końcówkę.

 

Szkoda, że nie będzie więcej, oby ten film dobrze wypalił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...