Skocz do zawartości

Guitar Hero: Warriors of Rock


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie. Tzn. GH5 miało bundle zarówno z gitarami z World Tour, jak i z nowymi (jeśli dobrze pamiętam). Te nowe to te, co były też z Band Hero - bardziej czerwonawy kolor, atrapa pickguarda i przede wszystkim gumowany strumbar i ulepszone wnętrzności. W WoR jest zupełnie inna gitara, mnie się nawet podobała (to, jak strumbar działa, choć niezbyt jego zaokrąglenie i cieńszy gryf).

Co do perkusji, to są dwa modele. Więc jeśli wygądają tak samo, to niczym się nie różnią...

Odnośnik do komentarza

ja kupiłem zestaw band hero, a że ściężka dźwiękowa nie bardzo mi się podobała to dokupiłem osobno inne gry. Co do perki to bierz właśnie tą nowszą wersje ( z okrągłymi talerzami). Jest sporo ulepszona. Lepsze wykonanie, miejsce na "pada" jest u dołu a nie u góry. i chyba najważniejsze jest ulement trzymający stopę. tak to by Ci latała po całej podłodze ;] a co do gitarki to jest naprawde spoko tylko potrafi skrzypieć ale te modele podobno tak mają. jak już się wczujesz i podgłośnisz trochę muzykę to jest to niezauważalne :)

 

Ja z miłą chęcią pogram ale dopiero pod koniec stycznia.Wtedy zakupuje GH Warriors of Rock.Tylko ziomek nie oczekuj cudów bo jestem słaby jak dupa węża .Legend of the rock ledwo dawałem rade na hard :woot:

Spoko loozik ;] jak już będziesz miał grę to się odezwij PSN ID Taper_89 Z chęcią sobie z kimś pogram bo nikogo nie mogę znaleźć online. A co do poziomu to LOTR też ledwo grałem na hardzie więć myślę żę będzie wyrównanie ;p

Odnośnik do komentarza

Może i masz rację mi też się parę razy zdarzyło walnąć że aż nie przyjemny odgłos plastiku ale takie same szanse masz jak kontroler jest u góry, waląc w talerze może Ci pałeczka zlecieć w kontroler. Więc powiedzmy żę remis :) Bardziej mi chodzilo że dużo lepiej się korzysta z kontrolera gdy jest on blizęj Ciebie a nie schowany między talerzami, np gdy chcesz szybko pause włączyć :)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Witam.

 

Ostatnio na Allegro, kupiłam zestaw Guitar Hero Warriors of Rock na PS3, nówka w folii i do tego jeszcze GH Metallica, ale niestety nie umiem tej gitary podłączyć :( tzn. wszystko działa, mogę się poruszać po menu gry itp. ale w grze jak już leci piosenka to nie działają te kolorowe przyciski i nie da się grać, co robie źle ?

Ja podłączam tak:

1. Konsola wyłączona, wkładam ten odbiornik na USB, włączam konsole.

2. Włączam gitarę guzikiem PS na gitarze.

3. Naciskam guzik połącz na tym odbiorniku na USB.

4. Naciskam ponownie przycisk PS na gitarze.

 

Wszystko się świeci itp. normalnie gitara działa w menu, ale czemu nie w grze ?

Próbowałam także zmienić gitarę żeby była jako pierwszy kontroler, jako drugi i nic, wyłączyłam dualshocka, też nic nie dało, sprawdzałam z podłączeniem tego odbiornika na drugi slot usb, też nic.

 

Za wszelką pomoc, rady bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.